Kur pilat kura?


Kur pilat kura?

alexella arba orlen Šypsena

degalineje

Siandien uzsipyliau Uno X automatinej,uzsisakiau kortele,su ja 7ct nuolaida,be nuolaidos 3.63lt… Visad pilu Lukoile,dabar 3.63lt ir nuolaida ta pati 7ct.Klausimas : gal kas zinot Neste kokios kainos? Gal ten labiau apsimoka pilt Klasta Cia apie Kauna sukas kalba.Uno X tai cia ta pati Alexela,man rodos cia ir bus pigiausiai joje

belekur Gerai

neste ir tik neste Gerai kuro kokybe niekad nesiskundziau, kainos maziausios,7ct/l nuolaida veza Girtas

Belekur neapsimoka pilt,su kortele apsimoka nuo vieno kuro bako pitakas tau gryzt.Du Alus iseina Cha cha

Lukoilas. Nuolaida balansuoja tarp 7-8 ct nes ten kaip žinia nuo kuro kiekio Šypsena Pastaruosius tris mėnesius 8 ct

Tik Alexela ir tik su nuolaida. Cha cha

Nestej kainos kaip alexeloj aka unox. Alexela su kuro kokybe siaip sudo nemala. Pats dujas pilu grigiskiu EMSI, kaina ftw (1,69 reguleri kaina, turiu 8ct nuolaida), duju kokybe irgi ftw, sanaudos nukrito apie litru, lyginant su ORLEN dujomis. Orlene turiu 12ct nuolaidu kortele visoms kuro rusims.

alexela su 14ct/l nuolaida Mirkt

Lukoilo korteles as neturiu,seima viena kortele naudojasi,tai gaunas mum dazniausiai 7ct nuolaida,o tevai isvaziuoja i uzsieni ir man ledas Cha cha Vienas nesurinkciau tiek kad 7ct susidarytu. Kur pigiau ar Alexeloj ar neste?

Joa gerai jum su 12,14ct nuolaidom Ufff Hm,tai jauciu reiks prisiklijuot prie Alexelos,ta truputi patogesnej vietoj nei neste,nors lukoilas isvis prie pat namu bet tai ten brangiau visada Is esmes Lukoile pilu jau daugiau nei metai laiko,bet labai uzknisa atiminet kortele is tevo Cha cha

lukoile ir omni id tinka, ir machimos kortelė. kam čia ką atiminėti reikia? Šypsenaboba> pas man tarnybinė kortelė, tai savai pilant tą pačią nuolaidą duoda. va tau naujausios kainos. net pagaldegalinędegalukainos.lt/

statoile, -6ct/l

Dekui uz linka CU MirktO del Lukoilo,taip as galiu gauti nuolaida kad ir su maximos kortele,bet esme kad ta nuolaida bus tik 5ct,nu gal datraukciau iki 6ct jei pilciau visalaik su ta pacia korta,bet iki 7ct as nedatrauksiu as per menesi pilu 2 kartus mazdaug po pilna… Del to man ir neapsimoka lukoile pilt.Nors siaip del to cento as cia jaudinuosi koks skirtumas is tikruju JuokiasiStatoil kaip visada brangiausias kuras Mirkt

Alexela apgavikai as ju tinklapyje ziurejau kaina raso 3.53 atvaziuoju i degaline 3.63 Juokiasi Ir tam puslapyje irgi raso 3.53 nors is tikruju 10ct brangiau.Melagiai Cha cha

youtube.com/watch?v=JJOwfZP7FR0&feature=related nieks nenorit paeksperimentuot? Juokiasi

Nezinau kodel bet kartais man atrodo kad esu mates visus video publikuojamus internete Pavargęs Buvo sitas statybininkas cia daug kartu.Ir abejoju ar jis kiesos brolis.

Man gal paranoja, bet lukoile man kažkodėl daugiau litrų prisuka Skaitau