Mano 300-oji

– Greičiausiai žinau kodėl… Miegamajame mama norėjo tave nurengti, tačiau tu pradėjai priešintis ir šaukti: "Trauk rankas, moterie, aš vedęs!" – atsakė sūnus.

Darius giliau įkvėpė, nusišypsojo ir pajuto milžinišką palengvėjimą…

Dariui buvo sunku suprasti, kodėl žmona visiškai nepyksta už praėjusį vakarą. Netrukus jis nuėjo į virtuvę, kur pusryčiavo sūnus.

– Simai, gal tu gali papasakoti, kas nutiko vakar man sugrįžus namo? – vyras paklausė sūnaus.

– Na, grįžai kokią pirmą valandą nakties ir visus prižadinai, kai nugriuvai svetainėje. Krisdamas pataikei į staliuko kampą ir įsitaisei mėlynę. Vėliau dar kartą nukritai koridoriuje ir pradėjai šliaužti iki miegamojo. Mama iš visų jėgų stengėsi tau padėti ir nuvilko į miegamąjį, kur bandė tave nurengti.

Darius pašiurpo nuo savo elgesio, tačiau vis dar negalėjo suprasti, kodėl žmona šį rytą tokia gera. Ypač po to, ką iškrėtė praėjusią naktį…

Darius buvo labai pasimetęs ir galvojo apie pačius blogiausius dalykus. Galiausiai jis ryžosi perskaityti žmonos paliktą raštelį.

"Brangusis, vakar tikrai gerai pašventei… Grįžai visiškai girtas ir pradėjai triukšmauti. Ypač, kai nugriuvai ant svetainės staliuko ir jį sulaužei. Nesijaudink, nusipirksim naują. Paruošiau tau pusryčius. Rasi juos virtuvėje. Aš išėjau į parduotuvę. Nusprendžiau šiandien paruošti tavo mėgstamiausią patiekalą. Myliu ir bučiuoju. Gintarė".

50 Taurė

Netrukus Darius pažvelgė į veidrodį ir pamatė milžinišką mėlynę po akimi. "Normaliai… Kažką tikrai prisidirbau. Žmona greičiausiai bus įsiutusi" – pagalvojo jis.

Šalia lovos buvo paliktas raštelis, stiklinė vandens ir kelios tabletės nuo galvos skausmo. Ant lovos krašto taip pat gulėjo gražiai sulankstyti drabužiai.

Darius norėjo atsikvėpti nuo gyvenimiškos rutinos ir susitiko su keliais draugais bare. Alaus bokalai sekė vienas po kito ir vakaro pabaigoje vyrukai buvo visiškai girti. Galiausiai draugai pasuko savais keliais, tačiau Darius visiškai neprisiminė, kaip sugrįžo namo.

Ryte jis pabudo savo lovoje. Vyrui labai skaudėjo galvą, tačiau be to jis pajuto ir stiprų skausmą po akimi.

Vyras padaugino alkoholio ir visiškai neprisiminė, ką iškrėtė sugrįžęs namo. Ryte jis rado žmonos paliktą raštelį, kuris atėmė žadą

Greičiausiai daugeliui mūsų yra pasitaikiusi situacija gyvenime, kai padauginame alkoholinių gėrimų ir kitą dieną sunkiai prisimename praėjusio vakaro įvykius. Didelis alkoholio kiekis išprovokuoja žmones daryti neįtikėtinai kvailus dalykus, tačiau nuo jo kiekio priklauso dar ir tai, ar tuos kvailus poelgius prisiminsime kitą dieną.

-Per pirmą pasimatymą neduodu

-Nu tai tada bent jau paimk

-Koks skirtumas, kokie papai, svarbiausia, kad gera gaspadinė būtų

-Aš liuks gaspadinė; -Ir aš; -Aš taip pat Taip

-Nu jei jau taip, tai rodykit papus

44

11:01

Kalėdas sugadino dovana: pamatęs, ką gavo nuo mylimosios, iškart persimainė ir išmetė į šiukšlių dėžę

-Mama, aš radau Katė !!!

-Durne, tau 35 m., vyro ieškok Užsispyręs

grazi Cha cha

Cha cha

Šypsena

Mirkt

Šypsena

Veee

mhm…