kolonkez


kolonkez

*pimp…*ne

Uzmeciau akį i sanaudas po ilgo periodo, suk kaip nori- 3 ar 4 ltr mažiau pieshia pradėjus pilt vien lukoil. Cha cha skaičiai kalba patys už save- faktas yra faktas. Cha cha

O kur pildavai pries tai?

banga.tv3.lt/files/content/201601/56912feb5c2bb.jpg čia kai buvau lojalus neste.

Nu blyn… gan idomu sakyciau ir keista… As lukoile jau gal 9 metu pilu… pries tai statoilas buvo… O neste man kazkaip niekada nelipo… savitarnos… degaliniu mazai xz… Bet nejau ant tiek kuras skiriasi. Gal tu kaip pensininkas vazinet pradejai Cha cha

Ne, niekas nesikeitė. Važinėti gal net dar greičiau pradejau. Duomenų imtis gana plati. O dėl kuro tiekėjų, tai aš benza pilu išskirtinai ne vien tik būtent to brendo, bet ir tose pačiose kolonkese. Tai man i įprotį įeina. Cha cha

Bet 4 litrai cia jau dakuja… Net gi imant kad ryja ten apie 10 litru… tai vistiek bus litro skirtumas Šypsena

Bent normali auto butu, o dabar Nežinau

Man su statoil miles ar pan budavo skirtumas nuo kitu,bet ten gal puslitris kazkur

Nestej pildavau automate, neidavo pilna baką kaip akį pripilt ir palygint su lukoil, kur pilu iki gurklio, todėl ir neaišku, ar nedapilineja, ar pats benzas toks, kad jo daugiau geria.

Greičiau pats benzas xyjovas. Metrologines pravierkos juk būna kolonkese.

Vyriausias shitam experimentui mašina būtent ta GeraiSu kita ir su skirtumų iki ltr tai nebūtų taip akivaizdu.

sixeri, labai banalus esi. Paimk pvz, speju netgi bmw klubo(autobaginiu jei tiksliau) dalyviu, noretu savaitgaliui pasiimti labiau kad ir ta pat cl500 pavazinejimui, nei tavo 335i. Kuris beje turi daug didesne galia, geresnes sekundes, ir kas be ko, dvigubai brengesnis…listingfactoryhost.com/users/micktayl/eBayAuctions/mercedes w215feb11/images/MyCL3_76411.jpg

Netikiu, kad Lukoil kuras geresnis uz Neste. manau tiesiog oras atsilo ir tiek Šypsena

Netikek. ŠypsenaČia nereikia tikėti, ar netikėti Tiesiog yra plati duomenų imtis iš dviejų ilgu periodu, kitu kintamuju- kaip oro sąlygos, ar vairavimo stilius, nekeitus. p.s. tam kad atlikti tyrima, reikia surinkti kuo daugiau duomenu Cha cha. pagal tai, tas skirtumas nestes nenaudai, dar akivaizdesnis, nes lukoil benzui teko zymiai ziemos periodo.

Kad degalinėse kuras skiriasi tai nieko naujo. Iš savo patirties Jozita esu nusivyęs dėl sąnaudų padidėjimo Blogai dabar šiaip nestei lojalus esu, bet va gal reiks pora testuku padaryt palyginimui Cha cha

sixeri, tavo nuomone aiski, galejai jos ir nesakyt. Duodu ranka nukirsti statistiniu 100 zmoniu apklausus, 70-80 zmoniu ims dviem dienom cl’a pasivazinet, tikrai ne e90 kregzde 335 Šypsenao moralas paprastas ir aiskus, ne vien trauka yra masinoje.

durnelijau, tai nx lygini naktibledo masina su siela, su kazkokia prasmirdusia kregzde dyzeline? Šypsena))

nu jei c215 cl500 tai jau geriau 335 pagazOt Kietas dėl to naujesnio cl dar pamastyciau