kuo uzsiimti gulint ligoninej?

kuo uzsiimti gulint ligoninej?

jau savaite,kaip be teliko,radijukas sugedo,liudna cia,lankytojai i namus kituos miestuos isvare…kuo uzsiimti?Gal pasiulymu turit?

pradek mokytis!

skaityti galimaTaip
man bent jau padejo kai pries pora metu ligoninej gulejau

buna, kai salia palatoj guli kokia babulka ir ziauriai nusisniekaCha cha

tai jo,guli salia pani Vanda,apie ja mano dienorasty galit paskaityt…Daba pasakoj apie savo broli kaip jis skaniai valgyt seimai gamindawo.kol neprasigere

palauk dar apie kara prades sneketi. kaip su fricais užknisasiNekaltas

dabar kalb apie kaimuose kaip zmones vercias…

Kabink gydytojus

Mano mamukas kai buvo ligoninej, tai salia gulejo kazkokia bobike. As mamytei atneshdavau laikrasciu, tai jin visada sakydavo: “duokit man veliau paziureti, paskaitysiu gal kas numire” Cha cha Cha cha Cha cha JuokiasiJuokiasiJuokiasi Juokdavomes nerealiai.
O siaip ka veikti? Skaityti, rasyti, miegoti, mokintis, sms rasinet Cha cha Daktarelius jaunucius kabint FlirtasLaimingasDrovus

ligoninej parastai nusikambindavom seseliu,kurios is sandeliaus njutrenkdavvo medicininio spirito.Tada surengadavom po gera pasisidielka irkVeeeGirtas po to pore dienu tekdavo blaivytis-o ten ziurek,jau ir israsydavo namoCha chaKietas

nu ja,vyru gydytoju nera cia,alkoholia man negal;…uz tai pani Vanda israsa jau siandie,taip ir laukiu kada tyla palatoj bus!

Gerai paskui nesigailesiCha cha

kad nepratus,dar sesija negreit Mirkt bet gal reiks pamegint

Sedek bangoj Cha chaCha chaCha cha

Kokia sesele simpatiska pasigauk.
Greit laikas prabegs patikek.

tai gal skaityk nors apsišviesi…

pradeti skaityti knygas Šypsena

as gulejau savaite tai kad nenusokciau nuo proto sprendziau kriziazodzius, skaiciau… su bobutem bendravauMirkt

galima skaityt laikrascius, knygas Šypsena beto del ko gi taip ziauriais su jumis pasielge, i ligonine pagulde? Šypsena