mano


mano

tavo

fainas daiktas Apkabinimas spalva tokia neeiline Cha cha sako ka nori, bet is ties malonus daiktas Šypsena mano dabotas buvo su 1.2 varikliu…bet eina kaip koks 1.6 Cha cha

Plento gūzas Cha cha

taip Šypsenapatinka man sita foto

bet uz tuos pinigus kiek jis kainOja, iseitu A4 Taip Gerai

cia 1.5dci, geriau butu sr160 (1.6) arba bent 1.4

p!sau ant tos audž…Bet šitai bus nemokamas parkavimas vilniuj Liežuvis

ir nori pasakyt tu ja pats pasirinkai,o ne tavo tevai issrinko?

Ar 2005 micra padorios komplektacijos, ar 96 a4 Nekaltas

:d man tai ji kazkaip i ziurke panasi… tik uodegos truksta… Cha cha

jei ir keisciau i kita, tai ne i a4 (95-2000)

masina TARKIM gera… bet “pasistoja” toks pat klausimas kaip trevetui, na jei butum Moteris suprasciau kad isties patinka Nekaltas

trevetas: pats nesirinkau, bet ir tevai nerinko. Tik gavau ja uz tarkim daug pigiau Mirkt

isvaizda mane tenkina, o ar kitus tenkina man px LabasSiaip tokia isedus provokuoja spaust Šypsena

Dominique galima lyginti tam tikras auto ir su dacia…ar dacia 2008 ar senas mersas? tik wa, zmones kurie turi kazka galwoi ne wien masinos metus perka Mirkt

tiesiog, zmones dar nesuvokia, kad mazas automobilis tai ne automobilis Šypsena jei variklio turi maziau nei 1.8 gaidys, jei netelpa 3 bulviu maisai su 60l duju balionu gaidys, jei ant stogo nekomplektuojami ragai dar 4 maisam gaidys, o jei ir farkopo nera tai isvis fuflo Šypsena Nepraktiska Kietas

Na cia wa suprantamas warijantas jei tarkim gawai isties pigiau ir pan… aisku kekwieno skonis Nekaltas

siaip komplektacija sitos GeraiBe rakto kurias, uzsirakina/atsirakina, lietaus davikliai, visi borto kompai, sedyne galine slankioja, Klima, R15 Laimingas, zdz tenkina, tik 60kw mazoka

vonia cia