Linkėjimai nuo RM

zhakai, kalabame tik apie dizaina , nekisk vaziavimo ir medziagu, sutik dizainas labai panasus, ypac virsutine galine dalis

Cha cha RM, prilek, is Lutono pasiimsiu

bura,lb *pimp…*ova,kitu rozu Cha cha

JHSZ, viskis 0,94kg/m3 Tai žiūrėk suapvalinus ir gausis 90gr 100ml Cha cha

manau ten ne m³ o dm³ turetu buti arba ne 0,94kg, o 940kg Nekaltas

labai aktualus klausimas Taip Cha cha

nu jo, lagyčna, i kūbinį metra tik kilogramas telpa Cha chačia matomai ir bus 0,94t

Zhakas, na, ar čia labai blogai?hdcarwallpapers.com/walls/2020_genesis_g90_4k_interior-HD. jpg

Labai generalizuotai nuskambėjo gal tas mano pasisakymas, bet žemesnių klasių pasiūloje šiai dienai iki vokiškos trijulės netempia. Genesis man irgi iš foto Gerai Bet galimybės pačiupinėt neturėjau ir nustebintų jei G90 lenktų bent vieną iš vokiškos trijulės flagmanų.

Kažin, kaip sekasi Stingeriui zudyt g20 trajaka, labai daug triuksmo buvo, bet greit ir nutilo. Vokiečiai ramus, bet babuinu kepykla turetu sunerimti.

G80 senesnį teko parvežti, tai mane tikrai nustebino kaip ten viduje viskas kokybiškai padaryta Šypsena kokia garso izoliacija gera, medžiagos, pakaba komfortiška, komplektacija ir ne pas kiekvieną vokietį tokia su visokiais distronikais, night vision ir t.t. Pamenu tik multimedia gaidys biškį Cha cha tokia lexus style

Tęsiant temą - apžiūrėjau 3GT šian. Kompl aukštumoje, būklė irgi, 325d 160kW - nu ir vėl viskas super, kol nevažiuoji… Vangus, nėr aštrumo - vėl liūdesiukas UfffVis tik teks benzo ieškot PaplepėkimAi - kasko 1700 mokėjo pardavėjas Juokiasi Baisus Apsvaigęs

Tu to N47 net nežiūrėk ir net nesvarbu su kiek kw. Tos kartos trečiukui jei 2.0d, tai tik B47. Su 2.0i irgi pasispaust galėtum ant B48, o dar geriau ant B58 340i Cha cha

B48 tai visi bus x30i jau? NekaltasKokie jo pliusai prieš N?

jo, B serijos bus x30/40 modeliai. Pats motoras ne toks skystas

B karta moduliniai varikliai naujos kartos. Tiek su B48 (20i, 30i), tiek su B58 (40i) kolkas neišlindo kažkokių rimtų mechaninių bėdų per grubiai ~5metus rinkoj. Nors ir B48 ir B58 jau pritiuninguota ir laužomų ne vienas ir ne du. Tik, kad pasirinkimo ant Lietuvos universalo ar GT kėbuluose ne prūdai.

tai ir LT, ir ne LT tas pats Ufff

Su B serija visi kaip vienas dainuoja, kad motorai Gerai žiauriai noriu iskentet iki B serijos, pzd tiks ir 230i Cha cha bet matau, kad gaistrinei dar pora metu teks veziot mane, nebent vel Kybargas pasakys, buk vyrs ir nusipirk pagaliau tai, ko nori Cha cha

tai galim ir mes pasakyt Cha cha

Kai turesit bulka raudona gvadro, tada ir galesit… Ble, Darens tikiuos pardavei? Piktas Juokiasi