Lietuviai Australijoje

Ar yra gyvenanciu NSW su mokyklinio, iki mokyklinio amziaus vaikais?
Butu gerai, jei kas atsilieptu.

Sekmes su statybom! Nu jo, pas jus ten troikai tai gal ir niekur vaziuot nereikŠypsena mum arciausi ir pigiausi tropikai tai Balis, ir siaip per metus nors karta stengiames kur nuvaziuot toliau nei Australija. O tavo zmona isidarbino kur ar vis dar dziaugias laisve ir augina vaika. Kokia siaip situacija su darbais Cairns?

Nu jus pavarot, o tai kodel pasai jau negalioja? Taigi nesenai is LT atvaziavot? Aisku kiekvienam savo, bet man pasas turi but galiojantis ir kad bet kada galeciau sugalvojus kur nori vaziuot. Nors bunant cia, mes labai mazai keliaujam palyginus su kai gyvenom europoj. Siuo atzvilgiu kaltinu Perta, kuris nuo pasaulio atskirtas ir monopolija avialiniju su savo nenormaliom kainom, kad ir vietiniam skrydziamŠypsena reikia gi kazka kaltintŠypsena

Uzteks cia tos vietosŠypsena dabar atgal i europa daug kas bega… Jo, as cia retai beuzsuku, nes pranesimu negaunu jei kas ka paraso…

O kaip ten pas jus Cairns su pletra? Kazkada minejai kad kinieciai prisipirko zemiu ir kad zada statyt visokius centrus ir tt…

Beje, ar jus daretes pilietybe ar return visa? Ar reikia kiekvienam nariui daryt return visa? Mum jau tuoj 5 metai bus, tai reik galvot kas ir kaip.

Almiss, tu kaip koks kaimo muzikas, noredamas pasirodyt ereliu drebi purva ant kitu. Ne visu nuomone ar patirtis atvaziavus i Australija yra tokia kaip tavo ir nebutina menkinti zmoniu kuriu tu nepazisti. Gal tau ir atrodo, kad tau sekasi ir koks tavo nuostabus gyvenimas australijoj, bet tavo postus paskaicius, tai vien tik negatyvas ir kokie visi kiti neismaneliai, tik tu vienas protingas ir kazko pasiekes. Ir idomu kodel niekam nelinki emigruot i Australija - juk gyvenimas cia nuostabus???

Vieni nori, galvoja ar svajoja cia atvaziuot, kiti jau cia atvaziave, vieniem sekas geriau, kitiem blogiau, bet forumas tam ir skirtas kad isreikst savo nuomones visiems, o ne tik tavo vieno pasisakymai i vienus vartus…

Atgimimu nepavadinciau, nes nera taip blogai LT. Bet atsakymas taip, pasikeite Šypsena
Pirma, aisku, finansai. Maistui ir bustui ir LT uztenka, bet ar to gyvenime uztenka?

Kas su pinigais ateina kaip priedas?

  • Saugumas, pasitikejimas savimi, ramybe (nelieka to jausmo kai gyveni nuo algos iki algos ir galvoji, o jei neteksiu darbo )
  • Bet koks smulkus "feil", kuris gali papurtyti pinigine ir gadinti santykius, sumenka iki minimumo.

Emigravus, esant toli nuo sau artimu zmoniu rato , (cia jeigu emigruoji ne vienas) pasikliauji tik labai mazu ratu zmoniu, kuriu problemos yra panasios. Emigravus sustipreja emigravusiu tarpusavio santykiai, bendrai patirtos problemos labiau uzgrudina ir suartina.
Ar pasikeite budo bruozai? Nzn,… manau vidine ramybe, nuosirdi sypsena, nu ne visada aisku… Cha cha
Cia aisku nebudo bruozas, bet isvaziavus meciau rukyti. Man tiesiog reikedavo parukyti, kai susinervindavau… O jei nervuojiesi kasdien?

bliauni namie, isvaziuoji ravet darzoviu i indijos vienuolyna arba indu plaut i anglija

geriau turet vaika, nei vyra, nes vyra gali pakeisti, kai poreikis atsiras, bet… reikia visada neuzmirsti, kad jie iseis, isvaziuos gal isvis, kaip ir mes dabar planuojam, aukoti visos ateities niekada sau neleisciau, jiems neleisiu irgi savosios keisti del manes. mano ir mano tevu santykiai keistoki kitiems, bet mano mama man tiesiog sako, kad as daryciau taip, kaip man atrodo teisingiau, nes nors dvigubai jaunesne, turiu ir esu pasiekusi daugiau, del to, kad nesedejau, dariau ir darysiu. tik as po juoda zvaigzde gimus, man reikia perlipti didziausius kalnus, kad bet kokio sh pasiekt, kai kitam viskas paduota ant lekstes, o jis ta lekste stumia nuo saves. va cia mane labiausiai knisa. kita vertus, pasiekimas buna saldesnis ir labiau ji vertini

Jei kas iš jūsų tą filmą realiai matėt, tai turėjot pastebėti esminę “vinį”. Žmogus per eksperimentą įsipareigojo neatsisakyti, jei jam siūlydavo padidintą porciją arba akciją su didesniu maisto kiekiu. Tada ir prasidėjo vėmimai, kai pietums suvalgydavo rodos tris mėsainius su puse kilogramo keptų bulvyčių užgerdamas litru kolos Laimingas Filmas vadinasi Supersize Me.

mažiau tikėk tokiom pseudodokumentikom. Pora mokslininkų bandė atkartoti šį eksperimentą su grupelėmis žmonių, tai nieko panašaus nebuvo Šypsena

teisybe pasakius mcdake valgius 1 karta, dukra vaisino, bet ji nesuprato, kas cia per maistas, tai mineralkes nupirko, o as suvalgiau ta kazka, o grizus namo dar karta valgiau, nes ne velnio alkio nepanaikino

as, tai nesiparinu. vyras dar alu nerealu ismoko daryti, tik gero, bobisko saldaus porterio be jokiu sudu nepadaro, bet siaip - mmm

bet vyrui darba rasti - misija neimanoma - visur rekia, kad ir kaip cv bekeistum, kad perkvalifikuotas, anam jau jau ir isterija tuoj prasides kaip ir nuo ielts

Nu jo čia visai kaip aš, galiu Macdonald visą gyvenimą praleistiŠypsena Nereikia jokio kito maisto, nebent išbėdos Šypsena

almi, per 5 metus atsipirko nekinietiskas produktas, tokiu neperku, ne triusiku
bet tikrai pigiau siustis, nei viska susipirkt nezmoniskos kainom del salies izoliacijos, pakankamai susipazinusi esu su situacija. gal net per daug. per interviu del visos net juokesi is manes moteris, nes ji, sake, nezino kainu taip smulkiai kaip as, taip kad…tarp kitko, skiriasi visos gavimo tvarka. mes gavom interviu. kaip suprantu 90 proc praejusiu visa atranka gauna interviu. jie patikrina, mazdaug, kad tai tikrai tu, ne kazkas kitas. klausineja apie tave, apie tai, kaip isivaiduoji savo gyvenima nz. kokios kainos, kiek reikes menesiui islaidu seimai ir pan.

pas mus dabar 7, miegojom ir prie 12. siaip didelio skirtumo, isivaizduoju, tarp nakvojimo palapineje ar ju nerealiuose namuose, nera. tik islipi ant kil dangos, o is palapines ant zoles

almi, tu buvai lietuviska sausi nz ir daugiausia laiko praleidai pietineje saloje, kuri yra grazesne, bet ne ziema. ir ziauriai salta ir vasara. nuvaziuok i barselona dabar ir lapkriti, suprasi apie ka as kalbu. lapkriti pasakysi, kad daugiau cia kojos nekelsi, nes lietus ir lietus, o rugseji - norisi cia gyventi amzinai: oro 28, vandens 28… miestas, kalnai ir vanduo viename. truksta tik darbo Cha cha

10 naktimis yra ziema, musu miegmaisiai iki -5, nu kalnuose sniege zieme nemiegosim tikrai…gal, bet tada bus kita kalba. bet cia ir taip man is kosmoso, nes dabar pas mus 7. dabar pas mus panasiai, kaip nz ziema, tik ten tada dazniau lyja, tempa apie 18-20, jeigu giedra - 14-16 dienomis. jeigu pataiket negeru laiku - niekas nekaltas. as pirma karta londone, kai buvau, sakiau ten kojos nekelsiu. bet per 7 dienas negali nuspresti, ar ten patiktu gyventi ir smerkti kitus, ar ne

va siandien miela malonu krepsini ziuret

o jeigu kazkas nemoka gaminti valgyti, daryti alu, patiekti uzkandziu, o poreikis yra, tai man cia tiesiog didziausias pliusas. ta ir tikiuosi rasti po metu. man bus ka veikt ir ko imtis

Tai +10 dar ne bėda, mūsų Lietuvaičiai kurie apkeliavo pasaulį per 1,5 metų, aišku gerai pasiruošę miegodavo palapinėj prie -20 ir daugiau ir nesušalo Šypsena
Karolis ir Evelina, mieli žmogučiai:
http://itervitae.me/2012/01/25/video-2-zygiuojant-prie-kazbeko-kalno/

Nu va pagaliau, kažkas pradėjo kliūti ir Almiui LietuvojeŠypsena PAstebėjo niūrius veidus LietuvojeŠypsena Bet juk sakei, kad geriau niūrus Lietuvis, kuriam kas nepatinka, iš karto į snukįduoda, nei besišypsantis Australas su dirbtine veido kauke Mirkt?
Pesimizmo neskleidžiam, bet jau vien čia pats pesimizmą parodei, kad Lietuvoje galima gyventi, bet tik tada, jei Australijoj užsidirbi pragyvenimui Lietuvoje Šypsena

Čia šeip gerą mintį perskaičiauŠypsena:
Protingas žmogus prisitaiko prie pasaulio; neprotingas užsispyręs stengiasi pritaikyti pasaulį prie savęs. Todėl visą pažangą nulemia neprotingi žmonės.
-Džordžas Bernardas Šo

Kokia vandens temperatūra žiemą?

O kaip tokiam klimate su tom visom gyvatėm ir nuodingais vorais? Vandeny kokie pavojai? tik jelly fish? o kaip rykliukai, visokios ten vandens gyvatės, ežiai?

tai kuris mėnesis šalčiausias?

Bliamba bliamba, lietuviui kuriam nors dabar Lietuvoje sėdinčiam taip pasakyk – apsiverks iš juoko Šypsena Siūlau šį Almio pasakymą tituluoti mėnesio fraze Idėja

sveiki, melbourno lietuviai,

spalio pradzioj skrendu i melburna savaitgaliui(pasa pratest)
nesu buvus dar melbourne, nors australijoj jau 9 metai. Mirkt

turbut apsistosiu kur nors netoli lt klubo. tik dvi naktys melbourne -
patarkit ka nors Apsvaigęs

gal tiesiog zmogus realistas? linkes i pesimizma, bet nepasakyciau, kad apie viska vien neigiamai, visada stengiasi izvelgt ir pliusus, ir minusus, tik gal stipriau akcentuoja neigiamus dalykus. Roziniai akiniai didele zala padaro