labai buitiška tema: indų plovimas

wow, kasdien po kelis kartus mashina kieme plauni Apakęs
Gerai svaruolis Mirkt

o ka dar darai?

Ir as nekenciu indu plovimo…
Siap turbut geriausia iseitis vienkartiniai indai…Cha cha pavalgei ir ismetei…bet gaila, kad nera vienkartiniu puodu ir keptuviu…ŠypsenaJuokiasi

na va- autorius tingi plauti, tai nori kad mes čia patvirtintume, kad tai moters pareiga.
Nifiga!
Jei vienas gaišta laiką gamindamas maistą, o kitas tuo tarpu gali žiūrėti TV , tai pavalgius turi būti atvirkščiai!
Ir man nepatinka prikrauta kriauklė, ir vyras seniai susitaikė su tuo kad indus reikia tuoj pat išplauti.beje, kitaip ir neišeina- aš pavalgiusi viską tučtuojau sukraunu kriauklėn.Po valgio turim tradiciją gerti kafę ar arbatą.Tai norint prisipilti virdulin vandens, privalai patuštinti kriauklę, bo nepatelpa po kranu virdulysŠypsenaVot - o kol bus paruošta kava, aš bindzenu kambarin ir užsiiimu spaudos skaitymu.Šypsena
Va kaip reikia dėkingai surežisuoti situaciją kad ir vilkas būtų sotus ( indai neerzina žmonos) ir avis sveika ( vyras tampa aplinkybių , o ne žmonos aukaŠypsena )

na man tai vienkartiniai indai tai bjaurus…net sode nesinaudojam vienkartiniais…jais naudojames nebent gamtoje…Nekaltas

Man patinka gamint valgi. T.p. indus plaudamas gali neblogai pailseti.

Esu alergiska neplautiems indams Cha cha Man virtuve turi visad blizgeti. Ir plauti patinka, jokiu problemu… Bet va drabuziu lyginimas, tai KandaŽliumbiaBaisu

ir indus plaut ir lygint nera tragedija(kai lyginu kazkaip su savim pasikalbu visadaLiežuvis)…bet jau siurbt grindu tai negaliu pakest…Veee

Na mano Vyras tai turbut kokius tris metus jau indu neplove (nors ne, liepa ligoninej gulejau, tai grizus radau indus isplautus). Dar kai kartu negyvenom, supratau, kad nekencia jis sito darbo:atvaziuodavau savaitgali pas ji, isplaudavau kruva indu, o kita savaitgali vel kruva rasdavau. Bet del to tragedijos man nera. Va as nekenciu skalbti, tai jei skalbimo masina sugenda ar ka rankoms skalbti reikia, tai Vyras su malonumu tai padaro.

Turiu tokią pačią alergiją… Ir aplamai alergiją netvarkai, todėl labai sunku, kai nori tvarką tik vienas iš dviejų palaikyti…

šita problema turbūt atsirado nuo tada,kaip atsirado indai,ir neišsispręs tol,kol jais naudosimės.Nors gyvenimas paprastėja.Jeigu tai tokia rimta problema,gal naudotis vienkartiniais indais?Jeigu žinoma susitarsite kam išnešti šiukšles.Flirtas

As tavo vietoj buitiems darbams isigyciau gumines pirstines. As tokias jau metu metai turiu ir nieko nedarau be ju, kadangi mano rankos irgi staigiai "gabalais nueitu", ypac vartojant chem. priemones.

ir man jie nepatinka…nenaudoju as ju…bet pasiuliau kaip viena is iseiciu…ŠypsenaCha cha

Mano mama taipogi šūkaudama liepdavo išsyk po valgio indus plauti. Nekenčiu plauti indų. Tai ir neplaunu. Vyras leidau pasirinkti: arba plaunu aš, bet jis gamina valgyti, arba gaminu valgyti aš, o jis plauna indus ir skuta bulves 9bulvių skusti taipogi nekenčiu). Savaitėlę pabadavome - pradėjo plauti indus. Tačiau labai nenoriai. O man kas, aš valgyt padarau, suvalgom, indų padaugėja kriauklėj. Šlykštu buvo, ale bet plauti dar šlykščiau. Baigėsi indai - nustojau daryti valgyti. Vyras pasikeikė pusę dienos begramdydavas pridžiūvusį maistą iš indų - padarė tam tikras išvadas. O kai pasakiau, jog neplautų indų vaizdas mažina mano lytinį potraukį, plauna kasdien. Tiesa, kartais pamiršta. Tada aš pamirštu vakarienę padaryti Juokiasi.
Aš ne nevaleika, tiesiog matyt mane ne taip auklėjo… Skalbinius lyginti dievinu, plytas-langus-spinteles-unitazus šveičiu stropiai, taip toliau… kas gi liečia indus ir grindis - kaip nukirsta VeeeVeeeVeeeNežinau

hm…pasak vyro neturiu blogu savybiu…esu ideali visais atzvilgiais…Flirtasna cia aisku tik jo nuomone…Drovusnu bet as sutinku.Cha cha

o man isvis visi buities darbaiBaisuBaisuBaisu nusibodo nerealiai!!!BaisuBaisu

Nu nznau, kas del indu, tai aš pats pasisiulau ir visada plaunu ir plausiu ir tai darau geriau uz savo Moteris, tik puodų šveisti nemėgstu. Drovus


o ponulis matau palepes esat kaip priklausoBlogai gal dar pacio Moteris uzsimaniusi pasimylet ant ranku iki lovos paty nusinesa,a?KietasNekaltasKietas

Sudarykit indu plovimo grafika Taip
arba valgykit is vienkartiniu indu Šypsena
O jei rimtai, tai vyras galetu ir pasaugot savo zmonikes rankeles, juk pats jas liecia…

Musu seimoje yra tokia taisykle, kad indu neplauna tas kuris ta diena gamino valgyti. O kas is likusiu triju plaus tai jau susitarimo reikalas.

Pas mus indu tikrai neplauna tas kas ta diena dare pietus.Mirkt