Mano vairavimo instruktorius gai2ys Joronas sup1stas

Na as isvazinejau privalomas 20 valandu ir jis man grasina , kad neprileis , ir kad turiu imti papildomas 5 valandas ApakęsManau jis yra aferistas , as jam ne skatiko nenoriu moket , nes nesu turtingas , as stengiuosNežinau

Shiaip bent jau man privaloma buvo 10 vaziavimu po 2 akademines valandas. Tai kainavo 120lt. Nzn kaip vilniuj bet dabar visur teises brangios. Taip

Hmm jis nekompetetingas .Nes rekdamas rekdamas jis man trugdo vaziuot KandaVienas as gerai vaziuociau TaipJis spaudima daro man VeeeNežinauBaisu

O man Žemkėj su viskuo 250 lt kainavo, o val. papildomų pirkau, bet ne savo mokėjau- tėvai davėCha cha

Kur jo protas Kanda Sako kad prastai vaziuoju . Nors maciau , kad masinoj jau priekis lenktas , kazkas pasidarbavo Baisu Ka apie juos kalbet !!! As angelas palygint.O man viskas kainavo 650 litu , ir matosi , kad dar milijona mokesiu… KandaKandaKanda

bl gaidys tas instruktorius, kekšė mane kazkada kai laikiau teises ir specialiai pasodino per mokyklini vairavimo egza,kad as dar 100lt paklociau papildomai…

As nesu piemuo . As telekomunikacijas studijuoju vgtu . Kanda Neturi teises man aiskinti.As nesutinku jam moketi papildomu pinigu , as verciau tuos pinigus isleisiu uz perlaikyma… Piktas Aciu draugai , kad mane suprantat ApkabinimasLiūdnas

Vgtu kaip ir ktu… Perlaikymams litu reikia. Taip kiek ten skolos lapelis kainuoja? Mirkt

Hmmm lyg ir 89 Litai , tas pats iseina , nes vienas vaziavimas papildomas 100 lt Baisu O vgtu draugai su ktu KietasApkabinimas

"Žalias vynas iš vandens, o studentas iš piemens"Cha cha
Kai mentai nepraleis- tada ir sumokėsi papildomaiTaipMirkt

Be to- skolų neturėjau ir litų nemokėjauMirktCha cha

Bootent Liežuvis O gal man pavyks islaikyt Laimingas Jie privalejo ir isipareigojo mane paruost per 20valandu vaziavimo , as tiek ir vaziavau.Netu teises manes versti ir vel moket pinigu… Kanda Nesu as zioplys , as galiu islaiytTaip

Ash jam pinigus moku , o jis del niekniekiu man nervus gadina .Situacija:kelio zenkle parasyta :sukti i desine is pirmos ir antros juostos galima.As sukau is antros , jis apreke , kodel ne is pirmos!O kodel gi ne is antros , jei tai leidziama… Arba eina pestysis ne per pereja , as sustoju praleist , nes buciau pertrenkes Jis sako :kodel sostojai!!!Na nebuciau sustojes , jis butu lovonasPakelkime taures uz mano instruktoriaus zmogiskuma ir protinga galva… Ir kas jam teises suteike O nervus reikia gydyt , nes jei negydai …

Del tu juostu tai visiems p1so prota. Tipo tu mokais ir turi nesimaishyti. Antra juosta skirta tam kad galetu antra mashina vaziuoti jei pirma uzimta.

laikiau jurone teises pries 5 metelius, ten keletas instruktoriu yr bet vienas tox tikrai nervuotas seneliux - su juom reik graziai elgtis ir viskas bus ciki…

o seip jei vaziuot nemokat arba kaip bobos vaziuojat tai ir nereik putotis kad jis nepatenkintas. issilaikiau ten viska be jokiu perlaikymu nei kursuose nei policijoj - jei lankai kursus lankai atsakingai o ne suda mali prie vairo ir teorijos