Lietuvaichiai <b>Svedijoje</b>

Mano manymu puse Svedijos siknos skyle , ir is vis man nedaeina kaip jie vasara tiek turistu surenka , pietinej pkrantej (as ten gyvenu) isvis nyku ir ner ka veikt ,jura smirda grynu sudu ( aisku vietiniai , del to kaltina baltijos valstybes ir lenkija) , bet vasara turistu kaip prisikta.Pasiziurek kokiam svedu Tourist guide lankytinas vietas , ju daug bet veikt ten nera ka.Aciu dievui man bent Kopenhaga netoli tai kartais ten varau pas draugus atsipalaiduot , kad padoraus pilsnerio skonio neuzmirsciau.

To Black - tikiu kad nezinodamas rekomendavai Gavle aplankyt, nes galim ir isizheisti. Jei norit draugams ishkresti pikta pokshta - rekomenduokit savaitgali Gavlej. Tik bukit tikri kad jie tikrai turi sveika jumoro jausma…

To sowhat - gerai ten tau i Kopenhaga gali nuvaryt. Blyn priminei skanu lietuvishka alu Niam niam

Ech gal savaitgali i Malmo atvarysiu paziuresiu kaip ten gyvenims pietuose.

Linkejimai Cha cha

Malmö verta aplankyti , bet Kopenhaga dar labiau . Jei i iki Malmö dasigausi iki Kopenhagos 0,5val. kelio ,traukinys irgi kas tiek laiko is Central station i ta puse ir atgal rieda.

nebuvau nei karto Gavleje…dabar zinosiu kad neverta vaziuoti .

Cia draugelis na &quot;sharu&quot; susiruoshe i Sweeden varyt, kep nelegalas darbo ieshkot, bo cia nieko neranda, o uz min. vergaut nenori.Sakiau , kad palaukt pavasario, bo ziema ant nosies-fik ku suras-neperkalbejau.Kokie jam te shansai nusest ir perzymavot in Sweeden? Ir kur jam geriausiai patartumet minkyt, o gal jam geriau kita shalele bandyt? But pavasaris- pasiimciau ji kartu i Norway, bet uzsidege dabar…Mirkt

Pirmiausiai tai ka jis moka daryti , jeigu jis statybininkas tai sansu nemazai , bet jei tik siaip bet kokio nekvlifikuoto darbo nori , tai sansu beveik 0%.Na o jeigu ka nors ir susirastu , tai mokes tiek ,kad ir ant kelio namo neuzteks.Cia butinai reikia ka nors pazinot , kitaip tai bus tikrai sunku kad ir nelegalu darba rast.

To: sowhat aha dekui uz patarima del Kopehagos. Nesugalvojau ar noriu ten keliauti, siaip smagu didelis miestas, bet anksciau su darbo reikalais varinedavau i Danija, ir dazniausiai Kopenhagoj sededavau, taip kad nemazai laiko esu ten praleides, norisi ka nors naujo pamatyt. Nors Kopenhaga tikrai ok, man patinka.
Pradziai varysiu i Lunda, ten draugai mokosi, paskui bus matyt kur keliausim.
Neatsistebiu kokie zanudos tie svedai - vakar kirpykloj paplepejom su kirpeja, tai as cia sededamas tik ketvirta menesi esu gerokai daugiau pakeliaves po svedija negu ta mergina. Nerealu, gyvena savo miestelyje ir nieko daugiau nemato. Papasakojau jei svedija hehe…

Linkejimai Cha cha

Ja ja, Malmo yra labai gerai Gerai - labiausiai verta nueiti i pajuri - atsiveria geras vaizdas i Oresund sasiauri ir tilta iki Danijos, pasivaikcioti po City Of Tomorrow(jei ten shiuo metu ne statybu periodas), tada - pasivaikcioti pesciuju gatvelemis senamietyje.
Lund - verta pamatyti Domkyrkan(katedra) ir uzeiti vidun. Daugiau po ta mieteli pasibastyti neteko Mirkt
Helsingborg - nuvaziuokite butinai ir ten! Grazus miestas Šypsena Be to smagiau yra persikelti is ten i Danija. Keltas i viena puse kainuoja visai nedaug(berods 20SEK, tiksliai nepamenu Nekaltas ).
Helsingor - miestukas Danijoje, i kuri pateksite keltu is Helsingborgo. &quot;Hamleto pilis&quot; Taip. Miestelis yra 7-ojoje zonoje skaiciuojant nuo Kopenhagos centro. Ish ten galima imti traukini link Frederiksborgo. Ten yra grazi pilis. Tada butinai aplankykit Roskilde(cia betkur uztiksite koki lietuvi studenta). O tada jau Kopenhaga. Ten tikrai bus ka veikti(nueikit pvz. i Eksperimentariuma - nenusivilsite Šypsena).
Sekmes keliaujant! Labas

Dekui argus! Patarimai &quot;saved&quot; Laimingas

Linkejimai Cha cha

Hej ! O man Swedija visai nepatinka , o ypac cia gyvenantys zmones…Jie kazkokie niurus, tinginiai , letapedziai…ir t.t.!!!Zinoma yra ir visai neblogu swedu , bet dauguma tai tokie…
Pati gyvenu Ängelholme , tai nera bedos nej i Danija nulekt , nej i Helsinborga, Malmö ir t.t…Danija zymej fainesne salis, negu Swedija ir alucio ten daugiau Cha cha Cha cha ir zmones kazkokie kitokie… taivat cia mano nuomone Cha cha Šypsena

Sveiki tautieciai.
Turiu klausimeli: kaip reikalai su keltais gruodzio menesi - turiu omenyje ar reiketu is anksto bilietus uzsisakyti ar nebuna problemu tiesiog pries isplaukima nusipirkt uoste bilietus. Greiciausiai plauksiu i Ryga su Riga Sea Line (ne koks tas keltas, uztat nebrangu Šypsena
Buciau dekingas jei pasidalintumet patirtimi.

Linkejimai Cha cha

ziurek cia:
http://www.lisco.lt/lisco/lines/klastoprice1.html
http://www.krantas-shipping.lt/lt/karlshamn/index.html
Bet bent jau mano manymu skradyt beveik tas pats iseina , o kartais ; priklausomai nuo sezono , ir pigiau Jeigu priskaiciuot papildomas islaidas , nes tavo kelione nera trumpa. Cia daugiau kelionei i Lietuva varijantu: http://www.krantas.lt/lt/index.php?id=1337

Sveiki visi kurie gyvenate Svedijoje ir Lietuvoje. Kaip smagu girdeti kad kazkas dar gyvena Svedijoje is Lietuvos. As pati gyvenu Svedijoje jau trys metai ir uz nieka neiskeiciau i Lietuva, nes man cia labai patinka, daug daugiau galimybiu cia Svedijoje yra. As mokausi cia, naturvetenskaps program gymnzijoje, viena is sunkiausiu programu, bet einasi pakolkas neblogai. Parsykit man suzinosite daugiau apie mane. Gero savaitgalio jums. KramLabas

Sveiki! As taip pat gyvenu Stockholme, ir labai noreciau sutikti daugiau tautieciu, nes per 3,5 mano gyvenimo menesiu svedijoj neteko ne karto…Todel jei kas nors zinot kur vyksta svedijos lietuviu susitikimai, arba siaip kas nors noretumet palaikyt kontakta, buciau labai laimingaŠypsena

As kur einu Stockholme visur lietuvius sutinku …hmm kodel tu ju nematai ? o jei rimtai ,manau yra nemazai studentu ar dirbanciu zmoniu tik reikia noro susitiktiLabas

Na, shvedasai Labas , kas kur kaip Kaledas shvesti ruoshiates? Ar visi traukiate i gimtine??? Beje, gal koks renginys lietuviu bendruomeneje Stokholme planuojamas? Nekaltas

Na negi uzmigom ziemos miegu? Angelas ar dienos mums per trumpos ir pro ruka nieko nesimato? Nežinau Atsiliepkit!

alioŠypsenaGirtas

Na jau uzmigsi tu ten pries kaledas , mano darbas toks , kad pries sventes nelabai yra laiko prie kompo prisest , tuo labiau i Lietuva sventem sugryzt , jau antri metai kai Swedijoj kaledas sutinku , nors seniau gryzdavau kas metai.

gud julGėlė