matrix vs vibe

nelabai…

nakui cia pakaziolinai, kad 100lt uz VIP daviau Piktas db mane lochu laikys Užsispyręs

cia fyntai vyksta jau Apsvaigęs

Gedis!, Lochs Taip

man tai patinka tie matrix Cha cha Cha cha Cha cha auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=1906632tikiuosi va toki nori? Cha cha(joke)

matai, dr002, tokie rimti bachurai kaip under jau mane lochu vadina Piktas Užsispyręs Liūdnas

dieve mano huydaju pirks Cha cha Cha cha Cha cha

lokuti jo šūdas tiek sveria Cha cha

teisybes vardan,mes kartu su gedziu ir pragerem vipinius pinigus Girtas

DZO, cia i mane kreipeisi? Cha cha nes under, sake, akd as lochs Drovus Nežinau

jeee, dr002 isvarte mane Šypsena as ne ■■■■■■ Cha chadb visi zinos, akd vip gaunamas tada, kai prageri su moderu sYmtalYtu Girtas

ok, penktadienis, reikia lekti is cia Šypsenasekmes lochams (visi isskyrus mane) Mirktsekmes runkeliui (under) Labas

Moderas chaliavo geria uz to lochs pinigus kartu su lochs… Cha cha

Lochs, nusimazino jau Pamazgiaus, nematyt ne su ziburiu… Vau!

nepatvirtintom ziniom beda su vibe registracijom…

as i under apie dr svorius

dr002 > nzn kiek teisybes, bet esu uzsienio forumuose skaites, kad matrix ir vibe yra surenkami toje pacioje gamykloje Californijoj. Kaip bebut, nelabai daug matrixe japonijos. Jos abi tikrai gamintos US.

liumis>jei jau leido pacifikus registruoti,tai ir tuos leido manau…irgi nepatvirtintom zinio

danas>kazin kalifornija yr kanada? Mirktauto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=19 24739koks skirtumas kur renka…mana gonda made in uk,bet del to gonda ne anglu masina vadinama Mirktbnv x5 renkama us,bet jis vistiek Fokiskas auto

matrix ir vibe renkami canadoj ir yra 1 prie 1. ant vibes skardu yra iskalta “tojota”. taigi skirtumu juose nera, belieka tik simpatijos ir isitikinimai. ir tu ir tu buna automatiniu, mechaniniu