Lietuvaichiai <b>Svedijoje</b>

Lietuvaichiai Svedijoje

Aha, pasiilgai lietuvaiciu mergickuCha cha jo jo… Na, sekmes! Gaila, as ne ten, kur ieskaiCha chaCha cha

Nu mano puske buvo Svedijoj du kartus po kazkiek ten laiko! Šypsena Bet va, pasidare vaikiuka ir turejo i Lt griztBlogai


Honda klubo Lietuvoje komanda
http://honda.tik.lt

Nu gal ir tu teisi, nu gerai galiu ir lietuvoj paieskot…jei nieko tu pries…Cha cha Cha cha

O!!!
As gyvenu Svedijoje, kronobergo lene, Alvesta. Butu idomu susypazynti, nes cia Svedijoje beveik nera Lietuviu. Gali man rasyti [email protected] Gerai

2mumia Gėlės
oi tai apsidziaugs Plepukas Mirkt)))

O tai ne manai…Cha cha… eisiu vakare, parasyt… dar reikia kazka lest pasidaryti…Cha cha

ar yra lietuvaiciu Stokcholme ?Jei kas yra , atsiliepkite. Sekmadieni visai malonu butu susitikti.Ps :nors itariu tik studenciokai i svedija vaziuoja …

As irgi Shvedijoj Šypsena

o tu nenoretum lietuvaiciu Lietuvoje paieskoti?

Galbut tiems kas iesko lietuviu Stokholme ir net tik ten vertetu prisijungi prie susirasinejimo grupes “stoliet” adresu:
http://groups.yahoo.com/group/stoliet/
Sita grupe egzistuoja jau daugiau nei metai. Dalyviai daugumoje lietuviai gyvenantys Stockholme. Zinoma, dauguma studijuojantys. Siaip yra dar vienas viena susirasinejimu grupe, bet labiau skirta LBS veiklai (Lietuviu Bendruomenes Svedijoje, rodos taip issisifruoja) adresas:
[email protected]
Apie kitus bendravimus tarp lietuviu Svedijoje negirdejau.
Tiems kas gyvena netoli Stokholme ir iesko kitu tautieciu, vertetu aplankyti lietuviu susitikimus Lietuvos ambasadoje.

yra lietuvaiciu svedijoj!!!tiesa sakant man jau cia atsibodo!keistai skamba bet noriu i lietuva!!!neradau cia nieko gero.dirbu pus antro menesio ilgiuosi namu ir vaikino!!tikiuosi kad jis atvaziuos cia bet neranda darbo.ech…taiva laimingai tau cia pasilikt!

O man cia visai patinka…galima gyvent Mirkt sekmes tau tenLabas

Man ir visai patinka hopefully ir daugiau atsiras kam patinka …

linkiu susirast draugu ir svedijoj…tik buk draugiskas ir tau pasiseks Taip

helo helo, as irgi gyvenu svedijoje ,jau puse metu,nu aisku labai jau pasiilgau Lt. Ir pries sventes vaziuosiu namo,bet beabejo lietuviu ce nedauk ir idomu butu susipazinti ,as gyvenu netoli Kristijanstato.Jei norit [email protected] Mirkt

na mano klasioke isvaziuoija i svedija mokytis 11 kl kazkur ziema…

Oi yra cia lietuviu mes esam Malmej studijuojam SLU tiesa musu 6. Jau puse swedijos apkeliavom gera shalis, dosni imam kronas dar ir dirbam ir mokesciu nemokam ir uz benza nemokam vienu zodziu lobiai lobiai cia

Kokiam mieste esi?

Hello ir soriukas kad toke sena tema iskeliau ,bet pasidare idomu kaip jum visiems svediecem sekasi ?Mirkt Ar vis dar esate svedijoj ar jau i Lt pargryzot,gal nuomuone pasikeite apie buvima svedijoje ir tt…?Mirkt