KOks dabar plakatas kabo ant jusu sienu?

KOks dabar plakatas kabo ant jusu sienu?

nu taij va koks? gal automobilio? gal daijninko? gal kokio filmo?

nemegstu plakatu NeNeNe

daba nieko nekabaNebo pas kui lieka nesvarummu

šiaip nemėgstuNebet šį kartą(ir jau ilgokai) kabo PINK plakatasLaimingas

Plika siena Cha cha

Grupes plakatas.Ir mano piesinys tai grupei.

Niekas pas mane nekabaLiežuvis

pas mane irgi Nekaltas

kaba 2 tokie meili ciuckiai,dar 3 shuniukai didesni,avril lavigne 2 plakatai,linkinpark,alicia keys,aguileros,shakiros ir BLUEŠirdis plakatasMyliu o shiaip dar yra 5 labai ddeli plakatai su shukuosenomCha cha

jokio.

o pas mane kaba Mirkt, tik ne ant sienos - turiu dekinga spinta Šypsena… antraip tapetu gaila butu… o kabo tai "matrix. reloaded" Šypsena… niu ir dar visokiausiu mazhiuku lapuku su visokiais baibokais Mirkt

hmmm… Nekaltas
tushchios sienos NekaltasCha cha

jokis Veee

Kabo ne plakatas, o paveikslas - nuotrauka (juodai baltas), jame Empire State Building’as New York’e Laimingas

Siaip plakatu nekabinu, bet kazkaip nusprendziau pasikabint didele puriena (tikiuosi ta gelyte taip vadinas…Nekaltas)Laimingas Vis nors kiek vasara primins…LiūdnasŽvaigždė

Prie lovos Lietuvos žemėlapis, šiom dienom priešais kabės ir Vilniaus LiežuvisCha cha

fishbonoCha cha

Ant mano sienos nesimato nė kraštelio tapetų Liežuvis ten vien plakatai Taip Vien muzikantai Flirtas

lietuvos zhelemapis…, daug ciuciuku mielu,du balti meshkiukaj, deivis, stano su Starka
(paneles kalendorius) andrius M ir ant virshaus uzhklijuoti pikaso vyrukai tik nzn kajp jie tian acirado Šypsena)) vis noriu tuos plakatus nuklijuot, tik ciucius palikt… bet tingiu vis… tai tajp ir uzhsiliko Šypsena