Labas rytas


Labas rytas

Norėjai pasirodyti visu ūgiu? Na, vyras gal ir nieko, bet kad vedęs… Nežinau

JuokiasiLucky, prajuokinai…nepyk.

Ai, kad kažkas šiandien galvoj susisukę. galvoju kažką visai ne tai… Kažkaip erzina visokie vedę vyrai, beieškantys pažinčių. Pavargęs

tai gal landžioji po kokius pažinčių saitus ‘šeimoj’ adresiukų prisirinkus? Mirkt

Lucky, ukrainietiskai tai skamba - Knižka v sumce, py*ska v dumce Cha cha

bet tu Hanssai,koksai poliglotas Apakęs

Ux, visas toxs užaugęs Niam niam Cha cha…O ka daryti, LuckyDay, kad jie taip jau nori tureti po Moteris dvi Moteris Cha cha

Ka tas Hanss ten norejo pasakyti? Nekaltas

Ux, kaip man dabar reikia vyrUko Taip Cha cha

emile, kokų ten dar adresiukų galima “Šeimoj” prisirinkt? NekaltasAš tik žiūriu, kaip žmogus čia rašo…

grazus vyriskis ir zvilgsnis protingas… man patinka. Isimyleciau.Bet paprastai isimyliu rudeni.

ir pilvuks pūpso Cha cha

O, labas, nekalbus LabasNe labai ir pasikeitei per tuos penkis metus nuo Bangos gimtadienio. Gal tik barzdelės nebuvo… nebepamenu… Drovus

Patriccija ne pilvukas , o vyro autoritetas Mirkt

priam do shestogo klasa v postel mochilsa ja - zhivjom sozhrat chotela menia moja semja…

LD,ten gi pastoviai skundžiasi,kad pažinčių tarnybos tai amoralu.kad ten registruojasi vedę/ištekėję.tarsi čia būtų visi viengungiai Nekaltaso jeigu į temą,tai fot autoriaus netik protingas žvilgsnis Cha cha kaip kažkas sakė,betgi jis iš tikrųjų nekalbus(čia) Cha cha

Pažinčių tarnybos - pažintims, o Bitėplius - ne tik pažintims. Pažintims tik vienas forumas yra… Na, gal ir 30+ dar prie to, bet nebūtinai. Drovusemile, ką aš žinau - mano nuomonė subjektyvi. Šventosios aureolės nenešioju, tik kitus norėčiau matyti šventaisiais Angelas

LD,mes kažkur nuklydom Taipgrįšiu į pradžią.norėjau pasakyti,koks skirtumas vedęs ar ne,visi mes esame suaugę ir kiekvienas atsakingas už savo poelgius pats. man tarkim jokio skirtumo,kas čia yra kas. ateinu tik paplepėti ir tiek Šypsena

sakot, nieko Apakęs mergos, jūs ką…??? aš su tokiais nebendrauju…