Mano vairavimo instruktorius gai2ys Joronas sup1stas

Mano vairavimo instruktorius gai2ys Joronas sup1stas

Tai va ateinu i vairavimo kursus Juronas geros nuotaikos Laimingas Tūsas Drovus o iseinu , jau po pirmo vaziavimo PiktasKanda Baisu

O zinot kame reikalas Nežinau
Instruktorius visiskas daunas , jis kabinejas , diskriminuoja , kabinejas del kiekvieno menkniekio ir rekia ir rekia baisiausiai NustebęsŽliumbia Jam su nervais negerai .O kai pasakau jam kad nerektu , jis dar labiau rekia KandaKandaKanda Drovus O as turiu su tuom degradu taikstytis.Kiek galima???Baisu
As nevilty didziausioj , padekyt plzzzzz ŽliumbiaŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia LiūdnasLiūdnasJuokiasi

P.s Niekas neikit i Jurona Vilniuje!!! IgnoruojuIgnoruojuIgnoruoju

Tipo seksualiai priekabiauja? Apakęs

Nea , jam nervai nelaiko Baisu neimanoma su juom .Vaziuoju per gatve eina zmogus , ristabdau .Jis aprekia , kodel ji praleidai!!!Girtas As sakau , tai ka man per ji vaziuot?BaisuŽliumbia padek man , as lovonas , nebelaiko nervai

Shiaip yra specialus kamshciai i ausis dirbant dideliam triukshme bet tas tau nepades.
Jei rimtai tai pakalbek su shefu arba pervaziuok zmogu. Sakysi kad instruktorius liepe.
Arh tai tokiu problemu neturejau. Laikiau kaune. Mobilus zmones. Ir zjb buvo. Su instruktorium einancias panas aptarinedavom…

Nieko, ir šuo kariamas pripranta. Aš irgi su tokiu daunu važinėt išmokau ir nieko- ir aš ir jis gyvi vis dar vaikštomTaipCha cha, o tikrai nervai nelaikydavoKanda

Tai kiek mašinų sudaužei, jei į mergas daireisiMirkt

Tilia ne vieno. Taip

o as ne vienos avarines situacijos nesudariau ir jis man aiskina , kad prastai vaziuoju Baisu As jam liepsiu islipt is masinos , is aptarti reikalus lauke , kaip vyras su vyru KandaKanda Kiek galima kenteti?

Mat kaip- turbūt žiemą laikeiCha cha
O tu nesinervink, gausi teises ir tada galėsi jam į dantis duotTaipMirkt

Neuromanceri. Kada aikshtelej vazinesi susitark su chebra ir ausis apgenesit.

chlebas . As turiu savu metodu Cha cha as planuoju su xebra jo geltonajam automobiliukui visas padangas pradurt TaipLiežuvis

Tilia. Rugsejo menuo buvo. Taip kad dar sijonai vaikshciojo. Apakęs

tas Juronas netoli mano namu
krc
mashinos tai ten ash ishvis patyliu…
man keista kaip zhmones eina ten mokytis vairuoti Nekaltas

Rimtai- galėjai gersnę firmelę pasirinktTaip, o gal čia tu per bliambaą einiCha cha

man penki zingsniai iki Jurono .Instruktorius pragmatikas.Zmones pasakoja , kai jam moki piniga jis patenkintas Cha cha o kai nustoji moket jis suruges Piktas Juk su zmonem irgi skaitytis reikia , juk demokratine salis , ne Baltarusija kokia gi PiktasPavargęsNežinau Nusivyles Juronu .Niekas neikit ten

Ne, nu bangos cenzūra: žodį "b.l.a.t.a.s"- pavertė bliambasJuokiasiJuokiasiJuokiasi

Tai ko skundiesi- "gani monetų" ir nesiskųskCha cha

xexe Juokiasi Jis man liepe dar kastuot daugiau pinigu ir dar kokias 5 valandas issipirkt . Bbi jis gaus , klizma i uzpakali ,KietasVeee Ignoruoju Nesu as milijonierius Kiaulė Ar as turiu teise , nepirkti nauju valandu? ir ar jis turi teise neleisti man laikyt egzu regitroj?BaisuVyras

Privaloma yra 20 val. važiavimo(bent prieš 6 metus taip buvo), o vėliau pagal poreikį, nes egzaminuos ne jisMirkt