Mados aukos ... Ka padarytumet grozio vardan? Kaip rengtumetes noredami padaryti ispudi???

Mados aukos … Ka padarytumet grozio vardan? Kaip rengtumetes noredami padaryti ispudi???Flirtas

Ka pasirinkti: aukstakulnius, kerzus, “inkariukus”? Kuria kryptim geriausia eiti? Rinktis laisvesnius, praktiskus drabuzius ar isryskinancius kuno formas,o galbūt tiesiog patogius?
Ar daznai avite aukstakulnius? Tai tiesiog del grozio, ar jums patogu? Man asmeniskai ne.
Patogiausia ir graziausia avalyne - basutes.
Bet jei norite padaryti ispudi, kaip rengtumetes? Nekaltas Ar aukotumetes grozio vardan…? Laimingas

[temos klausimai truputį paredaguoti, kadangi nuo to laiko kai kūriau temą , daug kas paiskeitėCha cha]

man aukstakulniai ne auka, o malonumas

Man irgi labai grazu, bet baisiai nepatogu…Ne Negaliu apeiti balos, turiu ja persokti, o su aukstakulniais…sunkokaLiežuvis

man irgi aukstakulniai malonumas.
reikia tik iprasti su tokiais vaikscioti…
taip pat beveik niekada nenesiojau trumpu sijonu, o dabar ipratau ir nesioju dazniau.
Flirtas

Eiii… Ir as noreciau pramokt su jais vaikscioti, bet sunku…Nustebęs Reikia tai daryti labai daznai… Bet aukstakulniai panom- geriausias budas suadaryti tinkama ispudiTaip Gaila, kad kartu ir nepatogiausias(bent jau man)…

viskas imanoma Apkabinimas

Nenesioju aukstakulniu, nes tai tikrai nepatogu. Viska ka darausi, darausi del saves, o ne del madu, ar del to kad labiau kazkam patikciau…Nors gal kartais stengiuosi atrodyti sexualesne kai einu i pasimatyma ar kur…Šypsena
O siaip tai renkuosi tai kas man grazu, ir nesvarbu ar tai madinga.

aukstakulniai Gerai bet pati juos l.retai neshioju, nes ir taip aukshta esu

Viskams savas laikas ir vieta. kai einu i pasimatyma- aisku, aukstakulniai Gerai, kai vaisktau po parduotuves ar siaip tvarkau reikalus ir maluosi po miesta - patogus zhemakulniai Gerai

Aukstakulniai Gerai kitokiu batuku pas mane ir neraDrovusFlirtas

Man ir aukstakulniai ne kancia, o malonumas! tiesiog nebemoku su lygiais batukais vaikscioti! Cha cha
Drabuzius renkuosi ivairius, vakarui-isryskinancius kuno formas, madingus, o dienai dazniausiai renkuosi kuo paprastesnius ir patogesnius.
Yra toks posakis-grozis reikalauja auku… Taip ir istikruju yra.Taip

PritariuGerai

man svarniausia patogumas ir kad man butu grazu
o madu nesziuriuLiežuvis~

man irgi Taip ir siaip manau merginos turetu rengtis draubuziais,kurie pabreztu ju figuras. o pries kerzus as kategoriskai pries!!! feeee Ne

Gerbiamos merginos, bukite tokios malonios ir renkites patogiai, arba taip kaip jums pacioms patinka, nes priesingu atveju visa likusi laika, kai noresite sudaryti kazkoki ispudi, kentesite arba is nepasitebnkinimo savo isvaizda arba del nepatogumo.

just be yourself.

metanoliz

joo, kad visi baxurai taip galvotuGerai, kitiems tai svarbiausia, jog atrodai kaip lele - trumpas sijonelis, aukstakulniaiKietas… o patys tai rengiasi kaip noriKanda as noredama padaryti ispudi nesistengiuNežinau nepatinka tai ir dzin!Piktas bet kazkodel to demesio vistiek susilaukiu, kartais net per daugVeee

o jei nori padaryti ispusdi, NiRReiDe, tai nors karteli apsirenk pagal savo amziu (taip taip as apie aukstakulnius) ir nebijok sokiruoti, turi tiek graziu drabuziu, o bijai jais renktis!!!Kanda nenervuok…Ne ir nebijok!!!Labas

Kodel megstancias madingai rengtis merginas reikia vadinti mados aukomis?Jos paprasciausiai megsta mada,megsta keistis.Nematau as nieko blogo.As pati nevisada moku suderinti drabuzius,bet i madingai apsirengusia mergina man malonu ziureti.

ir man GeraiMirkt

priklauso kur eini… Nekaltas