Linkėjimai nuo RM

525d turbūt buvo keturcilindris Liūdnas

Tauti, grynai mano variantas… Su tuo alko kazkokia preliudija reik padaryt kaip ir su moterim. Toki kepsnni vakar ivariau, isiliejau viskio - nu galvoju dabar pajudesiu. Taip baisiai nuryjau tuos 100ml… tai paskui visa vakar su kola ir pravaiksciojau. Tokiais atvejais zoleles arba jei stipriau koks ratukas ar miltu adeivati doze Gerai Gerai GeraiIr linksma ir be pagiriu Paplepėkim

Nu ne taip pasakiau. Ne per viena karta, o per kelis, ir gal ne 100gr o kokius ten 70-80. Net nezinau, bet 100ml yra turbut ne 100gr Cha cha

bijau kad Rafi suzinosi siandej kazka naujo Cha cha

jop 525d keturkaušis. nu subjektyvus aš su ta troike tikriausiai, bet vis įsėdu į ją ir ji mane džiugina Apkabinimasnu tik šokas buvo po f10 komforto atgal į savo taburetę aCisėdus - ble norėjosi iš kart lipt laukan Veee JuokiasiBet užteko pradėt važiuot ir vėl Apkabinimas Cha chatai vat ir žiūriu 3GT būt idealiausias variantas tikriausiai Paplepėkim

Cha cha degtinės tankis 970 kg/m³, tai rafis ner visiškai neteisus Cha cha 100g = 103ml. 6 cil nuo 4 skiriasi kaip diena ir naktis. Pilnai pritariu Alg iš kns kad tokiai auto kaip f10 6 cil yra būtinybė

Troike rimc reikalas, bet ten nereikia ieskot koNforto, prabangos, ten emociju reikia ieskot Taip po 4metu i darba vis dar su sypsena. Pasikeiciau visas imanomas tarpines isiurbimo, viskas sandaru, tepalai nauji. Dziugina, ypac 6kavaldosai Apkabinimas

Kybargas maladiec su savo fotom Juokiasi galetu cia viso kagalo galiorka sudet, a to visi muti puti, tas kaij nufotkins Juokiasi Geraiibb.co/1rhzg7D Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Nėra jau ten taip blogai gale pas F30, jei aš telpu, bet tie papildomi cm pas GT nemaišo ne vien tik dėl vietos, bet ir dėl ilgesnės ratų bazės. Ir nemanau, kad problema F10’am keturcilindris buvo. Troikėj visai kitas pojūtis vikrumo dėl mažesnio kėbulo, mažiau komforto ir t.t. Net jei ir identiškai ± bėgėtus vistiek atrodytų pagal pojūčius, kad F30 greitesnis, tuo labiau, kai F10 toks labiau Mersas pagal charakterį nei BMW.

Jop - viskas keleiviams GT. Nu bet ir bagažino koookia GeraiAi - ir dar lubos aukščiau. Nu ten gryn dėl kėbulo proporcijų manau, o ne iš praktiškumo NekaltasIr visiškai teisingai - emocijoms f30 Gerai Taip ApkabinimasDžiugina kas dien

Man 4 GC yra labai labai Gerai Girtas

įdomu koks bus naujas 4gc

jei bus kaip coupe, tai ačiū, renkuosi A5 Cha cha

Nebus labai blogai, jei gausis +/- taip cdn.motor1.com/images/mgl/BEnr4/s1/2021-bmw-4-series-gran-coup e-rendering.jpg

Ne Mazda čia? Cha cha

Gerai atrodo.

Kaip hyuindaijui tai taip.

tocnai grynas hyundajus d3lp4xedbqa8a5.cloudfront.net/imagegen/max/ccr/1023/-/s3/digit al-cougar-assets/wheels/2017/07/14/-1/Hyundai-i30-fastback-cover-LONG. jpg

Ką rūkot? Panašumo tik tiek, kad Hyundaius norėjo ir savo 5durį kupe turėt, tai ties tuo panašumas ir baigias. Kad ir 1:1 būtų, bet Korėjietis niekad netemps nei ties važiavimo komfortu, nei medžiagom, nei ergonomika, nei tuo labiau varikliais, pakaba ir pan. iki premiumo vokiško. Mašina nesusideda vien tik iš kėbulo formų.

Tikrai panasus, turi 4 ratus, kebulo tipa toki pat ir vaziuoja Cha cha