kokio amziaus skirtumu esate jus su vaikinu/mergina?

kokio amziaus skirtumu esate jus su vaikinu/mergina?

visu pirma tai sveiki viesiems Mirkt Labasna as jusu toklausiu,nes pati bendrauju su 3 metais vyresniu vaikinu ir nzn ar tai normalu?! Nekaltas

laba. Labaso kiek Tau? ash bendravusi esu su 10 metu vyresniu Nekaltas NekaltasP.S. o siaip draugu turiu ir 40ies metu Nekaltas Nekaltas

man 12,o jam 15 >is taves tada sprendziu,kad tai yra normalau Šypsena)) Mirkt

na panasiai kaip ir as Cha cha Flirtas Labassveikut

o kiek tau paciai?

hhhmmm… na matai man jau virs 20 Šypsenatodel normalu Šypsenajauni pradeda draugauti Nekaltas Nekaltaso kas tavo nuomone yra draugyste? Šypsenaka jus veikiat?kaip daznai susitinkat?

Juokiasi po sio klausimo prapliupau zvengt Juokiasi Gerai

kai draugavau, man buvo 19, o jam 28 Šypsenazinai gi vaikinai veliau bresta Šypsenasu bendraamziu neapsimoka draugauti Cha cha Cha cha

o as po sio klausimo pasimeciau ir dabar galvoju kaip cia normaliai jei atrasyti!!! Nekaltas Nekaltas Nekaltas Nekaltas Nekaltas Nekaltas Nekaltas Nekaltasisivaizduok,kad cia neverkiantis,o prakaituojantis veidelis!!!

hhhmm… Nekaltas Nekaltas Nekaltaso kuom blogas sitas klausimas?? Nekaltas Nekaltas

sakyk kad pamuokas kartu ruosiate Mirkt

hmmmm,mws buciuojame pasakojemes ka veikem per ta laika kol mes nesimatem,kas mums nutiko per ji?susitinkam i savaite kelis kartus kartais ir i dvi savaites kokius3 kartus,nes dabar man siuo metu laiko labai mazai ir dar jis kai ko noiri,bet as jam neduosiu to kol nebusiu siam klausimui pakankamai subrendusi Mirktplanuoju tam subrest nors bunant 18,bet su juo nezinau ar tiek ilgai bendrausiu Mirkt))

o tu jau moki kompu naudotis? Apakęs respect Gerai

jo jisai man kartais dar ir pamokas padeda ruosti: Šypsena)bet tam laiko mazai buna… Mirkt

cia tu man???

aciu uz atsakyma Šypsenaman buvo smalsu, nes mano sesuo panashaus amziaus kaip ir tu. ji taip pat bendrauja su berniukais(vaikinais), todel idomu, ka galima veikti Šypsenavis tiek tokiame amziuje draugaujant, draugyste turetu buti tyra. Angelas cia mano nuomone Šypsenair tikrai tu labai gerai mastai Mirkt Geraisu siuo vaikinu tikrai neishdraugausi iki 18os metu Šypsenamanau tokiame amziuje prasideda ieshkojimu ir atradimu metas. Šypsenakai kuriuos dalykus reikia pazinti veliau, nei koks nors Vyras noretu Cha cha Mirkt

geras mastymas

ne, tavo mamai Juokiasi

negrazu mokinti meluoti Baisu