kokio amziaus skirtumu esate jus su vaikinu/mergina?

lykai nesikandziok

Giorgitta>as tavo sesei pavudziu,kad turi tokia nuostabia,supratinga sese kaip tu… Mirktas ir tokios noreciau,bet turiu tik 3 metu broli kuris sugeba tik sunervuot,na kartais atnesa ir laimingu akimirku Mirkt))

Nustebęso kuom jis tau blogas???

zinai jau nesu as tokia ir supratinga Cha cha Mirktatsiima jin nuo manes velniu kaip reikalas, bet ash suprantu jos norus, tik man gaila kad internetas ir kompas uzgozia beveik visa jos laika Šypsena bet ko noreti…

7 m, nu bet ir pavarot jus vaikai siais laikais Apakęs 12 jau pora, 14 vestuves, 16 vaikai… tai ka tiliau veiksit…?! Nekaltas Pavargęs

nesuprantu kam draugaut jei mastai kad iki 18 tu su juo nepradraugausi…tokiu minciu neturetu buti… Nekaltas

siuo metu mes tik pora…vestuves perzengus 20 metu ,o vaikai taipogi perzengus 20 metu,tad neskiesk…

nevarazink Piktas

nu as tikiuosi,kad isdraugausim ligi tiek ir ligi dar toliau,bet ziuresim toliau kaip likimas nulems Šypsena)

as beveik metais vyresne uz vaikina Žliumbiajuk tai nenormalu Apakęs

studenciokai… manau, tai yra realus suvokimas Mirkttai kazkoks saves apdraudimas Šypsenaviskas manau priklauso nuo amziaus. iki tam tikru metu patinka daug…o po to jau apsistoji ties vienu Šypsenamanau nereikia anksciau laiko subresti Šypsenareikia pasimegauti vaikyste, brendimu-paauglyste ir t.t. nereikia viska per anksti daryti Šypsena

o kodel tu galvoji,kad tai nenormalu??? na manuomone tai viskas yra normalu…

man patinka tavo mastymas Šypsenanesijaucia visiskai kad tau 12 metu Mirkt Gerailabai geras suvokimas Šypsena orientavimas situacijoje Šypsenair del to tavo vaikinas 3 metais vyresnis Mirkt

nesvarbu,kad tu jei velniu duodi-ji vistiek tave myli ir nesakyk,kad tu nesupratinga,nes tikrai nepatikesiu.ateis laikas,o gal jis jau yra,bet ji prasys tavo patarimu as tai garantuoju… Šypsena

tai aisku savaime,vaikystej reikia issilakstyti,kad paskui paskui svetimus sijonus ir kelnes nelakstytum Mirkt lakstyk laukugele,dar nereikia taip jau isikliopint vieno,nes paskui kentesi Mirkt

kai pastovei susipazystu su veresniais asmenimis visi galvoja,kad man 15-16-17,nes tiek isvaizda tiek protu as taip atrodau jie man taip sako:…beje aciu uz komplimenta…

Znai panele autore,kartais tie 3metai yra wieni niekai,o kartais Apakęs Man kaj 17buwo,draugawau su 3metais jaunesne panele,bet po menesio isiskyrem,nes supratom,kad nesamone

Juokiasi Juokiasi Juokiasiman truksta zodziu Juokiasi Juokiasi Juokiasitoks jausmas,kad lauko geles skraido padebesiais Mirkt Juokiasi Juokiasi

laikugele Mirktash jai esu autoritetas Drovusjai svarbi mano nuomone Mirkttikrai kaip bebutu ash ja myliu Apkabinimas Apkabinimasir man rupi tai ka jin veikia su Vyras, mirce, nenoriu, kad kas pasinaudotu jos naivumu Mirktvisada reikia elgtis kaip su sau lygiu Mirktash taip ir bandau Šypsenatodel su malonumu skaitau Tavo komentarus Šypsena idomus man Tavo mastymas Šypsena

Po metu draugawau su 4metais vyresne panele.Ilgiau ir bendra kalba buwo Geraio del tawo atwejo taj nepyk,bet man juokas ima Juokiasi kokia cia draugyste,kad nej pasi.p.i.st gali,nei papu dar ner tokiam amziuj Pavargęsiswis kajp tau jau tokios mintys apie draugyste kyla taip anksti? O kad suaugtum nereik tau 18os laukt.Pamatysi,gerai bus ir 16-17,ba jau pati labai noresi ant koto,kaj tau šlaps Cha cha