KOks dabar plakatas kabo ant jusu sienu?

daug plakatu.Nekenciu pliku sienuPiktasTiksliau tu baltu tapetu,kuriais isklijuotos mano kambario sienosVeeeTai vat ir prisikabinau daug dideliu ir mazu plakatuGeraiPagrindiniai: HIM,M.M,KISS.

Jokie plakatai nekabo ant mano sienos,man asmeniskai tai negrazuNekaltas,man patinka mano tapetai ir man taip geraiŠypsena

Jokio plakatu pas mane nera Ne Nemegstu ju Nežinau Jau geriau kox nors paveixlas Nekaltas

Pas mane ant sienu kabo trys paveikslai su zirgais, vienas mano pacios piestas plakatas su juodu erzilu ir dar nedidelis plakatas, kuriame pavaizduotas dailusis isjodinejimas. Wat!Laimingas

o pas mane kaba…ant didelio juodo lapo piestas baltu kazkokiu paisiuku zirgas pilnaty…labai grazus…sese piese ir man padovanojo, nes norejau kazka pasikabint, o siena buvo tuscia…Liežuvistai va, daugiau toks pas nieka nekaba…Liežuviso siaip tai noriu isigyti dideli avril lavigne plakata…arba nebutinai jos, bet dideli ir grazu, ne is zurnalu isimtu… FlirtasNiam niam

ne krashtelio tapetu nesimatoLiežuvispazhiurekime…
turiu kazhkiek pink plakatu kazhkiek shynshylu,kachiuku,J.LO,aquileros,awril,natalia oreiro(ai chia taip radaw neturejaw kur det…)wampyru kokius 2Juokiasi,1shikshnosparniu,ronaldo kelis(futbolininkas)ir alaus kokiu 5 NekaltasAlusrodos wiskasLaimingas

Oi ju yra labai daug!!! O siaip jei visis arba kasio arba futbolo. Cha cha

Nebemadinga plakatai dabarLiežuvis

kabo tik pora kalendoriu

paskutinis kabejo Ville Valo…bet nebekaba…Mirkt

Kases plakatu yra ant spintis…Liežuvis

visa lietuvos rinktine is sydney 2000 sudetes… Šypsena … reix… keisti i muzikinius…

nu ka ish eiles tada:kabo tokia lenta visokiu daiktu prismaigstyta(fotkes,tvarkarashtis,laishkas ir t.t.).toliau ant sienos tipo atvirute su gimtadieniu(viena ireminta,kita -ne),3 foto,plakatas su parshiuku,kauke tokia dar,jono chekuolio autografasCha cha,ireminti rusishki rubliai,lietuvos herbas ir paveikslas su aguonomis.dar ant spintos saulelydzhio foto ir ishkarpa su tigru ir parshiukais.zhadu dar plestisCha cha

dabar joks… bet anksciau ant lubu kabejo daug ir ivairiu plakatu…Cha cha

Jau seniai kaba Skamp plakatas. Vis neprisiruosiu nuimti, o siai tai ir netrukdo Šypsena

3 Arwil Lawigne plakatai…Šypsena

dabar VIN DIESEL’io plakatas puoshia mano siena…shejp taj norechiau labaj daug plakatu ant sienu susikabintNekaltas

mirtininku ir narkomanuCha cha

Nekaba nei vienas plakatasNekaltas

Vienas kampe kiek zinau yra, SKEMP’u is po kazkada uz uzuolaidos stukso Cha cha Daugiau kaip ir nera, yra tik mano nuotrauka ir paveiksliuku yra Šypsena