Komentaras del verslo ir ekonomikos forumo vieno is pagrindiniu pretendentu

Komentaras del verslo ir ekonomikos forumo vieno is pagrindiniu pretendentu

Moderatoriaus reik vien todel kad ismoderuotu ta besaiki Maximus (ex Širdžių vagis) flooda.
Visa banga uzversta kazkokiais rinkimais.
Nemanau jog moderatoriumi galetu but asmuo kurio zinutes pirmam puslapy sudaro 80%.
Ir 99% is ju kazkokios suknistos naujienos.
Jauskime saika kolektyvas.
Ir be to,sena lietuviu patarle byloja:Kas per daug, tas nesveika

As forumo nevadinu atgaivintu jei temos kuriamos mechaniskai,t.y. itikti Bangos kolektyvui.Bangos kolektyvui rupintis vienintelis faktorius -postu kiekis zymiai padidejo per sia savaite,nes visoj bangoj duodamas tikras floodas.
Kartais renkant moderatoriu reiktu atsizvelgt i jo parasytas zinutes,kokios jos yr,o jei tai ir neimanoma pabandysiu apzvelgt as vagies egzistavima verslo ir ekonomikos forume.

Pateiksiu visas Maximus (ex Širdžių vagis) parasytas temas siame forume ir pabandysiu jasd paanalizuoti.

"Platintojų"- tokiu kaip Sanitex,Eugesta,Trojina ir kitų įmonių perspektyvos Lietuvoje Verslas ir ekonomika 2 11-03 07:06 8
Prekės svoris (jis tiesiog nudžiuvo) Verslas ir ekonomika 7 11-03 06:40 22
Bitės paslaugos verslui Verslas ir ekonomika 1 11-03 03:43 3 Nematekas" įgyvendino didelį SAPARAD paramos projektą Verslas ir ekonomika 4 11-02 06:32 24
Nauji "Labas" vartotojai iki pat pavasario kalbės nakties tarifais Verslas ir ekonomika 2 11-02 01:08 18
"Apranga" atidaro pirmąją išparduotuvę Verslas ir ekonomika 3 11-02 00:23 19
Vilniuje - nauja kompaktinių plokštelių gamykla Verslas ir ekonomika 3 11-02 00:22 15
Paroda Electronica 2002 Verslas ir ekonomika 1 11-01 18:13 4
Telekomas nemato realių konkurentų telekomunikacijų rinkoje Verslas ir ekonomika 6 11-01 11:30 58
Įtarimų kelia privatizuojamų alkoholio bendrovių vadovų veiksmai Verslas ir ekonomika 16 11-01 07:07 79
Biržoje atgijo prekyba "Lietuvos telekomo" akcijomis Verslas ir ekonomika 13 10-31 23:03 76
Mažinama minimalaus deklaruotino turto vertė Verslas ir ekonomika 1 10-30 23:27 32
Skelbiamas jau šeštasis geriausio metų gaminio konkursas Verslas ir ekonomika 6 10-29 11:48 41

Parengtas pirmasis Lietuvos teisės aktas, reguliuosiantis informacijos skelbimą internete Verslas ir ekonomika 1 10-29 11:00 41

Jaunosios kartos vertybė - pinigai Verslas ir ekonomika 4 10-28 09:50 43
Dolerio nuosmukis euro atžvilgiu gali sudaryti 15-20 procentų Verslas ir ekonomika 11 10-27 13:27 129
Rekonstruotame "Lietuvos" viešbutyje įsikurs didžiausias Baltijos šalyse kazino Verslas ir ekonomika 7 10-25 18:33 37
Dėl "Shell" degalinių perėmimo "Lietuva Statoil" kreipėsi į Konkurencijos tarybą Verslas ir ekonomika 2 10-22 13:07 25
Verslo forumas,metas tapti klubu! Verslas ir ekonomika 17 10-06 23:15 121

Renkame Verslo forumo moderatorių! Verslas ir ekonomika 48 10-05 22:38 362

Viltis išvykti į užsieni užsidirbti,baigėsi Lietuvoje, "verslininkų" kontoroje Verslas ir ekonomika 10 10-04 04:56 149

AB bankas Hansa–LTB baigė diegti naują kompiuterinę informacinę sistemą Verslas ir ekonomika 10 10-01 21:52 102

"Juodasis" firmų sąrašas Verslas ir ekonomika 1 09-30 20:31 59

Nemanau kad zmogus rasantis vien tik naujienas ir neturintis nieko bendro su ekonomika isskyrus tik tai,kad moka perskaityti laikrasciu skiltyje zodi ekonomika ir nupostint visas zinutes galetu but moderatoriumi.
As netikiu kad Evelina,Marciux bus tokie neapdairus jog nebus atkreipe demesi i si faktoriu.
Juk bangoje yr tikrai daugiau zmoniu kurie verslio forume sedi jau daugiau negukaip sis pretendentas 1 menesi ir tikrai daugiau supranta.
Nesuprantamas dalykas tas jog kaip moderatoriumi(visu pirma pretendntu i posta) gali tapti asmuo kuris nera parases nei vienos rimtos temos o tik padares copy paste.
Taj leiskite paklausti kaip sis zmogus moderuos?Kas jam nepatiks?
Nes kitaip ir neimanoma jei nieko net neisivaizduoji apie ekonomika.

Sis laiskas issiustas Marciux ,Evelina_Banga

pritariu. nesa dabar uzejus i si foruma darosi kraupu… vien beverciai senu naujienu (senienu) postai su beverciais komentarais, arba isvis be ju. (dabar jau zinau kas ant mano namo sienos savo varda rasineja Šypsena)

jei toliau tai tesis, bent jau as tikrai nematau tikslo toliau lankytis siame forume, kuris tampa vieno zmogaus smelio deze…

Pagarbiai,
@ngelaz (aka AdEater)

Pilnai pritariu Pilkaz ir @ngelaz. Savo minciu nekartosiu, nes jos issakytos Verslo ir ekonomikos forume. Tikiuosi Bangos adminai dar turi sveiko proto ir atskirs grudus nuo pelu.

Jūsų elgesys man primena vaiko kuris negavo iš mamos saldainio.Turėjote daug laiko kad atgaivinti Verslo foruma, davė patarimus Marciux 2002.08.08 kaip atgaivinti Verslo furuma, bet Jums buvo geriau pasidaryti "smėlio dėžė" ir "bara". Jums to kaip ir užteko bet Bangai tokio Verslo forumo nereikia, tam yra Blevyzgų forumas ir savo pykti prašau liekite tenai.

p.s.Aš nekeliu konfliktų tarp Bangos dalyvių,padedu ir patariu Bangiečiams su dauguma labai gerai sutariu todėl dauguma Bangiečių palaiko ir pasitiki manimi.Priešingai negu JŪS.

Sekmės Banguojant Labas

galbut to nezmeizi ar siaip ko nedarai bet nereik siekt to posto jei nesi vertas jo.
Tu pradejai savo rinkimine akcija,as suradau argumentus,kuriais galiu remtis smeizdamas tave.Juk negali pasakyt jog kalbu netiesa.Niekada nekalbu netiesos

Galbut manote jog darau sita smeizikiska akcija jog noriu kad moderatoriaus vieta atitektu man?
Tikrai ne,nes nesijauciu ekonomikos zinovas,kad galeciau teisingai moderuot si foruma.
Tiesiog atskleidziu pretendento kortas,kad rinkimai vyktu sklandziai ir teisingai.

maximum ir jo veiksmai…

Forumas nėra ta vieta kur skelbti jau "pasenusias" žinutes…

tuo labiau kad jis pažeidinėja © elta, ©BNS. nesvarbu ir tai kad Banga yra išsipirkusi verslo naujienas…

gerbiamiam Maximui reikėtų dažniau lankytis http://verslas.banga.lt visas verslo naujienų srautas vienoje vietoje + http://www.vz.lt

sakau nemanau jog tai butu tinkamas asmuo moderuot si foruma.Mano asmenine nuomone.
Geriau jis butu linksmybiu moderas.Bent jau naudos butu.

@ngelas&Turkis&Pilkaz vs. Maximus - širdžių vagis™
= Maximus - širdžių vagis™ pakabintas ant gedos stulpo Baisu

p.s.
vaikiskas supratimas sakyciau

Geriau Verslo naujienos, negu Verslo ir Ekonomikos forume sukurtas baras ir Blevyzgos jame.

Shiaip moderu rinkimus turetu paskelbt "Bangos" kolektyvas, o ne tai, kad ash paskelbiu, ash surenku rezultatus ir ash laimiu… Aš nekaltasBlogai

-Su pagarba, nesiekiantis moderatoriaus posto Mamutas-

Taip reiketu, kad adminai patys isrinktuApakęs acisvelge y bangieciu norusŠypsenaMirkt

na kam skelbti cia naujienas tai as po siai dienai nesuprantu, ir nezinau kas man galetu pateikti koki nors motyva, del ko tai yra verta Aš nekaltas

del baro (Angelo Marketingo Baras). siaip nieko tragishko nematau kad kiekvienam forume ar klube yra po viena ar kelias temas su OT manau tai sveika ir normalu. o ten kaip ir kiekvienam bare - kartais pilna, kartais tuscia, kartais pasimusha Mirkt

del gedos stulpo. as jau rasiau tame paciame bare, kad kai (ir jei) tave ten uzhkelsiu, tenai pat vieshai apie tai informuosiu.

pagarbiai,
@

Moderatoriaus rinkimus paskelbe Bangos adminai, bet kuklus nebudami bangieciai pradejo save siulyti i moderatorius. Todel ir uzvire kova protestuojant pries Maximus-sirdziu vagis naudojamus metodus.
P.S. as asmeniskai nesiekiu moderatoriaus posto.

Pastebejimai:

  1. Visu pirma, kaip jau rasiau as protestavau pries Maximus metodus rinkimu metu. Jis pripostino temu ivairiuose forumuose, kviesdamas balsuoti. To pasekoje balsavo ir forume nesilankantys bangieciai. Todel, mano nuomone, reiketu skaiciuoti balsus tu, kurie yra parase forume bent 10 ir daugiau zinuciu, ar pan. Nes keletas bangieciu, irasiusiu kandidatu Maximus ir MBcoupe999, ko gero pirma ir paskutini karta apsilanke Verslo ir ekonomikos forume.

  2. Nezinau kodel, bet Maximus-sirdziu vagis pakeite savo nuomone vietoj saves i kandidatus irase negeras21. Siaip tai negrazu keisti kandidatus po visko. Nesazininga keisti arklius lenktyniu pabaigoje. Todel galiu daryti isvada, kad jis nori pasirodyti geresnis nei is tikruju yra. Pradzioje jis rekia, kad nori buti moderatoriumi, o paskui kukliai pakeicia savo parodymus ir nori likti nekaltas.

geri pastebejimai.

Visų pirma prašau Tamsta paskaityti Evelina_Banga pirma žinute apie moderiaus rinkimus Verslo ir Ekonomikos forume. Labas

p.s.
Lengva "špargalkė" nekuklu už save balsuoti Šypsena

Tikras Lietuviškas būdas jei ne aš tai niekam neduosių, apipilsiu iki srutu kad juose paskestu,primeluosiu ir apšmeišiu kad tik nepavyktų jam.

Apie Verslo naujienas aš sakiau jau ne karta :
Aš stengiausi kad Verslo forumas taptu klubu,kad jame būtu kur talpinti naujienas , foto , bet niekas nenorėjo.
Neturėjau kitos išeitės kur dėti Verslo naujienas, jos tapdavo temomis bet ir tai nėra to blogo kas neišietų į gera , naujienos tapo diskutuojamos o tai naudinga Verslo forumui.

Beto apie Verslo forumo naujienas kurias aš idėjau išsiputė toks burbulas , kaip iš musės padarytas dramblys. Šypsena