Košės

as ir manus labiausiai megstu,bet dar visai nieko 5 grudu ir ryziu kose.ir skanu ir sveika Taip Niam niam Gerai

Gerai ir man tos visokios koses patinka… ypac dribsniu. Verdu tik su pienu imetu gabaliuka sviesto… o po to su uogiene. Niam niam… pas mane koses saldzios Šypsena

Jo mayte man ir sako valgyk kose ir busi stipri !!!,bet kad storeji nou jos ir ne visos skanios Nekaltas Flirtas

tai, kad košė lieka, o šaldytuvas tuštėja

mėgstu košes, ypač manų su uogiene Niam niam Ir nuo jos tikrai pasisotinu Taip

Iš “Namai pagal mus”: Šiais laikais košei skirti grūdai labai menkai apdirbami – nuo jų nuimamas tik išorinis sluoksnis, o visos naudingos medžiagos išlieka. Visiškai valytos, neturinčios natūralių vitaminų, tik manų ir kuskuso kruopos. *Kiekviena košė turi tinkamų priedų. *Vandenyje išvirta avižinė košė dera su džiovintais abrikosais, razinomis, slyvomis, bananais, cukatomis, riešutais ir medumi. *Piene virta avižinė košė skaniausia su aviečių ar bruknių uogiene. *Labai skanus desertas: grikių dribsnių košė, išvirta 10 procentų riebumo grietinėlėje, pagardinta ruduoju cukrumi. Kitas tokio deserto variantas: grikių dribsnių košę lygiomis dalimis sumaišykite su plakta grietinėle. *Prie kviečių košės labai tinka moliūgas: sumaišykite virtą, sutrintą moliūgą su koše santykiu 1:2 ir pagardinkite sviestu. *Bus skanu, jei ant kvietinės košės užpilsite išplaktą kiaušinį ir 10–15 minučių patalpinsite į orkaitę. *Paruoštą kukurūzų košę praskieskite karštu pienu. *Valstiečio pietūs: į iš vakaro užmerktas perlines kruopas įdėkite du kartus didesnį kiekį karštos bulvių košės, pusę stiklinės karšto pieno ir valgomąjį šaukštą sviesto. Masę pašaukite į iki 140–160o C įkaitintą orkaitę vienai valandai.

Mazai bevalgau,anksciau dazniau valgydavau

kaip tik koses socios. noriu pasidaryt tokia su kruopom ir tarkuotom bulvem Niam niam