kuo uzsiimti gulint ligoninej?

buvau pabegus trumpam iki univero,nes salia yra,prie kompu normaliai prisedau,nes su mobiliu zaistis be ryshio biski.Grizau i tuscia palata,nes ‘kambariokes’ savaitgaliui namo isleido (as per sunki ligone). Ziuriu kitam skyriui vedarus su barsciais dalin…kad apsidziaugiau, o man atnese zuwies(nekenciu) kotleta su pieno spalvos vandens skonio grikiu sriuba… Liūdnas

suprantu tave, gulejau pries metus ligonineje, laikas labai letai bego

skaityk knygas Gerai

siuvinek…

kad zinotumet kaip man dabar liudna…kaip tam begemotui:visi soka, dainuoja, ploksteles groja… o as guliu paskendus tyloj… ar yra dar nemieganciu?

pavojinga guleti su adata Nežinau

Knygas i rankasGerai

Mm… Nius zinau ka reiskia ligoninej guleti. As tai kai gulejau man nebuvo laiko kuo nors uzsiimti: proceduros ryte, proceduros po pietu, proceduros pavakary… Pavargęs Dabar jau po tu proceduru nenoreciau gultis i ligonine… O siaip manau, kad tikrai rastum kuo uzsiimti jei pagalvotum. Gali kad ir knyga skaityti, jei tau skaitymas prie sirdies, ar siaip ka nors… Taip Sveik Gėlė

Turi progą apmąstyti, ką veiksi išėjusi, kaip keisi savo gyvenimą.

miegok

mm… na vat as visaj nesenaj gulejau ligonineje… tj vat skajciau knyga… ir i nauda ir lajkas grejciau praejna Šypsena

butum ciuvas sakycau drocinimu o dabar paciai teks galvele sukt.

ajk dulkintis Nekaltas

Aš asmeniškai kai gulėjau skaičiau, nes nebuvo ką veikt. Bet nuobodu.

jei es isdykus, paieskok bendraminciu,oj bus smagu Girtas uj kai as gulejau atsimenu Flirtas tiek sposu prikretem ir tep linksma buvo, kad isvaziuot nebnorejau Cha cha Girtas ech nostalgija seniem geriem laikam Liūdnas

Siaip manau kad autore jau senai isejo is ligonines nes tema kurta kaip ir pries puse metu Nekaltas PANELE SILOW KOGERO LB NOREJO PASIREIKST KOKIA JI PROTINGA Nekaltas

nzn…nesu gulejus ligoninej…

na gali skajtyti … ziureti tv… Hm… Gal piesti ar pan Nekaltas

na tiesa, puse metu praejo, kaip ligoninej gulejau. Ka veikiau? Pranesiau visiems draugams, tai sulaukdavau lankytoju, didziaja laiko dali nuobodziavau, kadangi pirmas dienas kenciau skausmus(diagnoze-skrandzio opa), tai nelabai knygas skaityt norejau, veliau kartais pabegdavau iki namu ar i salia esancia kavine, i paskaita kontra parasyti buwau. 11dienu pragulejau, liudniausia buvo savaitgaliais, kai ligonine tuscia…

Galima save patenkinti daugybe kartu. Svarbu kad niekas nesuprastu