mazda 6

rafi tu maziau skaiciuok kas ir kaip pas mane yra Mirkto tavo pazystamas klounas jei uz grandine 6k mokejo JuokiasiPanoramke yra ok kai tu perki naudota masina… bet jei tai yra toks stebuklas tau tai dziaugiuosi uz tave… pugas yra masinu masina del panoramkes Gerai Juokiasi

rafinuotas - tai jeigu patinka kai salone sviesu - kokio mykolo svaigstat kaip zjbis butu uzkalti visus langus Nekaltasliukas man Gerai bet visada tik pakeles…o ne padatres skyle stoge Nekaltasedita: rafinuotas - dzipas mano supratimu yra biski kitokia masina…nei taurage su kazkokai pneumatika ar ten pan. Mirktpvz. TLC su 35 ratais, body 5 ir 2 suspensiono liftu…tai i furu draiverius ziuri kaip lygisu su lygiu Cha cha

shift, o tu esi mates gyvai maserati? Cha cha speju lietuvoj tu nauju kazin ar yra Cha chamrcyborg, paziuresiu uz kiek tu grandine tvarkysies, jei led’o negali net susitvarkyt Cha cha matyt pirksi nauja motora del grandines Geraimrcyborg, man asmeniskai tai yra stebuklas, lygiai toks pat, kaip ir ant cl’o atsidarantys visi soniai langai ir palieka masina be stoikes. Vat butent tokios smulkmenos ir traukia prie tam tikro modelio, nes realiai tos masinos yra vienoidos Šypsena jei kalbant apie eko klase Šypsena jei nori pontavotis, niekada pezo, mazdos ar kito ****o neimsi.

O vat kaip ten iš viršaus viską mato, man įdomu… nes stoglangis tonuotas, kontūrai matosi, bet kad įžiūrėti papus, reikia gerų sugebėjimų turėti Cha cha

pontavotis, cia kas yra ?

rafi nu tikrai ■■■■■■■ pas tave galvoj ishaugo… nx man tvarkyti leda jei *bliamba* pardavejes man ji turi sutvarkyti ledas naujas jau guli pas ji man tik masina reik nuvaryt ir po to pasimti… bet nera tam laiko Mirktjo naujas motoras greiciausiai pigiau kainuoja nei 6 gabalus Žliumbia Juokiasi Juokiasirafi > tu save itikinek toiau apie puga koks jis akujenas… manes itikinet tikrai nereik Juokiasi

Robis - Klasta Pavargęs Cha cha

nu pontavotis pagal mane yra tureti reprezentacine masina. audi a6 manau reprezentacine… aisku ta nauja, ta senesne irgi kazkada buvo reprezentacine Šypsena

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

o tai senas sugriuves bmw 740 be TA ir su perdegusiu xenonu tinka puntavotis?

mrcyborg, ne peze esme, as jo net neturejau, kalbejau ta pati. nemaciau prasmes pirkti kitos auto. uz 10-15 tiesiog nera normaliai atrodanciu, naujovisku masinu, su normaliais dyzeliniais motorais. NERA! jei megsti nokia 3310, perki slyva nu ir viskas. nesupratau tik kodel tu pirkai 09 metu masina uz 56 gabalus su rida 200k. Šypsena galejai paimt 05 seske su tokia pat rida ir perpus mazesne kaina Šypsena bet tavo pasirinkimas yra tavo, nekrusu smegenu tau, o tu cia trydalioji, del to pezo. kaip pakaitine masina, hot ir alfa romeo pacia nepatikimiausia turet…

VIN, patikek manim, tinka labiau nei tarkim 09metu a6 Šypsenap.s. sugriuves? griovei pats kad zinai? is kur xenona istraukei? masinoj tau lemputes neperdegineja ir TA nesibaigia? Nu monstras tu, nei pridesi, nei atimsi. SUOMI> tamsinti langus nesvaigstu as, o tamsinama paprastai ne del sviesos, o del isvaizdos, komforto, ir kad nematytu taves niekas… Liuka prasidarius garsas didelis, as kalbu apie atitraukima medziagos, kad butu kaip panoraminis stogas, matyt pas tavo masina nera stiklinio stoglangio Šypsena

siaip Mrsyborgai - atsakyk rimtai - kodel nesegiai kazko tokio ?auto.plius.lt/skelbimai/naudoti-automobiliai?make_date_fro m=200 6&make_id=44&model_id=239pliat jo islaikymas pigesnis nei e60 Juokiasiedita: aaaaa dabar supratau ka jus ten atitraukiat Cha chaps. pas mano dabartini kibira liuko net nera…dziaugiuosi bent kad ne irklai Juokiasi

tu nesupranti manes, as nesurpantu taves… taip ir paliekam Mirkt Cha cha

nu dzypas zinai, ryja daug, traukos nera. lengvoji yra lengvoji,manevringa… pvz as po savo pasportinto e65 persedu i spuoga zetke pvz, man mieste daug smagiau vazinetis yra Šypsena o pas mane e65 su dynamic drive, active steering, r19 ratais, vaziuokle pasportinta ir pan… nu jau posukius kaip limo laiko tikrai idealiai… bet…

suomis > todel, kad senas tas modelis… todel kad nevalina jis trasoj ononizmas kuro sanauds mieste virs 13l dar varidnint? Nekaltas

tai kad daugiau ne ka ir pavardinsi Cha chabet tu matau is dzipioro MP - pavirtai i aksfaltini vaiki Cha chaMP - ML - taurage ir viskas …zemiau plintuso sedi Cha cha

dzypas zjbs is tikro, bet tos sanaudos neprotingos… nu pvz nesuprantu uz ka i ta *****a taurega pilti tokiais kiekiais. nu niekaip nesuprantu… jei i ofrauda nelendi, o su tauregu i rimta ofrauda irgi lyst vejai, per brangi aptarnaut ir nera tokia patvari masina. Tai realiai pili uz tai, kad sedi auktai ir imidzas kazkoks… blyn, del aukstos sedesenos gali surasti tu masinu, nebutinai visureigiu, kuriem nereikes tiek pilt. konkreciai sakau, kashkajus 1.5dci 100 vaziuojant iki 4ltr salerkos. tauregui 100 vaziuojant 2,5tdi arba 3.0tdi rys kokius 9ltr Cha cha

Suomis tas tiesa… bet realiai su pajero i karjerus lipau ML’as buvo neigalus tam reiaklui… taurages elementariai gaila… Poreikio tam nera, o ir ne su brangia masina ishsidirbient… cia jei yra poreikis tai perki Leo cheroki ar koki samuraju ir murkdaisi … Cha chaO kai pagrinda spo miesta maltis tai ta lengvoji pakokas Geraitik ziemos bijau… blt zema… bus parkiu Piktas

neeme tlc nes tai nenormaliai baisus automobilis, kuris nieko nenusimananciam zmogui atrodo ant max 20 stuku lt. Range roveri nebent galejo ziuret