Linkėjimai nuo RM


Linkėjimai nuo RM

Sakė siunčiu būrai bučkis Juokiasi

Bura,kur esi? privesiu :grin:

Juokiasi

kuris cia rm?

tas is ------->

kazkaip paskaiciu rmo buxinimo stories lidlinis viskis nesiderina, gal todel tas <— toks liudnas Juokiasi

tu del RM"o nepergyvenk Mirkt

Rm ir senstelejas ir papilnejas(kiek is foto pamenu koks buvo) Vakar draugo jubiliejus… restoranas, gyva muzika… wiskis padorus. Nu nebegaliu viskip i burna paimt, nezinau kame reples Vau! nei pergeriau kaziada, nei ka, bet nesigeria nors uzmusk. Ar cia gal kad porcijos padidintos karstu, uzvalgiau taip labaiii dideli mesgali ir vsio, nebelenda niekas is alko… Man kazkaip alko geriausiai veikia ant tuscio skrandzio, valgant gerti tai kazkaip nei prigeri, pilvas isipucia, kazkoks mieguistas. Todel matyt per savo gimt xebryte sukvieciu i gamta, kur krepsinio aikstele, tinklinis… biski mesytes ir daug alucio bei zoleliu Gerai

:partying_face::partying_face::partying_face:

*bliamba* toks jausmas kad visi čia oajaunejo per 10 metų? Kad nepaprotingeo arba net sudebiliskejo tai taip… Bet tikrai neojaunejo Juokiasi

Tai aisku, kad alko geriausiAi veikia ant tuscio skrandzio, bet jei nori su “eremu” spet, tai reik daug ir riebiai uzkast. Nu ir valanda pries, mostelt 50g avansa.

honda man taspats kaip rafiui Nekaltas prie alko nebent kokio lengvo maisto ar darzoviu Nekaltas

RMyciau - kiek kg priaugai per 10m? Cha cha

Manau šiandien jis jau nieko neatsakys. Cha cha

Jei noriu apsvaigt tai nieko gerdamas nevalgau Cha cha, kaip ikalu atsiranda didesnis apetitas.O jei pirma prisivalgau daug, po to negaliu net paziuret ar isgert ne kiek jokio alkoholio.

O koks skirtumas kiek papilnejo, priaugo, kiek paseno? Ne dama is Pegaso nusiziurinejat Cha cha

kaži perekūps kniso protą, kad N47 grandinę pakeitė už 400Eur? Variklio nekelia - dėžę meta lauk. Vat pabandžiau F10 525d 160kW - liūdesiukas po F30 180kW NežinauIr dar 5 GT pabandžiau - dar labiau nuvylė. Bet ten rida buvo 300kkm, tai gal dėl to tokį slogų įspūdį paliko Ufff

Nedidelius Taip

Darenai, tau ta troike uz visus geriau, mersas kakalas, bmw 5er kakalas Cha chaMan po f30 i f10 isedus… nzn man f10 isvis superine masina, kazkokia ne tipine bmw. Tikrai gan minkstas ir komfortiskas. E60 tai nx kakalas, su ja tik slalomus vaziuot, o ne komfortiskai plaukt. Su f30 tas pats. Garso izoliacijos isvis nerasta. F30 2.0i tipo smagesnis nei 6cilindrai? NekaltasMane veze su 428i, ten 6sec iki stasio. Nu nekazka skiriasi nuo mano dinozauro atmosferiko 630i. O va kai pasiemiau dabar a4 2.7tdi, tai blec uzklmini gazo atrodo bet kokia mke isrukysi, kol nepaziuri kad 100 per 8sec susirenka Juokiasi