Mano bachuras smauko - ar tai normalu? ar visi bernai smau.?

Mano bachuras smauko - ar tai normalu? ar visi bernai smau.?

Donnyte rašė:

BučkisGėlėsTaurėAlus visiems uzh pastangas

LOL - aisq ka as waikinas - ir man idomu buwo pazet ar atsiras nors viens protingas - atsirado…acpejo mano keslus Šypsena

Zhodziu maladec visi - GeraiGeraiGeraiGerai

OVERO

Pralosiau Šypsena

Vo blyn pasirodo ne tik Cri-cri iššifravau Apakęs. O kur prizai? Cha cha
Vsio eisiu į detektyvus. Cha cha

Donnyte rašė:

BučkisGėlėsTaurėAlus visiems uzh pastangas

LOL - aisq ka as waikinas - ir man idomu buwo pazet ar atsiras nors viens protingas - atsirado…acpejo mano keslus Šypsena

Zhodziu maladec visi - GeraiGeraiGeraiGerai

OVERO

Pralosiau Šypsena

Tai Tu čia su mumis , kaip su triušiukais bandomais eksperimentus nežmoniškus atlikinėjai , her major Mengele ? ApakęsApakęsApakęs
Ir negana va šito siaubo viso dar lošei ir gralinai ant nervų mūsų ? Apakęs
Ux ! Piktas

o gal per mazai sekso gauna arba labai sujaudini ji ir todel daro Šypsena Bet is patirties sakyciau,kad visi vyrai tai daro arba bent dare.

fainulis Razrucha Mirkt, o kavenskas tai Gerai

O man , man kas ?Apakęs Už …už palaikymą ir pritarimą analizų kavensko Gerai

O kuo jis ypatingas ? Apakęs
Eskimo ? Aš nekaltas

Alus 2Clandestino Mirkt

kavenskas rašė:

ajajai kokia kukli Cha cha Galiu pasakyti, kad 19 iš 20 Moterys tokį Vyrai paliktų, jei pamatytų ar bent sužinotų, kad jos vaikinas taip daro. Ta viena iš 20 galbūt pasidomėtų ir pabandytų išsiaiškinti, kodėl jis taip daro…
Dar vienas pastebėjimas… jei Moterys sumano "dasibaigti" tai jai nebūtina ten kažką kišti, nes pas daugumą Moterys jautriausia vieta yra klitoriukas… Šypsena Ir tos kurios žaidžia su savimi, dažniausiai liečia jį…kartais joms užtenka tik stipriau kojas suspausti ir viskas…
Taip, kad akivaizdu, kad temos autorius absoliučiai neišmano apie Moterys fiziologiją… Cha chaLiežuvis

Su analizais kavensko pilnai sutinku , išskyrus teiginį va šitą , užjuodintą ten mano . Nu merginosGėlės , moterysGėlės dabar jau šiuolaikinės ir civilizuotos , todėl manau dėl TO tikrai taip masiškai vaikinų , vyrų nepalikinėtų …parduotuvėse ir supermarketuose !Cha cha

Galima būtų net apklausą čia tokią va surengti , ar jos dėl TO paliktų savo meilę ir antrą pusę , jei tokie dalykai paaiškėtų , iškiltų viešumon … Mirkt

kavenskas rašė:

Razrucha, aš nekalbu apie subrendusias moteris… juk tam Daunyčiui nedaugiau nei 15 metų…Cha cha

Nu "ji" rašo kad jai (seselei praktikuojančiai) - 18 m. , o jos vaikinui - 23 m. ! Cha cha
Oho , čia TAU ne juokas ! Cha cha

Rimtai ?

DhaO rašė:

me nori but madingas - jei kisiuosi…TFu b.l.e.t smaukysiu tokiu ir patapsiu Apakęs

O Tu ten apsipjaustymą pasidaryk prieš TAI , tai NIEKAS ir nedrįs tuo BAISIU smaukymu va JŪSŲ kaltint , kai veiklą vykdysi malonią šitą ! Mirkt

EEEEEEEE - pamokinkit ir mane smaukyt - detaliai bo nemoq Liūdna Tipo jega ? Shakes idomiai cia Šypsena

Jauciuos kaip is kitos planetos

me nori but madingas - jei kisiuosi…TFu b.l.e.t smaukysiu tokiu ir patapsiu Apakęs

ei mergyt nevaryk, kisat ir jus laimongosCha chaCha chapats zinauCha cha
na tik i mergu tulikus nevaikstau tai nezinau kaip ten reikalai einaŠypsenaŠypsena
a ka ne tik mes vieni norim, norint ir jus, na tik aisku jum mano galva lengviau gaut tai ko nori is bachuroCha chaCha chaCha chaCha cha

Donnyte>o man idomu kaip tu apie sita suzinojei …tu ka pagavai ji
viena karta …ar jis tau pasake? Ir dar tu sakai kad kelis kartus per diena… tai mazdaug kiek… Tai gal jam sekso visa diena norisi bet bijo prasyti taves … o del to kas turi rodyti iniciativa…tai kodel butinai vyras?Šypsena gal jam patinka pasitikincios savimi panosŠypsena
ir dar …gal mergos ir maziau bet irgi to uzsiimaŠypsena ir nereikia ko nors kisti(vubratoriu) …uztenka ir rankuŠypsena

gal tu jam neduodi ? Cha chaCha chaCha chaCha cha

O tu mergyt i veidrodi ziurejai:?

As tai anklodziu neplesau bet ir nesmaukau.Gal tu savo baxuriuka nuvesk pas dartarus gal su juo kas nors negerai gal jis besotisŠypsenaŠypsenaŠypsena

Del to kad as praktikante tai panasiai - as siaip savanore esu, o del to kad man siulyte sexa tai ejkit jus…AR MERGA AR BERNAS TURI I LOVA KVIEST ???

Piktas

Donnyte rašė:

AR MERGA AR BERNAS TURI I LOVA KVIEST ???

Nu tai nekvieskit nei vienas nei kitas i lova ir masturbuokites sau toliau ŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena