Labas rytas

emile, turbūt nesupratai - norėjau pasakyti, kad man tas vyriškis patiktų, bet iš principo nepatinka, nes vedęs. Vsio, pavargau aiškint. Vedusiems vyrams - ne. Kietas

To vyriškio kelnaitės be kanto Cha cha

LD atsipalaiduok.pavargai,tai pailsėk.nesupratau,tu išvis su vedusiais vyrais nebendrauji? mes gi čia kalbam apie elementarų bendravimą,o ne gulimąsi į lovą. o man šitas iš nuotraukos nei vedęs,nei nevedęs nepatinka,o kai kažkas kalbėjo apie protingą žvilgsnį,tai žmonės argi ironijos nesuprantat?

Ko jūs čia taip sureikšminat viską… Įdėjo žmogus savo foto. Ir puiku GeraiMalonu vėl pamatyti seniai matytą veidą, sveikintina, kad nesislepia, nebijo (ne taip kaip dauguma čia mūsų)… nekalbus , juk skaitai Mirkt nekompleksuok, viskas ok. Aš kai įsidrąsinsiu irgi savo foto įdėsiu… Kadanors… Girtas

Ledi,diskusija dėlto,kad vedęs tarsi miręs Nekaltaso dėl foto ir mano buvo profaile ir LuckyDay buvo. anokie čia kompleksai.kas nenori,lai nebendrauja. juk mūsų čia tiek daug,kad su visais tikrai nėra net galimybės pabendrauti Šypsena

Merginos Apkabinimas Apkabinimas Apkabinimas Apkabinimas Apkabinimas, Aš be jokių “Kreivų Minčių” įkaliau Save Čia Cha cha, bet dėkui už diskusijas kurių nepastebėjau Nekaltas Piktas

Tiksliau Ačiū PatricijaiFlirtas kad manyje pabudino Žvėrį Mirkt, ups. norėjau pasakyti priminė šią foto Bučkis

Ledi Malonu skaityti Tavo mintis Labas, jos nepasikeitė taip pat Gerai, žinoma įdomiau būtų pamatyti minčių savininkę, aš vaišinu Taurė

Ir dar, Jūs Merginos negalvokite pačios kodėl įdėjau foto, paklauskite tų kurie deda, nes susikuriate mintis, portretus, vizijas ir po to įteikiate Sau ir Tai ardo realią situaciją Laimingas

Įdėjai, nekalbus, ir gerai. Atsiprašau, jei įžeidžiau. Asmeninė patirtis kalbėjo ir tiek. Nekaltas

LuckyDay , nesupratau ko atsiprašinėji, aš kalbų visų negirdžiu, kaip ir neskaitau visko Šypsena

Juokiasi