KUR perkate eglutes?

beje, dar prie to paties… kada perkat eglutes?

JuokiasiA…A aš ir pernai pirkau iš maksimos, dar labai nemažai mokėjau…, Tūsassidabrinė, nenubyranti, stambiais spygliais, olandiška ar kažkokia ten buvo, tik ko tai po savitės papilkėjo ir spyglius pradėjo mesti nesulaukėm nei trijų karalių teko išmesti. Nekaltas

(Gal ji jau sandėlį pora metų buvo išgulėjusi?) Blogai

Taigi po pernai metų patirties nepatariu maksimoj pirkti. Geriau jau iš tų kur prie parduotuvių atveža…Labas

Nakcia i miska ir nuotykis geras ir egleGeraiCha cha

jau kelis metus is eiles pirkom Danishkas eglutes - daug shaku, daug dideliu spygliu, ilgai stovi ir aplamai grazesne uz lietuvishkasiais, tiesa kainuoja "gerai" …bet gi kaledos Girtas

Mes irgi pernai isigijom dirbtine Taip tai dabar tik del kvapo gyva sakute pasipuosim.

na mes iki siol turejom tikra eglute dazniausiai is kaimo bet pernai turejom maza netikra ir didele tikra bet siemet tai iki pirksim didele netikraŠypsena

Nekaltas

aš tai turiu netikrą, nes kai sūnus buvo mažas pastatėm tikrą tai tiek spyglių privalgė ir taip ją priėjas baladodavo, kad prieš pat naujus reikėjo keisti, o dabar stovi netikra ir mažoji taip pat ją baladoja ir nieko jai nesidaro, o kad jaustusi eglės kvapas, tai pinu iš tikrų eglės šakų vainiką ant durų. Labas

Nekaltas

va butentCha cha

as pries 2 metus perejau ant dirbtiniu ir taip issprendziau spygliu problema…

Vyras nupirko medelyne už Karmėlavos nedidukę sidabrinę eglaitę pasodintą vazone. Kainavo 15 Lt. Tikiuosi, kad išgyvens iki pavasario. Tuomet į kaimą nuvešim ir pasodinsim. Mano draugė tokią eglaitę jau trys metai, kaip ant blkono augina…

maciau Maximoj keniai po 50 - 100 litu, na uz tai tiek moket nesiruosiu. O iprastiniu misko egliu bent jau Vilniuje nu niekur nemaciau…

O gali tiksliau paaishkint kur tas Raudondvario medelynas ??? Cia tas Raudondvaris, kur netoli Rieshes? Ar koks kitas? Kaip i ji nuvaziuot?

Raudondvario medelynas, mano suvokimu, tai yra Kaune, ne Vilniuje.

vakar pirkau aleksoto turguje grazia mazdaug 1.5 m eglute uz 15 lt. Jokio kvitelio nedave, tai biski bijojau, kad nesustbdytu kartais…

o kaip su kvapu ? is kur jo gaunat ?

jaja Cia KAUNAS, sidabrines eglutes tipo egle, kokia 2 metru aukscio ,pirkau uz 18 lt , gera kainaTaip

Žmonės, žmonės, vardan poros saviačių kertat medelį? Piktas
Negerai…
13 lt iš Maximos ir yra dirbtinė…
Gerbkim gamtą.

Prie kioskeliu buna gyvos ir kvepianchios~!GirtasCha chaLaimingas

Dezodoranto is maximos pusu kvap[o nusiperka,va ir kaaledosGirtasCha chaCha cha