Komentaras del verslo ir ekonomikos forumo vieno is pagrindiniu pretendentu

Nei viename klube bei forume ne prašiau kad dalyviai balsuotu už mane tuo labiau nesiunčiau jiems privačių žinučių kad balsuotu už mane.Jei taip bučiau dares šiandiena mes balsų butume turėja kokius 2-3 kartus daugiau.

Tiesiog aš stengiuosi su visais Bangiečiais sugyventi,padėti jiems bei patarti ir Banguoti kartu. Šypsena

Tai ne iseitis uzbombinti visus forumus ir klubus kazkokiais rinkimais.Kiekvienas kuiskimes savam lizde.Nafig listi i svetima darza su kazkokio merdincio forumo moderu rinkimais.Kam reikes tas prabalsuos.
Ir siaip del tu naujienu:tu daugiau nieko be naujienu nepostinai.Tai vadini atgivinimu?
Forumas negali gyvuot be asmenybiu ir ju paciu minciu.Dar karta kartoju :svarbu ne kiekybe o kokybe.
Pasakysi as smeiziu tave?Paziurek i savo acounta ir paanalizuok savo parasytas zinutes verslo forume.Gal tik kokia viena rasi be naujienu kepimo.Banga ne bns ar elta.O jei tave kamuoja naujienos,kuriu visa esme tau padidinti kad galbut isdursiu bangos adminus ir jei patikes kad forumas atgime,tai bangoj tau ne vieta.

Kazkodel pradzioje tu neturejai sazines priekaistu iskelti save i kandidatus. Kas del Evelinos_Bangos zinuciu, tais as jas skaitau.

Kaip jau rasiau anksciau, as neplanavau ir neplanuoju kandidatuoti i Verslo ir ekonomikos forumo moderatorius. O kas liecia tavo vadinama smeizima, tai as aprasiau pastebetus faktus. Ir jei gali pasakyti, tai pasakyk kur as melavau, smeiziau? Ir po viso sito man yra labai keistas tavo noras zutbut tapti forumo moderatoriumi.

As rasiau kad pripostinai temu forumuose (kai kuriuose moderatoriai jas is karto istryne), kuriuose kvietei bangiecius balsuoti. As nesakiau kad kvietei tiesiogiai uz save balsuoti. Bet jei zmogelis, pirma karta apsilanko Verslo ir ekonomikos forume, kuriame nieko nepazista ir zino tave is kitu forumu, bei mato, kad tavo temu pilna forume (o kad jose tik nukopijuotas tekstas is laikrasciu, jam nesvarbu), tai jis nesigilindamas ir prabalsuoja uz tave. Tai gal galiu paklausti kiek tavo kandidatura pasiule MBcoupe999 ir kt. yra apsilanke Verslo ir ekonomikos forume? Jau anksciau rasiau ir dar karta pasikartosiu, kad moderatoriai turetu buti renkami is forumo dalyviu, o ne is tu, kurie apsilanke pirma ir paskutini karta forume prabalsuodami uz viena ar kita kandidata.

Kazkodel tu pastebi kas tau patogu. Ten pat yra parasyta ir si Evelinos_Bangos zinute: Ir dar - neuzsiimkite rinkimine agitacija kituose klubuose ir forumuose. Tai tik sio forumo reikalas.
Taigi buk kritiskas kitu atzvilgiu, bet tuo paciu buk ir savikritiskas.

Maximus - ne shirdzhiu, bet perlu vagis - visuose forumuose narys Apakęs Cha cha

Nieko asmeninio… Liežuvis

Maximus - širdžių vagis™
Geriausias senbuvis
Kai kuriu klubu lankomumas

English First Club
Parašė žinučių 9 arba 1%

Flora ir Fauna
Parašė žinučių 9 arba 1%

IT klubas
Parašė žinučių 14 arba 1%

Noriu susipažinti
Parašė žinučių 19 arba 1%

auto.Banginiai
Parašė žinučių 24 arba 2%

Labai geras aktyvumasCha chaCha chaCha chaCha cha

Galiu pareiksti-priestaraudamas pirmojo moderatoriaus isrinkimu nesilankysiu verslo ir ekonomikos forume nes matau kad moderatorius neturi jokio patyrimo ekonomikos dalykuose.
Ir kaip jus galejote isrinkti si zmogu moderu:
1Jis nera parases nei vienos protingos zinutes verslo forume.
2Yra bangoje tik viena menesi
3Neatsizvelgiant i senesniu bangieciu nuomones kurie bangoje banguoja nuo 2000m
4atsizvelget i pasaliniu zmoniu balsavimus(neaktyviu nariu kurie verslo forume nera parase zinuciu)

Stebesiu modero darba ir tikiuosi greit ji sukompromituosiu.As to sieksiu bet kokia kaina.
Viskas

Kodel ne viskas parasyta ? Dar plius :

Kinomanai
Parašė žinučių 44 arba 3%

30plius
Parašė žinučių 51 arba 3%

Šeima
Parašė žinučių 80 arba 5%

Linksmybėz
Parašė žinučių 378 arba 25%

GSM klubas
Parašė žinučių 401 arba 27%

Tamsta daugiau nieko ir nedaro o tik iesko prie ko butu galima prisikabinti neturint jokio pragrindo o to labiau TIESOS.

Sekmes Banguojant,
Su Draugiskais Linkejimas Maximus. Šypsena

Tamstele rasiau kai kuriu klubu lankomumas.
Paminejau tuos kuriu narys esi visiskai nereikalingas.

Prasau paminet jei esi tox ponas teisinguolis kuriame is siu punktu as suklydau?

Santykius aiskinkites privaciomis zinutemis.

i banga paleisiu gerve netrukus.
Juk temas ot galima leist?
Taip pat kaip ir rinkimu agitacija.

jis negali aiskintis privatkemis .Jis juk Maximus - perlu vagis™

Sutarta Taip Gerai

p.s.
Tik kazkodel Tamsta Pilkaz nesiuncia ju man Aš nekaltas
O as nematau butinumo “pradeti” aiskinimus.

Pilkaz, bangoje yra draudziama atlikti bet kokius veiksmus galincius pakenkti kuriam nors bangieciui. Jeigu tau kazkas nepatinka del Maximus (ex sirdziu vagis), tai aiskinkis su juo privat’e. Tokios tavo temeles, kurias palikai Iki18 ir GSM klubuose (o tikriausiai ir visuose kituose) tikrai nebus toleruojamos, nes yra izeidziancios, kurstancios pykti bei visiskai OT (zinau, kad parasei pries pavadinima Ot, taip kad, gali neaiskint is naujo…). Tavo nuomone yra tavo nuomone, ir as tikrai neleisiu tau gadinti visu brangu laika, izeidineti ir nustatyneti dalyvius viena pries kita mano moderuojamuose klubuose.

Su Pagarba
LCG
Iki18 ir GSM klubo moderatorius

jau geriau rašytumėte kokias tai įdomias žinutes komentuotumėte jas negu kad va imti ir razborkes daryti…

po mūšio su kalavijais nesišvaistoma… o ir kokia iš to nauda… man ir be moderatorių buvo gan nelbogai šitame forumuke galima buvo rasti visokių įdomių minčių, na o dbr bus moderatoriai tai galės pajusti ką reiškia moderuoti o mes bendraukime bendraukime … mūsų vis tiek daugiau Šypsena


Laikas būtų geriau apie taisykles moderavimo kad pagalvotų chebrytė ir psio…

gero darbingos dienos…


pritariu LCG.
is IT klubo tokia pat tema irgi istrinta.