mano drauge-moksliuke!

problema ne ta kad ji moxliuke o ta kad ja supanti aplinka - 9 klase… Su amziumi zmones pradeda vertinti prota… Paskiau jis pasidarys vertingiausias ka gali rasti merginoje…

jaja čia liuxTaipGerai

Na gal ir bernaj nekaip i ja ziuriŠypsena Bet patikek, kai ji baigs mokslus ir tures kruva $$$ taj jie greitai ja prisiminsi ir draugystes sieksŠypsena

gal tiesiog vaikinai jos nepazista,kaip asmenybesŠypsenajei pabendrautu uz mokyklos ribu ir siek tiek ilgeliau suvokti,kad ji tokia pati,kaip ir visos merginosŠypsena

Nezinau kodel jie jos nevirskina… Gal durni?Baisu
Nu tai kas kad ji moksliuke ir as tokia buvau… Nekaltas Drovus

vaikinai galvoja, kad jei jau gerai mokosi, tai ir yra bum bum panele. pavydas, grynas pavydas

Na siaip mane ir pacia pravardziuoja moksliuke, bet del to nepergyvenu…Turiu drauge,kuri kitu nuomone irgi yra moxliuke…Mirkt Mazdaug "Moxliuku klubas" Šypsena Bet mes tikrai nesame tokios, na kaip per filmus: su akiniais, tik su knygomis, tik apie mokslus…ir t.t Klaseje daugiau sutariam bu bernais…Ir siaip namie, ar kur kitur as visai ne moxliuke…Man gal tik mokytis sekasi geriau Nekaltas

Mirkt

taiva as visiskai sutinku su Mindze Mirkt…9toj klasej visi kurie gerai mokosi atrodo nepritapeliai,Taip bet kaip jai bus lengva 12toje klaseje jus net negalit isivaizduot…ji sedes atsiputus Kietas ir as tikria sakau moksliukais verta buti nes jiems gyvenimas rozemis klotas bus ateityje Cha cha
seip ir as turiu klasioke moksliuke bet ji yra ziauriai faina labai megsta linksmintis kartu su visais ir ja visi labai myli Cha chaTūsas taip kad moksliukai zmones manyciau fainiCha chaCha chaTaipŽvaigždė

Man svarbu kad merga butu faina

ir mano drauge tokia, nereali pana Taip

NIu taj gal…man taj ox moksliukai coolMirkt
Manaw cia jos reikalasCha cha

seip pazistu viena pana ji gerai mokinasi knygas griauzia nepasakyciau kad labai nuobodi ir zino vien knygas,bet ji tiek laiko jiems skiria kad as jos vietoje nusisauciauBaisu

nu ir kas?as irgi gerai mokausilabai gerus pazymius gaunu,bet cia man kazkaip beveik savaime gaunasi,tai visai nereiskia,kad as sedziu namie ir knygas grauziu!turiu daug draugu kuriems visai vienodai,ar as gerai,ar blogai mokausiŠypsena

visishkaj sutinku Taip
be to, jios reikalas ar ja megsta kas ar ne, prie ko ce tu…

swarbu kox zmogus ,bet kai kuriom moxliukem stogai pawaziawe

nu tikrai nemanau kad ji bernams nepatinka del to kas yra kazkokia moksliuke ar panasiaj Ne cia kazkokia kita problemyte yra Šypsena pas mus klasej irgi yra moxliukiu bet i jas ziuri tajp kajp i visas bernaj…Nes ne pazimiuose esme…

mano drauge irgi "moxliuke" ir tikrai nesiskundziuNekaltas

pasakyk jos xarakteri, tada parodyk nuotrauka, o tada jau paaishkinsim ir patarsim Šypsena

AS TA TARIAMA MOKSLIUKEJuokiasibet as nesedziu prie pamoku istisa para…Laiko pilnai uztenka viskam Cha cha o jei ka nesu tokia jau ir udara…Megstu tusus ir diskes …Oseip jei linksmybems neuztenka laiko tai galima ir mokytojas biski apmulkint kaip nors va…GeraiGeraiGeraiGerai