Mano 300-oji

Išėjau nieko nepešusi. Prie durų jau lūkuriavo Pyktis ir Neviltis. Pasiūlė cigarečių, atsisakiau. Bet vizitinę kortelę paėmiau, jie kažką sakė apie freelance galimybes, bet nebesiklausiau. Namuose Liūdesys jau virė arbatą ir nieko neklausęs įdėjo porą šaukštelių cukraus. Po to dar du. Žinot, verkti įsikniaubus į Liūdesio gaurus iš tiesų labai jauku, ir kažkaip stebuklingai gerai padeda. Vakarienei sudeginom mano ambicijų katalogus, po to iš tikslų lankstėm lėktuvėlius, ir laidėm juos kur papuola - pasilikom tik keletą gražesnių ir jais pridengėm įtrūkimą sienoje. Sėdėjom susiglaudę ir nieko nekalbėdami, žiūrėdami į žarijas iki paryčių.

Vyrai kantresni negu moterys. Moteris truputį paguli ir eina ką nors daryt.
Vyrai guli toliau …

Tikimybė patirti gyvenimo meilę išaugs, kai nustosite laukti TO vienintelio.

Santuoka yra ypatinga sutartis.

Pirmiausia santuokos sutartis įmanoma tik tarp dviejų skirtingų lyčių asmenų, t. y. tarp vyro ir moters, kai kitas sutartis galima sudaryti tarp daugelio tos pačios ar skirtingų lyčių asmenų. Antra, santuokos tikslas yra žmonių bendruomenės gerovė, tos bendruomenės palaikymas ir plėtimas. Tuo tarpu kitoms sutartimis siekiama vien jas sudarančių asmenų gerovės. Trečia, santuokos esmę, jos sudarymo sąlygas ir iš jos einančias teises ir pareigas tvarko prigimties, Dievo ir Bažnyčios įstatymai. Santuokiniai čia neturi teisės ko nors pakeisti. Visai kitaip yra su kitomis sutartimis. Kitos sutartys bendru šalių susitarimu gali būti atšauktos, panaikintos, susiaurintos ar išplėstos. Santuokoje tai neįmanoma. Čia jokių esminių pakeitimų abi šalys neturi teisės daryti. Galiausiai kitos žmonių sudaromos sutartys yra žemiškos, nešventos. Tuo tarpu santuoka turi savyje kažką švento ir religinio.

Prel. dr. Feliksas Bartkus, kan. dr. Pijus Aleksa Dievas ir žmogus

Garsi muzika restoranuose skatina vietoj salotų rinktis nesveiką maistą

Vyras: -Koks aš buvau jaunas asilas ir durnas, kai tave vedžiau …

Moteris: -Tu ir dabar jaunai atrodai

Kai sūnui sukako 4 metai, pastebėjau, kad jis nei į mane, nei į Vyras nepanašus.
Pasidarėme DNR ir paaiškėjo, kad jis nemūsų.
Klausiu vyro kaip čia yra Liūdnas

-Tu nieko neprisimeni?
Ligoninėj aš tau atnešiau vaiką, o tu: "jis apsikakojo, pakeisk"
Tai aš nuėjau ir pakeičiau, šitą padėjau, paėmiau švarų.

66

Meilė sau yra atsakomybės už save prisiėmimas t.y.: išlipimas iš aukos batų. Aukos pozicija labai dažnai būna naudinga ir turinti daug galios, jos atsisakyti ne visada lengva, nes pirmiausia reikia suvokti, kas aš esu aukos vaidmenyje ir aš galiu pasirinkti nebebūti, bet tada reiškia, kad turiu prisiimti atsakomybę už savo savijautą ir už savo pasirinkimus.

  1. Meilė sau pirmiausia yra savęs pažinimas. Leisti sau pažinti save, suvokti kas aš esu ir kas aš nesu. Nebandyti būti grėsmingu tigru, esant grakščiai gazelei ir atvirkščiai. Didžiausia nemeilės sau forma yra savęs neigimas ir bandymas būti patogiu kitiems.

  2. Meilė sau yra save priėmimas. Su visais savo šešėliais. Ir tai nėra pateisinimas savo nuodėmių, o tiesiog suvokimas, kad aš nesu tobula, pasaulis nėra tobulas ir kiti žmonės nėra tobuli. Normalu yra keiktis, tingėti, būti nevala, pameluoti, turėti sekso fantazijų ir pan. Nuo to netampi blogesniu ar menkesniu žmogumi.

Be tėvų augęs ir apie didelę šeimą svajojęs vaikų knygų rašytojas Tomas Dirgėla tokią ir susikūrė

Kai man liūdna, kad pakelti sau nuotaiką lakuoju naguus. Miegančiam vyrui …

Internetinės pažinties įkvėptas vyras iš Radviliškio rajono nusifilmavo nuogas ir skaudžiai nudegė

-Dydis neturi reikšmės

-Buhalteri, baikit durnavot ir išmokėkit likusią atlyginimo dalį

ačiū

Sveikinu ŠypsenaLiežuvis

-Man mama medaus nupirko, ojoj kaip jį mėgstu Apsvaigęs

-Man tėvas alaus ir voblos nupirko, gerbiu tėvą Kietas

– Eisi šiandien kur nors?

– Ne.

– Tai kam prausiesi?

55

tai va