Košės

Košės

Ar galima pavalgyti košės ar būsi nuo jos soti? Mat manasis Vyras klausia kodėl aš negaminu visai košių, bet jomis vien sotus juk nebūsi?

koses yra Gerailabai sveikas,mikroelementu turintis produktas Gerai Taipneisivaizduoju savo mitybos raciono be ju Ne ) gelima but sociam koshe Taipreik moket tik paruost.\jei prikishi visokiu vegetu itt ar pvz valgysi kibirais-tai aisku nesveika bus,be to vistiek alkana liksi Nekaltas (cia vegetos,padazu ikt priedai su konservantais dar labiau apetita tik sukelia) na bendriau nemarudinsiu galvos tau,nes jei nesi sveiko maisto salininke,tai ka beparasyciau bus Veee Baisu Nekaltas

as ju labai labai nemegstu Veee Drovus

Patinka manu kose ir kose kuri verdama is ryziu ir pieno, kitu kosiu nevalgau Ne

mano Vyras kaip tik su pienu nevalgo jam su spirgais patinka

Nu nzn,as tai valgau kartais koses. Tai greita ir skanu. Ir jei dar skani kose tai isvis geraj. As bent jau bunu soti jos privalgius.

Na, su spirgais turetu buti pakankamai sochios koshes MirktShiaip ash tai manau kaip tik, kad koshes labai sotus ir nebrangus maistas. Jei jau su spirgais, tai i sveika maista nepretenduoja turbut, bet vis tik…

Košytės- gėris… KAD ir ryžiu košyte karts nuo karto palepink savaji… tegu pasimėgauja. Šypsenadar braškikių uogienės ant viršaus ir išvis Gerai Taip

Koses yra Gerai Blemba uzsimaniau dabar manu koses… Niam niam Ryt mamai duosiu zadanja Cha chaSeip skanu dar grikiu kose su spirguciais, ir tikrai manau kad meniu paivairinimui galima kose issivirt, ir labai gerai pasisotint Taip

manu koshe Niam niam

Megstu avizine kose su medum ir graikiskais riesutais Niam niam

man kai kurios patinka Taip… ir as nuo ju tikrai pavalgau… Taip Niam niam

liabai skanu avizine kose su obuoliukais ir cinamonu Niam niamo shiaip tai koshes tikrai sveikas ir bent jau man sotus maistas Taip

Bent jau aš nuo košės tikrai būnu soti Laimingas. Ypač mėgstu: grikių, manų, miežinių kruopų, bulvių košes. O dar kai skanų padažiuką pasidarai ir stiklinę pieno išgeri, bevalgant košę Niam niam.

manu kose priot Gerai

Košės labai sveika ir maistinga… Šypsena taip kad valgykit ir busit sveiki “galbut” Šypsena Mirkt

Pritariu… Cha cha Prisimenu kaip maza net lekste islaizydawau… Niam niam

koses tikrai labai sveika… Taipjuk maziukus ir maitina kosemis, kad augtu sveiki Gerai as daug kosiu megstu, bet manai valdo !!! Cha cha

pabandysiu, skaniai skamba Niam niam

mes tai su Vyras vakarais kose valgom. aisku, ziurint kokias kiekiais saviski maitinsi, vyrams visko daug reik, privirk kalna koses ir tikrai sotus bus Šypsena