Kur pilat kura?

rhCp - apie litrus.Pas mane kuro bako talpa 62 litrai.Lukoile as visada varvinu kiek tik telpa,kai atsoka pistoletas as dar privarvinu nemazai… alexeloj man ipyle tik 55 litrus nors as zinau kad lukoile buciau pyles tikrai butu tilpe 59-60 litru tai tikrai… Nes jau buvo mazai like kuro.Alexeloj neleidzia paciam dasipilt daugiau ciuciuka… Tas man nepatinka.

Man statoile visad pasiūlo valgyt nusipirkt Cha cha ten jų tokia politika ar kas Klasta

as tai degalinei pilu Taip Gerai Klasta o jus kur?

rhCp Juokiasi Gal ir tokia politika,duodi pasistiprint masinai,pasistiprink ir pats. Bet ten pas juos skanus tie visi submarinai ir kitos nesamones,vien del to statoilas gerai Šypsena tik kainos nebesveikos tu visu submarinu,paskutiniu metu pabrango…

Vizon, kas garažuose pila, tai tikrai neišsiduos Cha cha O maistas statoile, tai skanus, tik ten kainos 10x už savikaina didesnės Cha cha

Vizon man rodos tu pili is bambalio i skrandi tik Blogai Nemaciau dar nei vieno tavo komentara i tema,varai neprasciau uz darona Blogai

Statoile tik

UB as maneu mes drougaij Nustebęs Nežinau Liūdnas Blogai Ne blogaij pasakIta Piktas gereu boNkas sougotum Taip Valio Paplepėkim

auksinė statoil korta- px nx

o kaip ten buvo su statoil tomis kortomis, užstrigę kažkas ar kaip, kad vos ne mėnesį laiko po 10ct litrui nuolaida buvo? Nekaltas

Tarp sidabrinės ir auksinės juokingas skirtumas 1ct, kažkaip lievai Cha cha galėtų ant auksinės būt kokie 9ct/l

Linoliaumas- aha, pamenu pas tėvą buvo Cha cha

Robi kad su ta statoil auksine vistiek tu moki brangiausiai Juokiasi Vau auksine korta,su 7ct nuolaida ir tai tu ja dar turi “uzsitarnaut”,o cia belenkur - UNO-X,Neste isipili uz 50lt ir gali issiimt kortele nuolaidu kur iskart 7ct nuolaida nepriklausomai nuo to kiek pilsi.Nezinau kaip ten pas jus Vilniuj,bet bent jau kaune tai didziausios kainos yra Statoile,kuras ar taip ar taip visur tas pats is mazeikiu naftos

as tai statoile pilu…

Kur pilamės? Liepojos Neste Cha chaPrieš keletą dienų A95 po 3,39Lt insivarvinau. Be nuolaidos Cha cha

Su automobilinem Swedbank kredinem kortelem 10ct nuolaida Alexeloj… swedbank.lt/lt/pages/privatiems/kreditines_korteles_vairuot ojams

Shelle, dar turiu drivers club kortelę tai ir bonusai kaupiasi kažkokie…

UB- taigi sakau, mėnesį laiko net po 10ct nuolaida buvo Mirkt žinau tik kad jei ne Statoile, tai Neste pilčiau. Visoki orleanai, lukoilai Špyga O apie kitus net nekalba Ne Kadangi per savaitę bakas išvažinėjamas, tai nesunku “užsitarnaut” tą “nuolaidą”. Iš esmės nuo bako skirtumas gaunasi iki 5Lt, tai nėra daug, nafik visokiose prasrutusiose kolonkėse piltis.

statoilas arba oniks, o poto is surinktu nuolaidu uz degalus nusiplaunu masina Cha cha

arba issiurbt is kaimIno masinos Taip Gerai Klasta Kietas