matrix vs vibe

o tai tu gi volva pirkai? o daba jau matrix? bent jau mane tai nuo situ gaidziu vemt vercia Veee beje, imk geriau automatica, nes buten situ matoru tojota nesugebejo suderint su mechanine deze.

volva braliukui pirkau…tiksliau isrinkau ir nupirkau ir dalis supirkau…visur tai rasiau,kad ne sau ta volva. nenoriu griozdu,noriu mechano ir iki 10litru sanaudom. vemt tai vemt,pamates v70 irgi suziaugcioju,volvos sugaidejo palyginus su 850 ziauriai,bet ne esme,kiekvienam savo. 99% mano vazinejimo vyksta mieste

Išvaizda - vienareikšmiškai Vibe pusėj TaipKas nesutinka, tegu atsidaro nuotraukas viena šalia kitos Kietas

nu sugaidejo volvos Taip ksip ir visos kitos markes. bet matrixa lygyt su volva v70 man drasos pritruktu Juokiasi sakau tau pirk automatica !!! dezes ju geros, problemu nebus Taip nenusipirk koki gerai sriegta buvusi, nes sveiku ju neatvaziuoja !!!

ir dar kl turtingiems tautieciams… o kas yr ant musu zemes ne gaidys? domejausi s60-gaidys domejausi 330i-gaidys domejausi cveku-gaidys domejausi legacy 2006m-gaidys domejausi primera-gaidziu gaidys domiuosi matrixu-gaidys Žliumbia Nekaltastai kas ne gaidys? a4 a6? tdi? Cha cha

glt>jei pirksiu,tai pirksiu dauzta…kaip ir beveik visas esu pirkes Taip Geraikas del volvos lyginimo su gaidziu…? kur as juos lyginau?

o man matrix grazesnis. vibe kazkokia is kart atrodo ojjj Vau! o paskui kai issziuri ir pripranti, tai urodu pavirsta

man ir matrix grazesnis Taip

volva ne gaidys !!! tose tojotose nervina skardu plonumas. jom i sparna negali remtis, nes tarpai pabega Juokiasi pvz sureguliuoji tarpus, priverzi akuma ir tarpai issilaksto Blogai zodziu ten nieks ant nieko nesilaiko, bet viskas kruvoj siktiek laikos. nemazai situ aparatu savom rankom atkales ir prikeles antram gyvenimui, tai manes i toki su sautuvu neivarytu Kietas

imesk foto sukirsto matrix

volva ne gaidys Juokiasi Ne Juokiasi sostenos darbuotojai taip nemano Mirkto va mane ir zavi tas plonumas skardu ir ju lengvumas,ko pasekoje atsiliepia sanaudom,o bet taciau,ne nama perkam,o masina 3metam Nekaltas

is kur as ta foto dabar gausiu?

auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=1906127va tau masina dr damesi keleta kg lt ir vaziuosiu patenkintas

karlas>gerule,bet cia jau ne keleta kg mesti reikia,o cielus 15 Nekaltas snekant su butina kasko(vagiama)signom rimtom ir visa kita…nepavilksiu ant acco Žliumbia

ir beja,cia acura ar gonda? Nekaltas

acura cia. 140kw 2.4 galingesne jav versija. vaire nepakeistas zenkliukas accuros. bet sitie tai man vienos graziausiu japonisku masineliu

dr,ne gaidys yra Alfa Romeo, bet genda. Varikliai arba priekiai Kietas

Vibe tai tikrai Kalifornijoj gamina. en.wikipedia.org/wiki/Pontiac_Vibe

yozas>man alpa niekados nebuvo gaidys dizaino prasme. kaip ir minejau,man etalonas giuljieta Apkabinimas,nuo tu laiku alpos aki traukia,bet tik tiek,kad niekados nepirksiu Be be bekarlas>cia arba tik vairas is akuros likes,arba bande uzslepti kad amerikonas,nes ant siknos visur H zenkliukai

Žodžiu, taupyk Accord’ui (o dar geriau - Acura’i RSX) Kietas