Mano Laisvė ir Nepriklausomybė – ir

as pati ji issitryniau LabasCha cha

a kodel taip?Nekaltas

na, pastebejau, kad jei kas nesutampa su tavo nuomone, tu uzsipuoli Taip O as to labai nemegstuDrovus ir jauciuosi, lyg buciau koki nusikaltima padariusi, o ne pasakiusi savo nuomoneCha cha
O is kitos puses - manau, is dalies pati nezinai ko nori. Yra jausmu samysis ir bandai ji ivardintiNekaltas
ar laisve ir nepriklausomybe turi prasme, kai salia nera absoliuciai jokio artimo zmogaus? Kai neturi kuo pasitiketi, kam pasipasakot ir ant kazkieno peties issiverkti? As esu laisva ir nepriklausomaTaip Na ir kas? Kazkodel kartais ta laisve per gerkle lendaCha cha

o as noriu priklausyt nuo kazko Cha chaTaip

Gal nori nuo manęs priklausyt?..Juokiasi
Būsiu geras šeimininkas…GeraiCha cha

Taip

S točki zrenija banalnoj erudiciji, odnoznačno nabliudajetsia tautinės švietimo sistemos suteikiamo išsilavinimo spragos Cha cha
Linkiu greičiau užaugti Labas

tipiska pavyduole ir nepatenkinta Nežinau

Ne, ji gera Taip, tik dar gyvenimo nesugadinta Šypsena

Aš manau, kad tai jinai rašė tą dainą
"Kak chorošo prosnutsia odnomu v svojom ujutnom cholostiackom flat’e
I znatj čto ty ne dolžen nikomu davatj otčety - nikomu na sviete" Cha cha

Kas liečia didelę nesveiko pavyduliavimo tikimybę - tai tas retas atvejis kai aš visiškai sutinku su gerb Rydu. Taip

neužsipuolu jei kritika nuoširdi, o ne kandi…Ne, negali spresti is vieno pasisakymo forume apie mane, tai butu vienpusiškas vertinimas TaipŠypsena
nesakiau kad nera salia zmogaus Ne, nesakiau kad neturiu kam pasipasakoti ar pan, nesakiau, kad nenoriu kad salia būtu kažkas artimas, žr. pradžia…Nekaltas
tiesiog bandau suderinti savo ir kito žmogaus nepriklausomybe Taip

Nenuorama, juk nebutina visa laika pulti akis draskyt? Juk tai ir issaukia visokius konfliktus, o tai nera labai malonuNekaltas
Jei labai nori, nepriklausomybe labai nesunku suderinti, manauNekaltas

Čia gal būt bus ne visai į temą, bet ar būna apskritai nuo nieko nepriklausomų žmonių? Ir iš vis , kas ta Laisvė, Nepriklausomybė? Noris pabūti vienai? O kaip tai padaryti, jei gyveni civilizuotame pasaulyje, o ne negyvenamoje saloje. Nepriklausysi nuo vyro, nuo vaikų, tačiau tu turi dirbti, kad išgyventum ( vadinasi esi priklausoma nuo darbo ir su juo susijusiais žmonėmis). Jei pati nedirbi, tai tave vis tiek kas nors išlaiko, daugiausia tai būna tėvai (čia taip pat didžiulė priklausomybė nuo jų). Ar apskritai gali būti žmogus Laisvas?

tai nera akiu draskymas NeŠypsena

nu vot ir stebekite pobolshe probleski svojei banalnoj erudiciji Liežuvis
linkesiu greiciau pasveikti, jei ka LabasLabas

jau dekojau visiems dėdėms ir tetoms už kritikaŠypsena
Šiaip tai aš sveika jei kaŠypsena
tik jus kažkodel puolate mane už mano nuomone…

kaip sauksi, taip ir atsiliepsTaip Be to, kai labai abstrakciai viskas pateikiama, atsiranda ivairiu interpretaciju.

Žinai kodėl su tavim ginčijamasi?
Supranti, tavo pirmoj žinutėj nuskambėjo truputį egoistiška gaidelė - tu nori būti nepriklausoma, jei tau tai patogu, o kada tau norisi - kažkam truputį priklausyti…ir kai vėl užsimanai laisvės - pabėgi be jokios sąžinės graužaties, negalvodama apie tą kitą žmogų…Grybauja tie, kurie ima diskutuoti apie priklausomybę darbui, vaistams ar kt…čia kalbam apie priklausomybę nuo kito žmogaus, sąlygotą jausmų…aš juk teisingai supratau?..

As nepabegu…kai man patogu, galbūt neteisingai išsireiškiau… visa ta diskusija nebeturi prasmės, nes žmonės ne taip suprato mane… ir pradėjo skaudinti…
Bet aš jau padekojau už kiekvieno nuomonę. Kaip minėjau kiekvienas turi savo nuomonę. O tau tevuk aš visad buvau dekinga už tavo nuomone ir šiaip…Šypsena

exxxxxx,
belieka visiems Apkabinimas ir Žliumbia