mazda 6


mazda 6

afygienai ji gyvai atrodo… ziauriai afygienai. pitakas naujas ilsisi is isvaizdos, bent jau man Cha cha tojota isvis pavesy taporas, o pezukas 508? irgi gaidys Cha cha

gal kas pagaliau įdėkite mašiną Nekaltas

slyva?

Prasilenkiau su baltu sedanu anadien, pirma kartai gyvai uzmatyta, nu tikrai ispudingai atrodo Gerai

maciau lativjoj, maciau norgej jau ir universala, kraupus vaizdas Baisus nuotraukose geriau atrodo ar bandet kas nors paziuret is ko pagamintas tas slamstas, bamperiai is popierinio plastiko pagaminti Cha cha

ble man tai ji maserati nesha. ta galine dalis tokia plati, sportiskai padaryta. nu man ziauriai priot, kol nepamaciau kad mazda, galvojau kazkoks supercaras(apie sedana) pobya.com/wide-maserati-wallpaper.html

Rafi gali mest nx puga ir jamt mazda tikrai geirau Gerai

man tai i makvyno broli panasus Cha cha

mrcyborg, nu pas mane pezukas stoves 10k su rida mazesne uz tavo, ir dar panoramke Cha cha o pas tave 56 su rida 200k ir stogas kaip 88metu dzetos Cha chajei nauja imciau, tikrai imciau geriau nauja mazdele, nei pvz petaka deveta 3-4metu senumo Šypsenasu tokiu petaku nusipirkes, nieko nenustebinsi, o mazdike puse metu, ar metus bus nesveikai atrodanti auto… aisku, paskui kai atsiras mazdu, gaidys jos taps, o bmw islaikys savo grozi iki pat senu dienu Šypsena

geriau dviracio salmas nei motociklo

kazkada vienas zmogenas vazinejo su nesveikai kietai atrodancia opel sinttra Juokiasi Juokiasi Juokiasi dabar jam geda prisiminti sita gyvenimo tarpsni Juokiasi

VIN > geriau isvis be salmo…

bled jus su ta panoramke apsiraminkit… Juokiasigajdys paksutinis… draugelis turi… nesmaone absoliuti… nebent bobas i miska zvaigzdziu skaiciuot veshi Cha cha Juokiasiparadve ta pyza ir rankutem plojo… dabar nupirko toyota auris hibrida zmonai vietoj to nesusipratimo Juokiasip.s. ir prie ko mano audi … ir tu debilu sergi? Juokiasi

mrcyborg, argumentuok, kodel panoramke blogai? ir kas jam su tuo ****o buvo blogai? tu nezinai ka reiskia remontuot masina… pamatysi, paturek audele 2metus, prasuk kokius 60stuku, tada dziaugsies ja pardaves… tik kad parduosi ja uz geriausiu atveju po 2metu uz 30 Šypsenamano pazystamas turi a6 3.0tdi su rida 210 Šypsena chipuota. garandine uzvedant barska, remontas 6k~ ar cia masina? (pirko is vokieciu dilerio 2metu senumo su visais servisas uz doug)

Man tai panoramkė kaip tik zjbs, salone šviesiau, aš visada kiek buvo stoglangiai mašinose, būdavau atitraukęs

Tai kad bangoj kokybes, patikimumo ir dizajno etalonas - SLYVA. Visos kitos masinos yra ***** Gerai

panoramke Gerai su dzipu privaziuoji ir per stoga abziurineji Moteris ( . ) ( . ) ir Katė …o daugiau tai Nekaltas Juokiasi

robi, pas mane irgi skaidrus stoglangis ant e65, axuenas daiktas, visada atitraukes vazineju Geraisuomi, jo su dzipu, turbut tauregas su pneumatikai pilnai iskeltas Šypsena beje, bent jau e65 nesimato is virsaus beveik nieko… t.y. stoglangis tonuotas.

mazda su maserati sumaise rafis Juokiasi Juokiasi