Mano sirdele sudauzyta ...

Mano sirdele sudauzyta …

Jis myli mane, galbut . Jis nori manes, taip. jam gera su manim , taip. Bet ko tada daugiau reikia. as nebesusigaudau niekame. dabar tiek skausmo, asaru ir neapykantos jam . Kodel . Kodel jis taip elgiasi, jauciu kaip griuna musu meile, nebegalu daugiau taip. Tikiuosi buti stipri , ir daugiau niekada jam neatleisti.
Kaip sau irodyti kad as busiu laiminga , o jis liks vienas. Kaip pamirsti visus musu planus, ir ta meile kuri atrode tokia tikra Liūdna

Nu ka, padarysi visiaip buna siam gyvenime, visaip reikia kad butuAš nekaltas Laikykis ir viskas bus cikiMirkt

liudnaNustebęs

Laikas uzgydys visas ziazdasTaip Zinoma randai liks…
Laikykis.Tokie jau tie vaikinai yra,kai santykiai ima rimteti-jie visi deda i kojasPiktas,bijo isiparegoti,bijo prarasti laisve!!

mano irgi sudauzyta… bet… vistiek kada nors praeis… visada praeina anksciau ar veliau… tik reikia tureti jegu isgyventi tai… laikykis…

Don’t cry because it’s over, smile because it happend Nustebęs

Pasirodo buna taip kad ir pati su savim pabendrauju Nustebęs

ATE.

Cia tik atrodo kad labai viskas lengva… Istikruju taip ir yra tik mes, zmones, viska taip sumalam, kad paskui galu neatsirenkame. Jei merginai gera su vaikinu, ai ji staiga sugalvoja, kad cia jo viso gyvenimo meile ir tai yra jos gyvenimo tikslas… Ji prichvatizuoti (vaikina)… kad kitom neatitektu. Ir ji ant to dirba, kad pamirsta, jog laikas eina, o ji nesikeicia - lieka tokia pat zavi, kaip pries… O siais laikiais jaunimas ir kiti labai save tobilina ir labai nori viska moketi ir zinoti… Apie vyrus - tas pats! Jug fraze, kad zmona visada bus namie, neis pirto peseme!
O siaip - dar jauna esi ir nera cia ko pergiventi - netiko meile, susirask kita. Ciau jug ne pasauline revoliucija suket nori, o tik savimi pasirupinti… Tik, vat, gaila, kad moterys dazniausiai nepasimoko is savo klaidu… Gėlės

plia, nesi "bjauri" ir neatrodai "kvaila", nedusauk, o geriau rimtai su juo pasisnekek ir issiaiskink, ko tu niri, o ko jisKietas bernu siam svtite dachuja, ir patikek, neisivaizduok, kad sutikai pati "kruciausia"…vienu zodziu, nebuk bobaCha cha savigarbos mergyt…Šypsena

hmm o tu visai nieko…gundatiŠypsenaBučkis

Buna…

NustebęsNustebęsNustebęsNustebęs

Netriesk britvom ieskok kito ir bus gal gerai tipo … nebent sau ieskai kokio istikimo sunelio

…kai myli nereikia planuot… ir ta meile buvo tikra, nuo to, kad ji griuna- ji nepasidare netikra… ji labai tikra, nes tau skauda…

P.S. ishgyvensi… ateis laikas, kai nebeskaudes, tik nebandyk pamirsht, nes neisheis… geriau dzhiaukis, kad buvo…

rasi kita,sirdele,verto

Tokiai simpatiskai merginai nera reikalo liudeti!
Pamatysi po poros dienu,jau kitaip galvosi

viskam savas laikas Nustebęs

stenkis susirasti kuo daugiau idomiu uzsiemimu. buk stipri ir laikas padarys savo. jis geriausias gydytojasTaip

PATS LAIKAS SUSIRAST DRAUGE…JI TAVE VISADA MYLES, ZINOS KO TU NORI…IR SUPRAS.
ARBA NUSIPIRK "GUMIN DRAUGA" Cha cha!!!

turiu gydymo buda, kuris pagydo visas ligas… tai geras erotinis masazas Taip
kai noresi nebeliudet - kreipkis… Labas

Pritariu bubbles
Taip.Ir uzjauciu tave, lavista22.Bet jis taves nevertas jeigu taip elgiasi pasisteng nusiraminti ir ji pamirsti Jei jis taip elgiasi tu atsakyk tuo paciu!TaipTada ir jam bus taip patSudužusi širdis

Nekaltink jei patarimas nekoks…Aš nekaltas