matrix vs vibe


matrix vs vibe

kas realiai yra susidures su matrixu? poryt vaziuosiu apciupineti matrixa ir yra vibe. linkstu labiau ties japoskes grynos,nors vibas butu siek tiek pigesnis,bet aftomatas…o as noretOu mechano Nekaltas

matrix = vibe?

nu lyg ir taip Taip,tik vibe aftomatai visdi berods,o matrixai 6krumpliai

o tai kur bmw? uz kuri buvai uzstata palikes? Kvankt? Cha cha

pas hollow vibe 6begis buvo berods

under> jau jis pries 1.5men su pakeista tarpine isejo i trakus Nekaltas…o kas tau asile juokynga cia? Nekaltas…kas norejo su juo net ir pavazinejo uz vairo ir girta is kaikur mane parveze

dzo>nezinojau,kad vibe buna mechanu…bet linkstu link matrixo,visgi japonas,o kaina 2-3klt didesne Nekaltas

nu ir moderatorius sudzius… dr, nesijausk pasaulio bamba budamas moderu Verst sita pamazga…

versk Taip Juokiasi uz sudziu ir pamazga dar atsiimsi Cha chakam dar esu blogas? Cha cha gal dar prisijungs prie vertimo visi tie 200 dalyviu,kuriuos atbanijau per 3dienas? Cha cha

Juokiasi blet koks šūdžius

tau irgi buz pzdiec Cha cha

sudzius cia per menkai parasyta… parazitas butu tinkamesnisw zodis Gerai

ach tai jau ir grasinimai prasideda Vau!, tu man tik pasimaisyk kur nors vesdamas pamazgas su savo accordu, apversiu aukstyn ratais/papais tave

nusibodo vipas? Cha cha

ze, ze ne man vienam jau grasinimai prasideda… Blogai

na ziurek ziurek…neprisikalbek,ne kiekvienas smarkuolis apvers 83kg Labas

tai as visus ir laikau po padu,jie negali be bangos gyventi,tai ir klauso manes…maldauja,kad neuzbaninciau,i menesi po 30lt perveda i saskaitaD: gedis isvis 100lt dave,kad uzvipinciau Taip

mano kaimyno suo tiek sveria Cha cha Cha cha Žliumbia Cha cha Žliumbia Žliumbia Cha cha Užsispyręs Cha cha Cha cha

o apie matrixa kas nors ka nors papasakos? Nekaltas