labai buitiška tema: indų plovimas

as tikiuosi susirasti vyra, kuris uz mane suplautu visus indus… Drovus Šypsena
gal atsiras savanoriu? Flirtas


mielaiGerai jeigu tuo tarpu uzsiimsit dviem kleckaisCha cha

hmz. as indus plaunu su malonumu, man tokios problemos neiskiltu taip kad nelabai turiu ka patarti, nebent plauti indus Šypsena

man tai net patinka indus plauti Nekaltas.
as juos plaunu darbe, namuose ir kaime … ir visada su sypsena Cha cha.

Na va- jau renkasi Vyras, kurie nieko pries plauti indus! Puiku. As pagaminsiu Taip bet koki Niam niam Niam niam patiekala, kad tik man nereiketu tu indu plauti! Veee

Jeigu jums nepatinka plauti nesvarius indus,plaukite svariusMirkt

Aga…indu plowimas nesamone negaliu pakesti…Tewai pawalgo ir iseina o as lieku wirtuveje ir turiu palautiKanda

Tu jos paklausk jei tu kelias dienas nebusi namie tai ji neplaus indų? Arba tu imk ir pagamink vakarienę tada ji plaus indus.Cha cha

… na, man visi buities-tvarkymosi darbai labai ne prie širdies, tačiau yra bjaurių ir bjauresnių. Na, indus plauti man labiau patinka negu šluostyti dulkes ir plauti grindis, todėl visa šeima einam į kompromisus.
Pradžioj ir mane indai kriauklėj labai erzindavo, o dabar nieko - pripratau, ir širdies neskauda.

Tai nori pasakyti, kad pastoviai kriauklėje stovi neišplautų indų krūva, kol kas nors iš neturėjimo kas veikti nutaria išplauti?

Su indaplove ta pati problema kaip ir be jos. Is indaploves reikia ishimt suplautus indus ir sudet i lentyna, o tik tada galima idet neshvarius. Dazniausiai indaploveje buna jau isplauti indai ir labai tyngisi juos isimt. O pavalgius nesvarios lekstes paprastai lieka ant spinteles…

Indu plovimas man nepalyginamai mielesnis uzsiemimas uz grindu plovima, dulkiu valyma ar lyginima Veee

Jeigu ka, tai as renkuosi plovejos pareigas LabasCha cha

nera gi toks baisus indu plovimas Cha cha, viskas priklauso nuo poziurio Šypsena na ir grindis plauti nera sunku Cha cha sitiek daug ivairiausiu sepeciu, nei ranku nesuslampi, tik rankenele trukteli. ir plaunamieji dulkiu siurbiai. negi sunku Cha cha

na man tai nera nieko shlykshtaus tuos indus ishplautiLaimingas ir manau turetumete pasiskirstyti: vienas viena diena plauna indus-kitas kita, ir viskasLaimingas

Jokiu problemu del indu plovimo neturime. Tiesiog valgydami arba pries valgi susitariame kuris plaus indus Cha cha

Lekstes tai nieko jei Vyras isplauna tai puodai keptuves vistiek lieka man

Nu nzn. Kai aš pareinu iš darbo namo, o žmona laukia su skaniais pietumis, tai aš atsidėkodamas visada indus išplaunu. Plius mažas vaikas ją ir taip per dieną nukamuoja.
Nu o jau kai aš kiaušinienę kepuCha cha tai jau žmonelei tenka indus plautLiežuvis

atsimenu, kai mano vyras buvo isvaziaves i portugalija dviem savaitemCha cha taip atsipalaidavau, kad istisas dienas kazkur zyliodavau, gerdavau alu ir lakstydavau su vyro autoCha cha buvau patapus vel jauniausiu vaiku seimojCha cha sese skambindavo ir kviesdavo mane pas save suvalgyti ka nors "karsto".Cha cha blogiausiu atveju, nusileisdavau i pirma auksta pavalgyti pas mamaCha chaNekaltas
kai grizo mano karalaitis, tai ta pacia diena jam teko teko isplaut pilna kiruakle indu ir isnest i skladuka krepsi tusciu alaus buteliuCha chaNekaltas na, nesu as tokia bjauri istikrujuCha cha megstu tvarkytis, ir lygint, ir indus plaut, ir siurbliuot ir ttTaipTaip bet tuo metu atsipalaidavo visi tokie grynai "vyriski" instinktaiCha cha gert alu, drybsot ant sofkes, ziuret tv ir skaityt laikrastiCha chaKietas paskui deja, teko grizt i iprastines vezesNekaltas

TaipGerai Jei jau pajegiama ideti i kriaukle, tai tada dekime tiesiai i indaplove. Skirtumas tik toks, kad reikes pasilenktiTaip.Na dar mygtuka paspausti. Labai Gerai tarnaite.
As taip ipratau prie to gero, kad kai bunu sveciuose, tai po vaisiu kol visi paruko, as rankomis isplaunu visus indus. Gal keista, bet man patinka sis darbasNekaltas Indaplove isigijom tik tam, kad ekonomiskiau ir estetiskiau.

xe xe… problemos Šypsena
duktė indus plauna, sūnus šiukšles neša - patys taip pasiskirstė iš viso darbų sąrašo Kietas