Lietuvaichiai <b>Svedijoje</b>

Is SE beveik kiekviena savaitgali gali grizti i LT ,tad ingen problem su nuomonem -visur gerai kur mes esam Šypsena

Is kokio tu miesto busi?

EEEeeee-o as gyvenu Kristianstade!Apakęs

Manau, mums butu gerai susipazintiGėlė
Parasyk man privacia Laiškas, lauksiuLabas

Na kad gali gryst tai faktas,bet finansiniu atzvilgiu nelabai privazinesi kiekviena savaitgali Liežuvis
O be to man buvo idomu suzinot ar tie kurie ce rase vis dar buna svedijoje ,ty gal nusprende ce likti suvisam ,o gal gryzo namo ir nei nenori ce daugiau Mirkt
O grysti galima is visur Mirkt
Asmeniskai as lieku ce gyventi ,is pradziu norejau namo i LT bet kai uzsibuvau ce gerus 8 men ir po to gryzau i Lt ,vel grysti ce norejosiŠypsenaAisku kiekvienoi saly savi pliusai ir minusai ,bet man ce patinka…Mirkt

Shvedijoj lietuviu daug, bent jau pietuose. Pamatai koki papuvusi Golpuka ar audi su tamsintais langai ir ieshkok LT ant numeriu Šypsena

O gal yra Lietuviu Suomijoje… But idomu susipazinti Labas

Kad ne tik lietuviai su papuvuseis golpukais ir audinem ce vazinejaLiežuvisCha cha ka kalbet apie lenkus tada kurie su savo fiatais dektuku dezutem Liežuvis vazineja ,o ir patys svedai nemazai kas su tais papuvuseis vazinejaCha chaCha chaCha cha

hei paskaiciau tema apie lietuvaicius danijoje ziuriu jie ten meetinas ir pan ,gal ir svediecei noretu susimeetint,juo labiau kad nemazai e esama is pietu,netoli danijos ir pan…
Na tai ka galvojat???

Studentai meetinasi Lunde…

Vaziuoju i Svedija ziureti Europos cempionato. Butu smagu, kad atsirastu kokia lietuvaite Norciopinge ir Stokholme, kuri pabutu mano gide Šypsena Ar yra cia tokiu???

Galime ir Lunde. Man visai netoliMirkt

Gal kas Uppsaloj, ar kur nors netoli? [email protected] Šypsena

nemazai yra manau …o kas aplink Stockholma ?

Kas su golfukais kas su naujausiais volviukais …

nueik savaitgali i ambasada stockholmo senamiesty ,pastoviai
kazkas vyksta ir susirasi pazistamu ar draugu.

Et gal ir neblogai ten Stokholme ar toliau i pietus. As tai sedziu vidurio Svedijoj - freakin Falune, nyku cia nerealiai, nieko nevyksta, tik savaitgaliais vietiniai prisisiurbia baruose iki samones netekimo, tada lenda bendrauti. Uuuuu o man cia dar sedet ir sedet…

prasinesiau per kelis supermarketus savaitgali -pasijutau kaip lietuvoje…vilniuje minios po akropoli vaiksto , bet ir svedijoje lietuviai savo iprociu neatsisako …

A tai cia ta vieta kur svediska slapke Falukorv gaminama?

Jo Falukorv - is cia kilusios deshros. Jie cia turi vario kasykla, kuri veike nuo visuramziu ir kuria baisiai didziuojasi jie, atseit visa Europa nuo ju vario priklause. Tai is jauciu odos darydavo virves i shachtas leistis, o is mesos sugalvojo deshras daryt, ir gime Falukorv. Tokia tat istorija.

Del ishvyku i Uppsala - jau buvau, puikus miestelis, nerealus universitetas ir siaip visapusishkai vertas apsilankymo miestas.

Gavle - shiknos skyle Ignoruoju!!! Nevaziuokit i Gavle, pilka ir nyku, naujas miestas, vien novostrojai, o palei visa pakrante - industrija, sunku rasti priejima prie vandens. Industrija - celiuliozes fabrikai - vanialina (kas nezino rus. smirda) nerealiai. Absoliuti shiknos skyle!!!

Linkejimai Cha cha