KUR perkate eglutes?

KUR perkate eglutes?Žvaigždė

man labai įdomu patapo…

sykį girdėjau-kad perkant iš kokio kontRobandininko galima ir bauda užsidirbti besinešant namo…Nekaltas

Taip galima. Siaip turi duoti kvituka toki, kad ta eglute nukirsta legaliai.

Ruosiesi jau eglute pirkti?Šypsena

Taip galima. Bet as perku is miskoCha cha

KAIP IR galvojam sekmadieni puoštisNekaltas

vot ir galvoju-ar is kokio turgelio-ar parduotuvej tas storules pirktis…Nekaltas

i miska ner kaip nuvaziuotiNežinau

o as tai pries kelis metus dirbtine nusipirkau.labai praktiska ir patogu,nes spygliai nebyra…o kol juos isvalai,tai ateina kitos kaledosŠypsena

Raudondvario medelyne su vazonais yra, apie 1.5m eglute 20lt. tai sestadieni ten i vaziuoju Šypsena paskui lauke pasisodinsiu. tevai kazkada pirko su vazonu, paskui pasisodino - tai normaliai auga tfu tfu tfu. is medelyno tai tos grazesnes buna jau, storos, stambiais spygliais. tai ir spygliu minimaliai bus.

BET gi ta eglute be kvapo bus

Tai tinginukai ar ka esat? man spyglius tai ne problema issluot kas ryta, bet uztai kvepia visi namai kaledom! ir vaizdas kitas be abejo. Bet cia neissenkama diskusija, nes vieni uz tai, kiti uz tai Šypsena

[quote]******* rašė:
man spyglius tai ne problema issluot kas ryta, bet uztai kvepia visi namai kaledom!
[/quote]

kalėdom sakai? Nekaltas o laidotuvėm ne? NekaltasCha cha kažkaip tie laidotuviniai eglišakiai man nepatinka… asociacijos netinkamos Ne
užtat aš pušies šakelę namo nešuosi kalėdoms Šypsena

aha, yra zmoniu kam su laidotuvem asocijuojasi. Mano gydytoja sake po tevo laidotuviu i egles puse net paziureti negali Nekaltas suprantu, bet dziaugiuosi, kad man kaledom kvepia Laimingas

As pernai Senukuose pirkau, ta kur spygliai nenubyra. Ir labai gerai issilaike, dar dabar balkone stoviCha cha, tik jau spygliu spalva nebetokia, parudaveDrovus.
Manau ir siemet tokia pirksimGirtas

Apakęs

DAR to negirdejau…metus laiko egle stovi…Nekaltas

Tinginukai nesamŠypsena,o kvapas juk isgaruoja ,ir sventems einant i pabaiga nei eglutes lieka,nei to kvapoTaip

ai mes perkam kur papuola…Cha cha
nors seip mama praso, kad parodytu tuos leidimus…
ir mums kazka ten israso…
velnias zino ka…Girtas

Taigi taigi, neprisiruosiam ismesti (iskart kazkaip gaila buvo - ir tai i balkona isnesem gal vasari-kovaMirkt) - tai vis ir stovi tenDrovus

Taigi taigi, neprisiruosiam ismesti (iskart kazkaip gaila buvo - ir tai i balkona isnesem gal vasari-kovaMirkt) - tai vis ir stovi tenDrovus

[/quote]

vaje
Nekaltas

perkam prie namų atvažiuoja ten į aikšteles daug eglutininkų, tai su šuniuku ir parsitempiam bevaikščiodami ryte…

Karta nupirkau eglute storu kamienu ir tvirtais kaip dantu sepetelio mesingais spygliais. tai isstovejo iki pat triju karaliu kaip cvekas ir numete gal kokius penkis spyglius. o jei imti ta skystom sakelem, plonais spygliukais, tai visiskas pravalas - byres dar neatnesus i namus…

HM…

tai kokia cia pirkti…gal ta-kur maximose buna…Nekaltas
cia ta storais spygliais skaitosi-kur ilgai stovi…?Nekaltas