kolonkez

apskritai ziuriu tu keistas esi, masina renkiesi pagal sekundes, prota matuoji pagal iq, moteri renkiesi kiek fotkiu per gyvenima padare jos, draugus renkiesi kiek laiko klynspardi lanko.

majami, nu isivaizduok, pasiemi 335i traukiancia axuenai ir ka? Nu pirma valanda pasidraskai nuo sirdies dugnais. Ir ka tada? Šypsena Ok jei lendi i spec slalomo ar ziedo trasa, adrenalinas pora val ant ribos pavazineji. O ka mieste? Pisi dugnais nuo sviesaforo iki 150 ir stabdai Šypsena) Kiek esu tu galingu masinu turejas nu man kazkokio kaifo nebuvo. Didesnis kaifas su patogia, grazia iskirtine masina ramiai pasivazient, o norint paspaust. I trasa vaziuojant, faktas kad w215 gaidis, bet taip pasivazinet, tia man tas 335 ir tos 5 ar 6 sec bbz… Turejau ir cipuota 5,0tdi faetona… Nu atrodo didele masina, bet traukos pojutis tai nerealiai nerealus… Nezinau ten per kokias 6sec ta bandura surinkdavo simta, bet ka pravezdavau visus pykindavo nuo dvieju turbu ir ten vos ne stukos nm Cha cha nu paemi, padraskai valanda ir bbz. kas toliau? Cha cha - tada vaziuoji kaip su trilitriu nes uzpiso spaust Cha cha

Na kad tas senas clas nx niekam neidomus tai ri gi faktas… Rozine suknele tai nebent tamsiu paros metu kad nebutu geda Juokiasi

toli ten iki 6s v10 tdi Cha chamtm-online.de/de/VW/Touareg-I/5-0-TDI-230-kW-313-PS-V10?FZID=To uaregTDI230

jei pusdieniui, tai imčiau sikserio bmw. Jei dviem dienom, tai tada cl. Ir bent man, tas cl’as labai Gerai atrodo

Jei reiktu rinktis tik is situ dveiju tai eiciau peshkom po centra pasivaiksciot Juokiasi

dėl to su savo silke nevažinėji? Cha cha nes kad ji geriau neatrodo už šituos du, tai tikrai Cha cha

Jei porai dienų tai cl, jei sau pirkt, tai tikrai kregždė, nors nx ta kregždę, jau geriau e61 lci.

Vabalz Cha chaDabar savaite trinsiu silke… zmona komandiruoten ishleke… vakar silke nuplauta ir px kad ryt lyja PiktasTai darbini passata palikau prie darbo… Tam antradieni stikla keicia o treciadieni salona valo… ketvirtadieni ir as i komandirofke Ufff pas zmona Šypsena

jei pora val, as irgi geriau e90 imciau padrozt. kipsai, kurioje vietoje paminetas tauregas? Nekaltasziurek sitas ir po 5sec gal palystu Cha chayoutube.com/watch?v=Hdd7Tq3w2r0

e90 Ne F30 Taip o jei į miestą važiuoti katIčių ieškot tai jau geriau su CL Šypsena

F30 su e90 sport saliuonu Taip Cha cha

Economas Gerai

apie 90 % lietuvoje parduodamo benzino pagaminta mazeikiuose orlen gamykloje ir truputi keistai atrodo pareiskimai kad ant lukoil nuvaziuojama daugiau nei ant neste kuro Cha cha

CD, as su cierka nematuoju, cia tu man atsakyk, kodel masina tokius skaicius meta gerdama skirtingu kolonkiu benza. Cha cha ka? Cha cha

gal nevienodai pripila? nes man tarkim lukoile visada daugiau telpa i tuscia baka nei tarkim orlen,neste ar pan Nekaltas

sanaudu RODOMŲ EKRANE skirtumas grubiai tik 11 % , manau sioje vietoje degaliu itaka nereiksminga

jei ne vienodai piltu, masinos kompas nemestu skirtingo suvartojimo. cia yra rezultatai kelis tukstanciu km varius su vienokiu benzu, ir po to keli tukstanciai km su kitokiu. as jokiu ten tripu nenunulinu niekad. nestei dar net siltojo periodo daugiau ispuole. lukoilo benzas cia pagrinde ruduo/ziema.

nakciau, tarkim dacia dusteris su neste kuru naudos 5.6 ltr, o su lukoil kuru 5 ltr/100km irgi sakysi kad neste blogas kuras ?

gyvenant tame paciame mieste, nekeiciant vairavimo iprociu, vazinejant panasiais marsrutais, tie patys kamsciai, kai imtis abiem atvejais yra nuo keliu tukstanciu km, o ne pavienis matavimas, 11% kuro kiekio suvartojimas yra labai daxyuja! plius iskaitant, kad prastesni rezultata parodes kuras del oro salygu turi nemaza fora.