mano

Dominique, kartais tenka pawaziuot su seses a3, maza masinyte, lalala… nu ir ka as galiu pasakyt… isties gaidys Juokiasi tik + tas kad kura uosto o ne ryja…iswaizda skonio reikalas…wisa kita -

uz jos kaina pilna tokios nepirkciau Šypsena

viespatie is pragaro Šypsena siuo atveju esu isitikines, kad micra verta mokamu pinigu…ir tikrai vertesne, nei bulka Mirkt tavo pateiktu atveju imciau mersa Mirkt man tiesiog juokinga, kad jei mazas automobilis, tai mol turi vairuot Moteris, o jei vairuoja bachuras tai nevyriska ir vos ne p!daras Šypsena

Dominique kurioj wietoi as ja lyginau su bulka? kur sakiau kad ji newerta sawo pinigu? jei as jos negiriu, tai dar nepriezastis pradet mane pulti Cha cha o ir isties tam tikros auto tikrai geriau ziurisi kai jas wairuoja Moteris Mirkt

snd buvo keista matyti kai susitikau lygiai tokia pacia: ratai, buferiai, spoileris, spalva. Šypsena

ir baikit kabinetis prie nicko, susgalwojau ji kai dar buwo koki 13metu, daba bijau pasikeist, bo nieks nebezinos Cha cha

viskas Gerai, gerbiu visu nuomone. Ja ir idomu perskaityt idejus foto Mirkt

va cia buwo puikus pawyzdys, kaip zmones su skirtingom nuomonem gali pakalbet be jokiu nx bl krw tas anas gaidys ir pan Gerai Cha cha taip cia ir turetu but…deja Kiaulė

God_from_hell, as tikrai nepykstu ir nepuolu Mirkt o del lyginimo su bulka, pagalvojau, kad galejau kam nors izeisti savimeile Mirkt As taikus misko gyvunas Mirkt Ir tirkai gerbiu tavo nuomone Šypsena

Dominique : (i pirma komentara) Sakau isedus i ja provokuoja ji spaust Juokiasi, nors ir dyzelis

VNS: nerodo

Šypsena pas mane varianc buvo 1.2 dohc Šypsena negaliu atsidziaugt jos smagumu Šypsena del provokaciju, man nebuvo…tiesiog nusisypsojau atsisedes Šypsena nuotaika keliantis auto Cha cha

idomu butu su kokiu benzu pavaziuot

Micra CC dar ciotkesnes Valio

tu man galas kazkoks keistas , bet siaip Gerai

The URL contained a malformed video ID.

istrinkit (.aa) linko gale Mirkt top gear’ui auto skaitosi tik astonai Šypsena nervina jie su savo nuomones brukimu Šypsena

zavus masiniukas Gerai…pliam…radot ka lyginti Cha cha siukslynma su pusnauju masiniuku

cc, top gearas peike, bet paprasta micra Gyre Gerai

youtube.com/watch?v=EP6pPM6XzaM&feature=related Gerai 4 zvaigzdutes