Mano Laisvė ir Nepriklausomybė – ir

Mano Laisvė ir Nepriklausomybė – Taip ir Ne

tipiskas eilines moters monologas Nežinau

tipiskas eilinio vyro pasisakymas TaipŠypsena

Aš laiminga, kad su savo Vyras jaučiuosi laisva. Man tas jausmas labai labai brangus ir svarbus. Gal todėl ir pati stengiuosi jam tokią pat laisvę suteikti Nekaltas

Bet tikrai labai gera žinoti, kad grįšiu namo, o jis lauks… arba kad galiu jam paskambinti ir pasiguosti arba pasidžiaugti… Nekaltas

Palinkėsiu ir tau surasti savo gyvenime pusiausvyrą tarp šių dalykų Šypsena

as bandau, stengiuosi, nenoriu riboti savęs nei kito laisvės…
Tik kartais pagalvoju: klausimas - kur buvai? ka veikei? - ar tai nėra ribojimas, lyg ir ne, bet kažkodėl kartais kalta jaučiuos paklaususNekaltas

tipiska netekejusios moters/merginos svajone Nežinau

aš apie svajone nekalbejau… sorry.
tipiškas vedusio vyro samprotavimas Taip. Be to tai real TaipŠypsena

Tipiškas Rydo ir Ne_nuoramos ginčas…Juokiasi

Kiekvienas turi savo nuomone tevuk Taip. Šypsena

Matai, pamiršti tokį aspektą - ateis laikas, kai tas žmogus, šalia kurio tu jautiesi laiminga, panorės, kad tu nebūtum nepriklausoma…ką tada darysi?..tokie santykiai kažkada pasibaigia…

Taip, žinoma, kad lieka…Taip…bet nedidelė…Šypsena

Nuo nieko nepriklausomas tik labai vienišas žmogus…

as nenoriu būti visiškai nuo nieko nepriklausomaŠypsenaNe
Bet kol kas tas jausmas Gerai. Iš pradžių atrodė gal sunku ir kažkiek nesuprantama, kad kitas nori būti nepriklausomu, bet kai suvoki, kad tos laisvės negali "uždaryt" ar ribot, viskas kitaip atrodo, paprasčiau ir lengviau ŠypsenaMirkt
vistiek nera imanoma buti nuo nieko nepriklausomu, netgi nuo pačios buities priklausomas esi…Nekaltas

tak-to ono tak, i v obshchem jezheli posmotretj xoroshenko, to vdrug ono i nikak, a vot jeskli vozmioshsia za eto delo kak sledujet, to vot vam i pozhaluista NekaltasNekaltas

Niam niamAngelas

ir tai jis gali buti nuo vaistu priklausomas Nekaltas

sorry, ar tamstyte ponimaješ pats ka parašeiŠypsenaNekaltas?

tipiska roziniu akiniu nesiotoja Nežinau

tipiškas misteris VISO ko kritikuotojasLiežuvis, o dar nori būti geru… padarytasNekaltas

Sorry, netyčia ištryniau kažkieno komentaraNekaltas