Mano bachuras smauko - ar tai normalu? ar visi bernai smau.?

drylio2 rašė:

Tai gal kai jis drocina tai api tave galvoje?Arba tu cia viska isigavoji DonyteŠypsenaŠypsena

Gerai

Taip - neturiu ka wejkt - imu ir galwoju tokias istorijikes Šypsena

Nickutis rašė:

Donnyte - o kam kviesti į lovą? Negali parodyti to veiksmais? Jei bičas dročina, vadinas jam neužtenka to sekso kurį jis gauna (arba iš vis negauna). Va paskirkit visą parą dulkinimuisi, jis po to savaitę tikrai leis rankoms pailsėt.

GeraiGeraiGeraiGeraiGeraiGeraiGeraiGeraiGeraiGerai

MALADEC - taip ir padarysiu, na o dabar rejk isnykt nes lawkia darbas Liūdna

Nu zekit kokia problemyte - mano bachuriukas, kuri labai myliu pasirodo dirba rankytem, bet cia butu kaip ir px, jeigu ne tai jog jis tai daro kasdien ir velnias zino kiek kartu i diena…Taigi Bernai - ar jus visi tokie - ar negalit paprasyt kad mergos jus na…patenkintu ? Man cia kazkaip nesuprantama - kodel mergoms sito nerejkia ???

Nu bachurai - sukites kaip norit is sitos situacijos

ShowDown rašė:

Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha no coments

Tikrai kad no coments ŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena

drylio2 rašė:

Tai tu jo turbut kaip rekia nepatekiniŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena

Drylio2 - esi kadanors klykes ir supleses lovos anklode nuo orgazmo ? Liežuvis

Situ rejkalu wiskas ok

Šypsena Jis gal taip palaiko forma/kuo dazniau tai darai tuo ilgiau su mergina gali myletis/juk nieks nenori buti zuikuciu kuris rrrrrrras ir viskas Mirkt

Mezhdu prochem vse mi drochim + Pavyzdziai: mano buvusiai merginai patikdavo tai stebeti (sakysit ishkrypimas? ash sakysiu nevykeliai) Mirkt arba visai neblogas dalykas yra nusidrocint pries sugulant su mergina, tai atitolina finala Aš nekaltas (sito nepraktikavau) Cha cha (Hmm netikiu kad as tai parasiau… Nu po**um: ishsaugoti!) h