mano drauge-moksliuke!

mano drauge-moksliuke!

sveiki,taigi turiu as viena gera drauge-moksliuke.zodziu ji mokosi praktiskai desimtukais ir taip nuo 1 klases(ji dabar eina i 9)siaip ji nera tokia tipo uzsidariusi,su akiniaisir visai nepasakyciau,kad ji daug mokosi,tiesiog jai sekasi mokytisŠypsena,bet kazko bernai kaikurie nelabai jos virskina.taigi ka patartumet?ar isviso vaikinams patinka moksliukes?

Gal problema ne tame kad ji gerai mokosi gal ji seip fyfa kokia nors.Seip nieko tokio kad zmogus gerai mokosi,bet jei mokslai sudaro visa jo gyvenima tada jau reik gydytis.

tai ka gal tau pavydas?dzhiaugtumeisi kad ji shiuolaikishka moksliuke!zhinok kad ji neviena tokiaLiežuvis

Man ji patiktu, nes man patinka visos, o jei dar protinga Apakęs

Niu ash ir turiu drauge “moxliuke”, bet ji nerealiai faina, be to visu tusu rengeja… GeraiMirktTaip

a awat kazkaip atsiranda tokiu, kuriems netaip gerai sekas mokslai tai jauciu is to pavydo ir nemegsta moksliuku… O ypac dar mazesnese klasese- uzjauciu geraij besimokancius…
Jei tavo drauge yra l.geraij besimokanti ir dar neatsiliekanti nuo draugu t.y. ir nueina i disconus ir draugu nevengia, nesedi vien namie ir negrauzia knygu tai turi tikrai puikia drauge…tiktai dziaukis, dar ir padet tau gali moksluose…o del tu Vyrai tai nekreipk (-ikt) demesio i juos …

prajuokinai seni

MirktŠypsenaMirktŠypsenaGeraiAlus

o shiaip nera taip kad visos moxliukes yra Blogai
jos pacios sau pasako kiek jom reikia moxlo gyvenime ir ko jos is to tikisi… o kiek reikia meiles…
aisq dauguma meiles nori cia ir dabar[apie meile-placiaja prasme!]… todel moxlus automatishkai y antra plana… cia dar didele ytaka daro jauno zmogaus sugebejimas efektingai planuot laika ir skirstyt darbus [istorija…matieka…elena…xebrike…anglu…maryte…]Šypsena Šypsena Šypsena
xebra pakeliam uz grazias, siltas ir komunikabilias moxliukes Alus

AlusTaip

Kad daugiau tokiu moxliukiu butu… TaipAlusTaurėTaip

Aha Cha cha

Tai dziaukis - gali nusirasineti Šypsena

man ji tikrai patinka,liuks,kad jusu nuomone apie moxliukes nera labai baisiŠypsenabeje,aleliumai,man nereikia nuo jos nusirasyti,nes turiu galva ant peciuLiežuvis

GeraiGeraiGerai

LabasBaisuGražiAlus

Kad moxliuke,tai px! Swarbu,kad nebutu labai ikyri.
Logishkai pagalvok,juk jau geriau moxliuke,negu kokia alkoholike…MirktCha chaCha chaLiežuvisTaipBaisuIgnore

Taip

Niu ash ir manau, kad nieko cia blogoTaip Bet gal ji vaikinams nepatinka del kitu priezasciu?..Aš nekaltas Šypsena

Buti moksliuke nieko blogo jeigu tik neesi tokia moksliuke:
1.Visus apgaudineji nebuni atvira
2.Kai gauna 10(blegesniu retai ir pasitaiko iprastas dalykas) vaiksto pasikelus ir rekauja as gavau desimt desimt
3.Visa laika pokalbio tema mokslas kur susitinki ten mokslas visur tik mokslas namie mokslas 24 h per para mokslas.

tai va!

Klausei ar patynka moksliukes … ziurint kaip jinai atrodo nevisos jos baisios … Nekaltas

nesubrende ir newirshkina, o tawo drauge menyciau l.fajna panele Laimingas