labai buitiška tema: indų plovimas

a man tas pats. Man patinka palaikyti švarą, todėl man problemos nekyla. Nekyla gal ir dėl to jog nevedęs esu Cha cha

Negaliu pakęsti neplautų indųVeee
Todėl jau seniai seniai įpratinau visą šeimyną iš karto pavalgius išsiplauti savo indus. Dabar jau tai taip įprasta, kaip ir plautis rankas pasinaudojus tualetu. O ir man malonu žiūrėti į švarų stalą ir tuščią kriauklęŠypsena

Na ir prirasetApakęs! Nesupratu, pavalgei, isplovei ir bagta…apie ka cia diskutuoti???

o neatrodo tau, kad cia pasidarbavo kokie nors gerieji nykstukai… arba kokia paslaugi Moteris? NekaltasCha cha

Niam niamAngelas

To dar truko moters darbas, nebera moteriskur ir vyrisku darbu yra lygybeCha cha O siaip jei ji pedantiska, tai nemanau kad indaplove blogai, man sis daiktas nuostabusŠypsena

As tai pastebejau, kad mane neplauti indai ypac erzinti pradejo, kai santykiai su dabar jau ex paslijo. Kol buvo Širdis , tol tokios buitines smulkmenos neegzistavo - tai vienas sutvarkydavom, tai kitas ir viskas OK buvo.

As problemu neturiu del indu,nes turiu indaplove Liežuvis,ir barniu del to tikrai nerGerai

O as po baliaus, vienas lieku nemiegantis, ir plaunu indus galva i spintele virs kriaukles isiemes. Ir figniu vsiakuju dumaju Juokiasi

na jau neNe
ir gaminti ri namus tvrakyti ri apilink visus seimos narius tupineti ri dar indus plautiBaisu
o jus Vyras ka veikitae???
prie tv sediteNekaltasNekaltasNekaltas

na jau ne…

jau indus isplauti tej cai mazas darbelis kuriuo palengvinate darba MoterisMirkt

na o jeidar padetum ir namus sutvarkyti ri pan tej tu ootum auksinis vyrasCha cha

na tej jaun uo indu plovimo neissisuksiNeLiežuvis