Mados aukos ... Ka padarytumet grozio vardan? Kaip rengtumetes noredami padaryti ispudi???

oj nzn nzn Laimingas shiaip kasdienai tai rengiuosi, kaip patogu man Šypsena o aukshtakulniai…ir visa kita tai gal priklauso tikrai nuo to ku eini Laimingas

TaipGerai

As irgi sakau, kad reikia buti tokiems kokie esame, o ne kazkokiomis lelytemis skirtoms wien tam, kad bachurai turetu kur paziureti! Pfui! Juk nesamone! Sutinku kartais ir as apsiaunu aukstakulnius, bet ju nemegstu! Jokio malonumo nejauciu juos awedama!Liežuvis O patogiausiai jauciuosi su laiwais senais nutrintais dzinsais ir zemais batukais! Juk kaip gera, kai panorejusi gali persokti bala ar imerkti kojas i fontana! Tada jautiesi sawimi ir buna nusispjaut i kitu nuomone! DARYK IR TU TAIP! BUK SAWIMI!Angelas

is karto …Vyras ne i batus ziuri ir neklausia kiek kainavo …o Apakęs i uzpakali ir i papus Juokiasi
…tai gi mielosios jei norit padaryti ispudi…rodykit ka turit Cha cha

2smilexx.1.Faktiskai tu teisi,jeigu bendras vaizdasGerai,kokius rubus mergycka devi skirtumo kaip ir be,because vistiek pirma minute pamates sex atrodancia mergycka akim ja nurengi…,siap del viso pikto…:vŠypsena2.Jeigu mergele nemoka eiti su aukstakulniais,patarimas mano labai chesnas jums, brangiosios,geriau net nebandykit!!!Bo matyti gerai apsirengusia,seksovai atrodancia mergycka,linguojancia ant tu kulnu kaip berzelis ant vejoNeApakęsApakęsApakęsApakęsApakęsApakęs Visos geros mintys garuoja is kart,visiskai nesvarbu jau pasidaro KAIP ta mergycka atrodo.

hm… manau sportbaciai ir dauk geriau negu aukstakulniai pagal maneŠypsena

o ash rengiuosi taj ka turiuMirkt

na grazu,grazu tie aukstakulniai…bet kam cia vargintis su tokiais kikeviena diena…man tai labai patinka tokie stiliovi batukai mazyciais kulniukais…taip sexovai pabrezia koja ir kaip patogu!Taip

kai pradejau dirbti geram darbe ,emiau labai puostis.
balta bliuskute ir kostiumelis, ir auksti batai (dabar net juokas ima). siaubas kaip nepatogu budavo istisas 8 val. !
dabar visiskai pakeiciau stiliu Gerai, atrodau gerai ir originaliai be varzanciu rubu.

as tai kaip noriu sudaryti yspudi tai rengiuosi pufaika, guminius ir i gedeminkeTaip ir rankose nesuosi vaistineleGirtasGirtas

Jo… Nepamirskime muilo burbulu, jau tuomet ivaizdis toks, kad kiekvienas atsisukaLiežuvis Na ir kas, juk mes priplaukusiosLiežuvis~ Ir gerai, man dzin kas ka pagalvos… Net vemt vercia kai visi aplink taip pat rengiasi - tokie pat bateliai, dzinsai, svarkeliai, sukuosenos…Nežinau O jei jau apsirengi ka nors ypatingesnio, tai esi nuziurimas nuo galvos iki koju ir dar susilauki kandziu repliku… Pagal viska turi buti ta pilka mase, kuri susilieja ir jos beveik nesimato…Nežinau

Angelas

aukstakulniai Gerai ir nepasakyciau, kad nepatogu. Kitokiu batu nelabai ir yra pas mane, nors esu gan auksta Flirtas Madu nesivaikau, jos greit keiciasi, be to, geriausiai yra klasikinio stiliaus drabuziai (mano nuomone) kazin ar tai kada iseis is mados Laimingas

Jei noreciau padaryti ispudi, galbut ir aukociausi, tik, aisku, proto ribose Cha cha tarkim prisiversciau pasidaryti kazkokia ypatingesne , idomesne sukuosena, ar paaukociau daugiau laiko graziems nagams Mirkt bet niekada vardan to grozio neiciau su nepatogiais bateliais ar kelnemis ir pan. Pavargęs nors ir koki gera ispudi tai bepaliktu Šypsena o siaip geriausia kad butu ir grazu ir patogu Laimingas

Kai noriu padaryti ispudi - nedarau nieko imantraus, tiesiog bunu savimi. Aukstakulniai, sijonas (proto ribose) arba kelnias, ne taip svarbu. Svarbu pasitikejimas savimi ir zavi sypsena. Aisku jei gali viskas suderinti - puiku!

aukstakulnius nesiot galiu, bet kai su jais pavaikstau, man skauda kojas, uztai nesioju beiveik tik kedus ar tapkes.

geriausias apawas - basutesŠypsena padorumas svarbiausia

Kai gyvenau klubini gyvenima, buvau “prakalusi” ispudzio darymo technikaJuokiasiispudi darantis stilius- sexuali elegancija - tarkim, juodos aukstakulnes basutes (turejau tokais su plunksnelemNiam niam ) + minimali visas kuno formas isryskinanti “aligatorine” suknute…Myliu…ir t.t., ir pan. Nori pakabint vaikina - ishbrauk kelnes, rinkis mini sijonuka - niekada neprasausi - vyriskoji gimine seles varvins…Cha cha Kosmetikos geriau nepadaugint, bent pavz l. viliojanciai atrodo blizgesio daztos lupos. Plaukai - ilgi. Stereotipas, bet vyrus veikia. Nekaltos akys ir kudikiskas juokas. geriausias ivaizdis - mazos mergaites (vyrai megsta globeju vaidmeni), kuri prireikus virsta seksualia moterim.

nei kerzai nei aukshtakulniai man neimponuoja. na nebent su neaukshta pakulne elegantishki batukaiDrovus
shiaip madu nesivaikau taip stipriai kaip kitos. renkuosi daugiau elegantishko klasikinio ar kasdieninio stiliaus apranga. priklaus kur einu! shiaip megstu patogius ir grazius drabuzius o mada man nera rodiklis! drabuzis kuris man patinka nebutinai naujausios mados! jis gali buti ir visai nemadingas. TaipDrovus labiausiai nemegstu pernelyg daug smailejanciomis nosimis kurios net uzsiriecia batu! man nera grazu! bet uz aukshtakulnius ash visom keturiom pritariu bet gaila kad pati ju negaliu deveti! sausgysles ishtampytosNežinau

JuokiasiJuokiasi you must be joking JuokiasiJuokiasi

Cha cha

ir pagal maneMirktGerai