Mano Laisvė ir Nepriklausomybė – ir

Žmonės suprato gerai. Nėr čia ko išsisukinėti ir prilyginti save Lietuvai be suvereniteto. Cha cha
Jeigu nors viena tokia laisvės mėgėja aplinkiniams pripažintų teisę į nors 5% laisvės kiek reikalauja sau - aš būčiau nuoširdžiai nustebęs Juokiasi

o šitoj dainoj, tarp kikto gerb. B.G. dainuoja apie vyrus, jei ką Flirtas
Pacituosiu galą - "čtob kak nibud zastrachovat prostoje samoliubije mužčinij " … Juokiasi

Jei mamzel daugiau pasidomėtų, sužinotų, kad formalus dainos autorius yra A.Vertinskis. O sąvoką "tos mielos, per daug sąžiningos akys, kurios jum meluoja ir jųsų dar pavydi" ten aiškiai įpaišė kažkokia supratinga moteriškė.
Jis buvo per daug gerai išauklėtas, kad tame tekste būtų kalbama apie štai tokias tarp laisvės-priklausomybės besiblaškančias feminas Cha cha

matau kad kai kurie jusu siandien nepusryčiave ir "valgote" mane TaipŠypsena, skanaus!LiežuvisŠypsena

nebutina visiems aplinkiniams, as kalbu apie artima žmogu man…Liežuvis
beje, skiriu ne 5 proc. o žymiai daugiau jei ka…Cha cha
ir tau galiu skirti 100 proc. jei ka - negaila…Cha cha

Ačiū Cha cha Aš galiu su malonumu pasiūlyti 120% laisvės, raudoną vėliavą į rankas ir būgną.

persiprašau širdingai Cha cha Cha cha
Vertinskis gal ir buvo toks, kaip tu čia rašai, bet B.G. abejoju abejoju Liežuvis Liežuvis

vėliava suprantama, o būgnas kam ? Drovus

as jos turiu kiek man reikia, o tau as galiu trimita pasiulytLiežuvis, jei ka…Šypsena

Aš apie BG pažiūras išvis čia nekalbėjau. Ne paslaptis, kad pas jį gyslom vien dietilamidas teka Laimingas

nesuprantu is kur tas piktumas?Nekaltas

go onŠypsenaCha cha

Na, taipMirkt kaip matai, tai ir vadinama ivairia interpretacijaCha cha Bo as cia rasiau visai nepiktai, bet sutinku, kad gali atrodyti piktaiCha cha As tik pasakiau savo nuomoneMirkt ir norejau pasakyt, kad visi isvercia i savo puse ir esama nuotaikaŠypsena

cia tik siaip tarp kitko pastebejimasMirkt Tu visada stengies, kad tavo zodis butu paskutinis?NekaltasCha cha TIk nesupykGėlėCha cha

jei pasakyčiau AMEN gal ir butu paskutinis, bet kaip matai taip neraCha cha
ir žodis "visada" Ne
imk ir tu Gėlė

a tai gal da mergichkos, apsikeiskite karshtu buchkiu, kad jau visai butu peace on earth? a? NekaltasNekaltas

Niam niamAngelas

DrakaleNekaltas NECha cha

as galiu tave jei nori pabučiuotCha cha, šiaip aš normaliu pažiuruŠypsena Taip

"tolko todga kogda pjan" (a eto počti vsegda Cha cha Cha cha ) a tak - MUMU ir gerasim Cha cha Cha cha
Negi tu manai kad BG dainuos dainas kurios jam ne prie širdies? eik jau. Liežuvis Liežuvis
citatų vakarėlis išėjo Apakęs Apakęs visai nukreizėjau. bet juk penktadienis…