Mano sirdele sudauzyta ...

Jei matai, kad nieko nesigauna - tiesiog brauk jį iš gyvenimo ir nesikankin, reikia žvelgt į priekįMirkt

Jei suzinosi, pranesk ir man Mirkt

Sirdis? Ji vienintele viska iskencia… Nepergyvenk, gyvenimas tuo nesibaigia. Vieno etapo pabaiga, pradeda kita gyvenimo etapa ir dazniausiai zymiai malonesni…

gal jis kazka surado, kuria skaito geresne uz tave, ir dabar stengias kazkaip "minksciau" viska baigt.Jei taip yra,nedaug prasmes toliau laikyt situos santykius.Neliudek taip,gal dar viskas susitvarkys!

Joo…gyveni sau ramiai,bedu nezinodamas…staiga viskas apsisuka 180 laipsnio kampu-isimyliNustebęs
Ir prasideda parkesNustebęs

Na ir kodel jus visi taip varot ant jo ??? Gal jam ji netiko , o ne jei jis Aš nekaltas ! Jei jau taip susikloste ju santykiai , kad ji paliko iskaudinta , o ne jis , tai reiskia , kad jam netiko ji Taip !!!
Kai man taip atsitiko , tai as visa laik stengiausi ne galvoti apie ji kaip apie idealu vaikina man , bandziau jo nekesti , bandziau ji priversti kenteti taip kaip as kentejau … ir man pavyko pries ji atsilaikyti , nenusizeminti daugiau , ir nekeliaklupsciauti prasydama taikytis ar , kad atleistu uz tai , uz ka tikrai nereiketu … ir man pavyko tai …bet ir siandien tvirtai galiu pasakyti , kad as dar ji myliu…bet jau jis sito nezino ir nesuzinos …
Laikykis Brangioji Mirkt ! Ir tikrai nemanau , kad tai buvo tas vienintelis su kuriuo butum nugyvenus visa gyvenima Taip ! Ta vienintely likimas tau atsiuncia ir nemanau , kad jis butu toks naglas atimdamas is zmogaus Laime !!!